Post by annel on Dec 11, 2020 6:59:55 GMT -5
Ravit 25.12. - 29.12.2020
- Vastuuhenkilö: annevirtuaali@gmail.com
- Viimeinen osallistumispäivä: 23.12.2020 klo 12:00
- Tulokset arvotaan puolueettomasti ravikoneella
- Tarvittaessa jako ryhmiin, ryhmät tasataan ennätysten ja osallistujamäärien mukaan mahdollisimman tasaisiksi.
- rajattomasti hevosta / lähtö / talli
- Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
- Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt kuskit sallittuja)
- tasoitusajo: max 16 os/ ryhmä
- Palkintorahaa haetaan kaikille sijoittuneille (tummennetut, niin että 6 ja sitä heikommin sijoittuneet saavat sulkeissa olevan summan), ei-sijoittuneet saavat vain VRKK-pisteitä.
Ravikilpailupäivät:
25.12.2020 (1)
27.12.2020 (2)
29.12.2020 (3)
Jouluiset rahapalkinnot!
Pisteiden jako: 10p - 8p - 6p - 4p - 3p - 2p - loput 1p
Osallistuminen keskusteluun (ei vaadi rekisteröitymistä)
haluttu lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) enn. --
Kylmäveriset
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 2500e 10p - 1200e 8p - 600e 6p- 300e 4p - 150e 3p - (70e) 2p
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 3000e 10p - 2000e 8p - 1500e 6p - 700e 4p - 350e 3p - (100e) 2p
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 4000e 10p - 3000e 8p - 2000e 6p - 1000e 4p - 500e 3p - (250e) 2p
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 5000e 10p - 3500e 8p - 2000e 6p - 1200e 4p - 600e 3p - (200e) 2p
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500e 10p - 3900e 8p - 2200e 6p - 1500e 4p - 750e 3p - (300e) 2p
Lämminveriset
Lähtö 6 - Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat
P: 2500e 10p - 1200e 8p - 600e 6p- 300e 4p - 150e 3p - (70e) 2p
Lähtö 7 - Ryhmäajo 2100m, 19,0 aikaiset ja hitaammat - Peruttu
P: 3000e 10p - 2000e 8p - 1500e 6p - 700e 4p - 350e 3p - (100e) 2p
Lähtö 8 - Ryhmäajo 2100m, 16,0-18,9 aikaiset
P: 4000e 10p - 3000e 8p - 2000e 6p - 1000e 4p - 500e 3p - (250e) 2p
Lähtö 9 - Ryhmäajo 2100m, 13,0-15,9 aikaiset
P: 5000e 10p - 3500e 8p - 2000e 6p - 1200e 4p - 600e 3p - (200e) 2p
Lähtö 10 - Ryhmäajo 2100m, 12,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500e 10p - 3900e 8p - 2200e 6p - 1500e 4p - 750e 3p - (300e) 2p
Osallistujat - Osa lähdöistä juostu tasoitusajona
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 2500e 10p - 1200e 8p - 600e 6p- 300e 4p - 150e 3p - (70e) 2p
Kilpailupäivä 1
1. 3v t Purnin Rapina / Stig (Team Ninitra) 37,8 -- 1.35,1ke
2. 3v o EP Lennokas / Huhtasuo (SS) 48,3ke -- 1.35,3ke x
3. 3v o Snillin Hopealuoti / (SnRa) ei enn. -- 1.35,4ke x
4. 3v o K. Kapiainen / Jani (Duo) ei enn -- 1.36,2ke
5. 3v o Fantomi / Niklas (Team Ninitra) 36,4 -- 1.37,5ke
6. 3v t R.K. Tuikun Viima / Tuominen (SS) ei enn. -- 1.38,0ke x
7. 3v t Purnin Vilaus / Rosa (Team Ninitra) 36,2 -- 1.38,6ke
8. 3v t Pörrin Piitu / Komulainen (SS) ei enn. -- 1.38,8ke
9. 3v o Snilli Skakar / Evgeni (LIKKI) 34,2aly -- 1.38,8ke
10. 3v o K. Näkki / Kari (Duo) ei enn -- 1.39,9ke
11. 3v t K. Vedenneito / Emilia (Duo) ei enn -- 1.39,9ke
12. 3v t Rehjan Tähtihellä / Tove (Team Ninitra) 39,3a -- 1.39,9ke
3v t Radikaali Kultakutri / (SnRa) ei enn. -- hva
Kilpailupäivä 2
1. 3v t Rehjan Tähtihellä / Tove (Team Ninitra) 39,3a -- 1.35,4ke
2. 3v o Fantomi / Niklas (Team Ninitra) 36,4 -- 1.35,8ke
3. 3v o K. Näkki / Kari (Duo) ei enn -- 1.36,2ke
4. 3v o Snillin Hopealuoti / (SnRa) ei enn. -- 1.36,2ke
5. 3v o K. Kapiainen / Jani (Duo) ei enn -- 1.36,3ke
6. 3v t Pörrin Piitu / Komulainen (SS) ei enn. -- 1.37,3ke
7. 3v t K. Vedenneito / Emilia (Duo) ei enn -- 1.37,5ke
8. 3v o EP Lennokas / Huhtasuo (SS) 48,3ke -- 1.38,4ke
9. 3v t Radikaali Kultakutri / (SnRa) ei enn. -- 1.38,9ke
10. 3v o Snilli Skakar / Evgeni (LIKKI) 34,2aly -- 1.39,0ke
11. 3v t R.K. Tuikun Viima / Tuominen (SS) ei enn. -- 1.39,5ke xx
12. 3v t Purnin Rapina / Stig (Team Ninitra) 37,8 -- 1.39,7ke
3v t Purnin Vilaus / Rosa (Team Ninitra) 36,2 -- k
Kilpailupäivä 3
1. 3v o EP Lennokas / Huhtasuo (SS) 48,3ke -- 1.35,2ke x
2. 3v t Rehjan Tähtihellä / Tove (Team Ninitra) 39,3a -- 1.35,8ke
3. 3v t Radikaali Kultakutri / (SnRa) ei enn. -- 1.36,1ke x
4. 3v o K. Kapiainen / Jani (Duo) ei enn -- 1.36,7ke
5. 3v t Purnin Vilaus / Rosa (Team Ninitra) 36,2 -- 1.37,0ke
6. 3v t R.K. Tuikun Viima / Tuominen (SS) ei enn. -- 1.37,1ke
7. 3v o Fantomi / Niklas (Team Ninitra) 36,4 -- 1.37,5ke
8. 3v o Snillin Hopealuoti / (SnRa) ei enn. -- 1.38,0ke
9. 3v o Snilli Skakar / Evgeni (LIKKI) 34,2aly -- 1.38,2ke
10. 3v t K. Vedenneito / Emilia (Duo) ei enn -- 1.38,6ke
11. 3v t Purnin Rapina / Stig (Team Ninitra) 37,8 -- 1.39,0ke
12. 3v t Pörrin Piitu / Komulainen (SS) ei enn. -- 1.39,5ke
3v o K. Näkki / Kari (Duo) ei enn -- hml
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 3000e 10p - 2000e 8p - 1500e 6p - 700e 4p - 350e 3p - (100e) 2p
Kilpailupäivä 1
1. 5v t K. Viidestoista Viikari / Jani (Duo) 30,3 -- 1.31,4ke x
2. 4v t K. Lutra Lutra / Jorma (Duo) 36,6 -- 1.32,4ke
3. 5v o Purnin Apollo / Dag (Team Ninitra) 30,3a -- 1.32,5ke
4. 6v o Sjöman Tid / Livia (Team Ninitra) 30,0a -- 1.32,8ke
5. 5v t Purnin Vahvuus / Leo (Team Ninitra) 30,1 -- 1.34,0ke
Kilpailupäivä 2
1. 5v t K. Viidestoista Viikari / Jani (Duo) 30,3 -- 1.30,2ke
2. 5v t Purnin Vahvuus / Leo (Team Ninitra) 30,1 -- 1.31,6ke
3. 6v o Sjöman Tid / Livia (Team Ninitra) 30,0a -- 1.32,5ke
4. 4v t K. Lutra Lutra / Jorma (Duo) 36,6 -- 1.33,0ke
5v o Purnin Apollo / Dag (Team Ninitra) 30,3a -- hyl
Kilpailupäivä 3
1. 6v o Sjöman Tid / Livia (Team Ninitra) 30,0a -- 1.31,1ke
2. 5v o Purnin Apollo / Dag (Team Ninitra) 30,3a -- 1.31,7ke
3. 5v t Purnin Vahvuus / Leo (Team Ninitra) 30,1 -- 1.32,5ke
4. 4v t K. Lutra Lutra / Jorma (Duo) 36,6 -- 1.33,0ke
5. 5v t K. Viidestoista Viikari / Jani (Duo) 30,3 -- 1.33,3ke
Lähtö 3 - Tasoitusajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 4000e 10p - 3000e 8p - 2000e 6p - 1000e 4p - 500e 3p - (250e) 2p
Kilpailupäivä 1
1. 7v t Villikon Taika / Joonas (VTRS) 28,0aly -- 1.26,2ke x
2. 5v t Snillin Bambiina / (SnRa) 29,5a -- 1.26,3ke
3. 6v o Oktober Tid / Gunvald (Team Ninitra) 27,2 -- 1.26,4ke
4. 7v t K. Uneton / Jorma (Duo) 27,4 -- 1.26,5ke
5. 5v t Palma Snilli / (SnRa) 27,0 -- 1.26,6ke
6. 6v t Kaputsiina W.E.I. / Disa (VTRS) 27,0aly -- 1.26,8ke
7. 5v t Snillin Hortenssa / (SnRa) 29,8a -- 1.27,2ke xx
8. 5v t Loiston Kiira / Jani (Duo) 27,3 -- 1.27,5ke
9. 5v o Purnin Sponsori / Lars (Team Ninitra) 29,5a -- 1.27,5ke
10. 7v o A.L. Raketti / Tappi (LIKKI) 28,2aly -- 1.27,6ke
11. 5v o Radikaali Dekkari / Hans (Team Ninitra) 27,3 -- 1.28,5ke xx
12. 5v t Purnin Kuvitelma / Linus (Team Ninitra) 29,0a -- 1.28,7ke
13. 10v o A.L. Humma / Artsi (LIKKI) 27,5ly -- 1.28,7ke
14. 5v o Snillin Hermanni / (SnRa) 27,3a -- 1.29,1ke x
15. 6v o Snillin Aaretti / (SnRa) 27,3a -- 1.29,7ke
16. 6v t Älskling Tid / Jens (Team Ninitra) 27,1a -- 1.29,8ke
Kilpailupäivä 2
1. 7v t K. Uneton / Jorma (Duo) 27,4 -- 1.26,6ke
2. 5v t Loiston Kiira / Jani (Duo) 27,3 -- 1.26,7ke
3. 5v t Snillin Bambiina / (SnRa) 29,5a -- 1.27,3ke xx
4. 6v o Oktober Tid / Gunvald (Team Ninitra) 27,2 -- 1.27,8ke
5. 10v o A.L. Humma / Artsi (LIKKI) 27,5ly -- 1.28,3ke x
6. 5v t Snillin Hortenssa / (SnRa) 29,8a -- 1.28,4ke
7. 6v o Snillin Aaretti / (SnRa) 27,3a -- 1.28,8ke
8. 6v t Kaputsiina W.E.I. / Disa (VTRS) 27,0aly -- 1.28,9ke
9. 5v t Purnin Kuvitelma / Linus (Team Ninitra) 29,0a -- 1.29,2ke
10. 7v t Villikon Taika / Joonas (VTRS) 28,0aly -- 1.29,2ke
11. 5v o Radikaali Dekkari / Hans (Team Ninitra) 27,3 -- 1.29,3ke
12. 5v o Purnin Sponsori / Lars (Team Ninitra) 29,5a -- 1.29,5ke
13. 6v t Älskling Tid / Jens (Team Ninitra) 27,1a -- 1.29,6ke
14. 5v o Snillin Hermanni / (SnRa) 27,3a -- 1.29,6ke
15. 7v o A.L. Raketti / Tappi (LIKKI) 28,2aly -- 1.29,7ke
16. 5v t Palma Snilli / (SnRa) 27,0 -- 1.29,8ke x
Kilpailupäivä 3
1. 5v o Purnin Sponsori / Lars (Team Ninitra) 29,5a -- 1.26,3ke
2. 7v t Villikon Taika / Joonas (VTRS) 28,0aly -- 1.27,0ke
3. 6v t Kaputsiina W.E.I. / Disa (VTRS) 27,0aly -- 1.27,0ke
4. 5v t Snillin Bambiina / (SnRa) 29,5a -- 1.27,3ke
5. 10v o A.L. Humma / Artsi (LIKKI) 27,5ly -- 1.27,3ke
6. 7v o A.L. Raketti / Tappi (LIKKI) 28,2aly -- 1.27,6ke
7. 6v o Oktober Tid / Gunvald (Team Ninitra) 27,2 -- 1.28,0ke x
8. 6v t Älskling Tid / Jens (Team Ninitra) 27,1a -- 1.28,0ke
9. 5v t Purnin Kuvitelma / Linus (Team Ninitra) 29,0a -- 1.28,1ke x
10. 5v o Radikaali Dekkari / Hans (Team Ninitra) 27,3 -- 1.28,1ke
11. 5v o Snillin Hermanni / (SnRa) 27,3a -- 1.28,3ke
12. 5v t Palma Snilli / (SnRa) 27,0 -- 1.28,3ke
13. 5v t Snillin Hortenssa / (SnRa) 29,8a -- 1.28,6ke
14. 6v o Snillin Aaretti / (SnRa) 27,3a -- 1.28,8ke
15. 5v t Loiston Kiira / Jani (Duo) 27,3 -- 1.29,0ke xx
16. 7v t K. Uneton / Jorma (Duo) 27,4 -- 1.29,5ke x
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 5000e 10p - 3500e 8p - 2000e 6p - 1200e 4p - 600e 3p - (200e) 2p
Ryhmä 1
Kilpailupäivä 1
1. 6v t Suru-Siru / Niklas (Team Ninitra) 25,3 -- 1.25,3ke
2. 6v o Snillin Laivuri / (SnRa) 24,3a -- 1.25,8ke
3. 6v o Radikaali Neliveto / (SnRa) 24,7a -- 1.26,0ke
4. 7v t Makiannäläkä / (SnRa) 24,2a -- 1.26,1ke
5. 13v t Suukon Novelle / Milton (Team Ninitra) 25,3a -- 1.26,1ke xx
6. 6v o Purnin Algot / (SnRa) 24,2a -- 1.26,6ke
7. 8v t Emriika W.E.I. / Disa (VTRS) 26,5aly -- 1.27,1ke
8. 10v t Purnin Strösseli / Anne (Team Ninitra) 25,2a -- 1.28,1ke
Kilpailupäivä 2
1. 8v t Emriika W.E.I. / Disa (VTRS) 26,5aly -- 1.25,2ke
2. 7v t Makiannäläkä / (SnRa) 24,2a -- 1.25,3ke x
3. 6v o Radikaali Neliveto / (SnRa) 24,7a -- 1.26,3ke
4. 6v o Snillin Laivuri / (SnRa) 24,3a -- 1.26,9ke
5. 13v t Suukon Novelle / Milton (Team Ninitra) 25,3a -- 1.27,0ke x
6. 6v t Suru-Siru / Niklas (Team Ninitra) 25,3 -- 1.28,0ke
7. 6v o Purnin Algot / (SnRa) 24,2a -- 1.28,3ke
8. 10v t Purnin Strösseli / Anne (Team Ninitra) 25,2a -- 1.29,0ke x
Kilpailupäivä 3
1. 7v t Makiannäläkä / (SnRa) 24,2a -- 1.26,2ke
2. 8v t Emriika W.E.I. / Disa (VTRS) 26,5aly -- 1.26,2ke
3. 6v o Purnin Algot / (SnRa) 24,2a -- 1.26,7ke
4. 13v t Suukon Novelle / Milton (Team Ninitra) 25,3a -- 1.26,8ke
5. 10v t Purnin Strösseli / Anne (Team Ninitra) 25,2a -- 1.27,2ke
6. 6v t Suru-Siru / Niklas (Team Ninitra) 25,3 -- 1.27,9ke
6v o Radikaali Neliveto / (SnRa) 24,7a -- k
6v o Snillin Laivuri / (SnRa) 24,3a -- hyl
Ryhmä 2
Kilpailupäivä 1
1. 7v t Malvatar W.E.I. / Joonas (VTRS) 26,4aly -- 1.25,0ke
2. 6v t Kajsalotta Snilli / (SnRa) 24,5a -- 1.25,1ke
3. 13v t Ruskon Joveera / Kiia (Team Ninitra) 24,6a -- 1.25,6ke
4. 8v o Maximus / (SnRa) 24,6a -- 1.26,4ke
5. 9v o Pompeji Salarakas / Stig (Team Ninitra) 24,5a -- 1.27,4ke
6. 7v t Vanillan Sabine / Matias (VTRS) 26,4aly -- 1.27,4ke xx
7. 13v t Purnin Viisaus / Helen (Team Ninitra) 25,0a -- 1.27,8ke x
9v o Unian Josmies / Gustav (Team Ninitra) 24,6 -- hrp
6v o Snillin Uolevi / (SnRa) 24,5a -- hrp
Kilpailupäivä 2
1. 7v t Vanillan Sabine / Matias (VTRS) 26,4aly -- 1.26,0ke
2. 13v t Purnin Viisaus / Helen (Team Ninitra) 25,0a -- 1.26,3ke
3. 6v t Kajsalotta Snilli / (SnRa) 24,5a -- 1.26,4ke
4. 8v o Maximus / (SnRa) 24,6a -- 1.26,4ke xx
5. 9v o Unian Josmies / Gustav (Team Ninitra) 24,6 -- 1.27,1ke
6. 9v o Pompeji Salarakas / Stig (Team Ninitra) 24,5a -- 1.28,2ke xx
7. 13v t Ruskon Joveera / Kiia (Team Ninitra) 24,6a -- 1.28,5ke
8. 7v t Malvatar W.E.I. / Joonas (VTRS) 26,4aly -- 1.28,8ke
6v o Snillin Uolevi / (SnRa) 24,5a -- hyl
Kilpailupäivä 3
1. 6v t Kajsalotta Snilli / (SnRa) 24,5a -- 1.25,1ke
2. 8v o Maximus / (SnRa) 24,6a -- 1.25,3ke
3. 6v o Snillin Uolevi / (SnRa) 24,5a -- 1.25,6ke
4. 13v t Ruskon Joveera / Kiia (Team Ninitra) 24,6a -- 1.25,9ke
5. 13v t Purnin Viisaus / Helen (Team Ninitra) 25,0a -- 1.26,5ke
6. 7v t Malvatar W.E.I. / Joonas (VTRS) 26,4aly -- 1.26,5ke
7. 9v o Unian Josmies / Gustav (Team Ninitra) 24,6 -- 1.26,6ke
8. 9v o Pompeji Salarakas / Stig (Team Ninitra) 24,5a -- 1.28,2ke xx
9. 7v t Vanillan Sabine / Matias (VTRS) 26,4aly -- 1.28,6ke
Lähtö 5 - Tasoitusajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500e 10p - 3900e 8p - 2200e 6p - 1500e 4p - 750e 3p - (300e) 2p
Ryhmä 1
Kilpailupäivä 1
1. 11v o Snillin Keessar / (SnRa) 21,2a -- 1.24,0ke
2. 11v t Snillin Aallotar / (SnRa) 22,0a -- 1.24,1ke x
3. 12v o Snillin Iivari / Disa (VTRS) 21,2aly -- 1.24,4ke
4. 12v o Thorstein Snilli / (SnRa) 21,1a -- 1.24,6ke
5. 9v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) 22,2a -- 1.25,1ke
6. 9v o Snillin Muusikko / (SnRa) 22,0a -- 1.25,2ke
7. 10v o Snillin Taavetti / (SnRa) 21,1a -- 1.25,7ke
8. 9v o Snillin Buugi / (SnRa) 23,2a -- 1.26,1ke x
9. 11v o Lännen Nopein / (SnRa) 22,6a -- 1.26,4ke
10. 10v t Duanin Vierasesine / (SnRa) 23,4a -- 1.27,4ke
10v o Iki-Fabian / Joonas (VTRS) 21,5aly -- k
10v t Unian Lorutar / (SnRa) 22,2a -- k
Kilpailupäivä 2
1. 12v o Snillin Iivari / Disa (VTRS) 21,2aly -- 1.24,1ke x
2. 9v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) 22,2a -- 1.24,1ke
3. 9v o Snillin Muusikko / (SnRa) 22,0a -- 1.24,1ke
4. 12v o Thorstein Snilli / (SnRa) 21,1a -- 1.24,2ke x
5. 11v o Snillin Keessar / (SnRa) 21,2a -- 1.24,5ke
6. 10v t Unian Lorutar / (SnRa) 22,2a -- 1.24,7ke x
7. 10v o Snillin Taavetti / (SnRa) 21,1a -- 1.25,2ke
8. 9v o Snillin Buugi / (SnRa) 23,2a -- 1.25,3ke x
9. 11v o Lännen Nopein / (SnRa) 22,6a -- 1.25,8ke
10. 10v o Iki-Fabian / Joonas (VTRS) 21,5aly -- 1.27,7ke
11. 10v t Duanin Vierasesine / (SnRa) 23,4a -- 1.27,7ke
11v t Snillin Aallotar / (SnRa) 22,0a -- hyl
Kilpailupäivä 3
1. 10v t Unian Lorutar / (SnRa) 22,2a -- 1.24,1ke
2. 9v o Snillin Muusikko / (SnRa) 22,0a -- 1.24,5ke
3. 11v o Lännen Nopein / (SnRa) 22,6a -- 1.24,7ke
4. 10v t Duanin Vierasesine / (SnRa) 23,4a -- 1.24,8ke
5. 9v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) 22,2a -- 1.24,9ke
6. 12v o Thorstein Snilli / (SnRa) 21,1a -- 1.25,0ke
7. 10v o Snillin Taavetti / (SnRa) 21,1a -- 1.25,2ke
8. 11v t Snillin Aallotar / (SnRa) 22,0a -- 1.25,4ke
9. 10v o Iki-Fabian / Joonas (VTRS) 21,5aly -- 1.26,0ke
10. 9v o Snillin Buugi / (SnRa) 23,2a -- 1.26,1ke
11. 11v o Snillin Keessar / (SnRa) 21,2a -- 1.26,4ke
12. 12v o Snillin Iivari / Disa (VTRS) 21,2aly -- 1.27,0ke
Ryhmä 2
Kilpailupäivä 1
1. 12v t Saltan Tuikea / (SnRa) 20,3a -- 1.22,3ke
2. 11v o Snillin Aapraham / (SnRa) 20,9a -- 1.22,6ke
3. 12v t Snillin Hattara / (SnRa) 20,1a -- 1.22,9ke
4. 15v o Toisto-Taisto / (SnRa) 20,1a -- 1.24,0ke
5. 12v t LH Kersantti Karoliina / (SnRa) 20,1a -- 1.24,7ke x
6. 13v t Duanin Jessiina / (SnRa) 20,4a -- 1.25,0ke
7. 12v o Torfinn Snilli / (SnRa) 20,4a -- 1.25,0ke
8. 12v o Ruskon Hopearisti / (SnRa) 21,1a -- 1.25,2ke
9. 11v o Snillin Noitarovio / (SnRa) 20,2a -- 1.25,6ke
10. 15v o Snillin Viikari / (SnRa) 20,1a -- 1.25,6ke
11. 11v t Purnin Enna / Rosa (Team Ninitra) 21,5a -- 1.25,7ke
12. 12v o Drotsibojonsson / (SnRa) 20,1a -- 1.25,7ke x
13. 12v t Ruskon Jaava / (SnRa) 21,1a -- 1.25,8ke
Kilpailupäivä 2
1. 12v o Torfinn Snilli / (SnRa) 20,4a -- 1.22,2ke
2. 15v o Snillin Viikari / (SnRa) 20,1a -- 1.23,0ke
3. 12v t Snillin Hattara / (SnRa) 20,1a -- 1.23,0ke
4. 11v t Purnin Enna / Rosa (Team Ninitra) 21,5a -- 1.23,1ke
5. 11v o Snillin Aapraham / (SnRa) 20,9a -- 1.23,1ke
6. 12v t Saltan Tuikea / (SnRa) 20,3a -- 1.23,1ke
7. 12v t LH Kersantti Karoliina / (SnRa) 20,1a -- 1.23,2ke
8. 11v o Snillin Noitarovio / (SnRa) 20,2a -- 1.23,6ke x
9. 13v t Duanin Jessiina / (SnRa) 20,4a -- 1.23,8ke
10. 12v o Drotsibojonsson / (SnRa) 20,1a -- 1.24,4ke x
11. 12v t Ruskon Jaava / (SnRa) 21,1a -- 1.24,6ke
12. 12v o Ruskon Hopearisti / (SnRa) 21,1a -- 1.24,7ke
13. 15v o Toisto-Taisto / (SnRa) 20,1a -- 1.24,8ke
Kilpailupäivä 3
1. 15v o Snillin Viikari / (SnRa) 20,1a -- 1.22,4ke
2. 13v t Duanin Jessiina / (SnRa) 20,4a -- 1.23,0ke x
3. 12v t Ruskon Jaava / (SnRa) 21,1a -- 1.23,1ke
4. 11v o Snillin Aapraham / (SnRa) 20,9a -- 1.23,4ke x
5. 12v t Snillin Hattara / (SnRa) 20,1a -- 1.23,4ke
6. 11v t Purnin Enna / Rosa (Team Ninitra) 21,5a -- 1.23,5ke
7. 12v t LH Kersantti Karoliina / (SnRa) 20,1a -- 1.23,7ke
8. 12v t Saltan Tuikea / (SnRa) 20,3a -- 1.24,5ke
9. 11v o Snillin Noitarovio / (SnRa) 20,2a -- 1.25,0ke x
10. 12v o Ruskon Hopearisti / (SnRa) 21,1a -- 1.25,3ke
11. 12v o Drotsibojonsson / (SnRa) 20,1a -- 1.25,5ke
12. 12v o Torfinn Snilli / (SnRa) 20,4a -- 1.25,6ke
13. 15v o Toisto-Taisto / (SnRa) 20,1a -- 1.25,9ke
Lähtö 6 - Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat
P: 2500e 10p - 1200e 8p - 600e 6p- 300e 4p - 150e 3p - (70e) 2p
Kilpailupäivä 1
1. 2v o Millionaire RC / (SnRa) ei enn. -- 1.25,5ke
2. 2v o Wither Speed / Taivalsalo (SS) ei enn. -- 1.25,6ke
3. 2v t K. Shotgun / Jani (Duo) ei enn -- 1.25,7ke
4. 2v o Storytime Burn / Niklas (Team Ninitra) ei enn. -- 1.26,0ke
5. 2v o Argus Speed / Salomaa (SS) ei enn. -- 1.26,3ke x
6. 2v o K. Shotkit / Kari (Duo) ei enn -- 1.26,4ke
7. 2v o K. Yakety Yak / Emilia (Duo) ei enn -- 1.26,8ke
Kilpailupäivä 2
1. 2v o K. Shotkit / Kari (Duo) ei enn -- 1.25,0ke x
2. 2v o K. Yakety Yak / Emilia (Duo) ei enn -- 1.25,6ke x
3. 2v o Storytime Burn / Niklas (Team Ninitra) ei enn. -- 1.26,8ke
4. 2v t K. Shotgun / Jani (Duo) ei enn -- 1.27,4ke
5. 2v o Argus Speed / Salomaa (SS) ei enn. -- 1.28,1ke x
6. 2v o Millionaire RC / (SnRa) ei enn. -- 1.28,1ke
7. 2v o Wither Speed / Taivalsalo (SS) ei enn. -- 1.28,6ke
Kilpailupäivä 3
1. 2v t K. Shotgun / Jani (Duo) ei enn -- 1.26,1ke
2. 2v o Wither Speed / Taivalsalo (SS) ei enn. -- 1.26,2ke
3. 2v o Argus Speed / Salomaa (SS) ei enn. -- 1.26,4ke x
4. 2v o Millionaire RC / (SnRa) ei enn. -- 1.26,9ke
5. 2v o Storytime Burn / Niklas (Team Ninitra) ei enn. -- 1.27,0ke
6. 2v o K. Yakety Yak / Emilia (Duo) ei enn -- 1.28,6ke
2v o K. Shotkit / Kari (Duo) ei enn -- k
Lähtö 7 - Ryhmäajo 2100m, 19,0 aikaiset ja hitaammat Peruttu! Vain yksi osallistuja.
3v o K. Bad Big Pig / Jorma (Duo) 20,0 --
Lähtö 8 - Ryhmäajo 2100m, 16,0-18,9 aikaiset
P: 4000e 10p - 3000e 8p - 2000e 6p - 1000e 4p - 500e 3p - (250e) 2p
Kilpailupäivä 1
1. 4v o Forgery Ros / Tappi (LIKKI) 17,2aly -- 1.17,0ke
2. 4v o Hampton Classic / Robin (Team Ninitra) 16,6a -- 1.17,5ke
3. 3v t K. Big C / Jorma (Duo) 18,2 -- 1.17,8ke x
4. 5v t Ironic / Anders (Team Ninitra) 17,1 -- 1.18,4ke
5. 3v o French Artist / Viola (Team Ninitra) 18,6a -- 1.18,5ke x
6. 5v o K. Magic / Jani (Duo) Jani 17,1 -- 1.18,7ke x
7. 5v t Bellossom / Artsi (LIKKI) 17,6aly x -- 1.18,8ke
8. 4v o Coronation Burn / Isa (Team Ninitra) 17,1a -- 1.19,3ke
9. 3v o Terrotist Arz / Tappi (LIKKI) 19,0 -- 1.19,4ke
10. 3v o Razorbill Snilli / (SnRa) 16,9 -- 1.19,5ke
11. 5v t Belgravia Unia / Ylva (Team Ninitra) 16,1a -- 1.19,8ke
12. 4v t Sourspell Arz / Artsi (LIKKI) 17,5 -- 1.21,4ke
13. 4v o Knight Knight / Lina (Team Ninitra) 17,2a -- 1.22,1ke
14. 4v t Adelaide MacLily / Adam (Team Ninitra) 16,1a -- 1.22,1ke x
15. 5v t Nelilyn Snilli / (SnRa) 16,1a -- 1.22,9ke
3v o Mr Fortune / Dag (Team Ninitra) 18,4a -- hyl
Kilpailupäivä 2
1. 3v o Mr Fortune / Dag (Team Ninitra) 18,4a -- 1.17,3ke x
2. 4v t Sourspell Arz / Artsi (LIKKI) 17,5 -- 1.17,7ke
3. 5v o K. Magic / Jani (Duo) Jani 17,1 -- 1.18,2ke
4. 4v o Forgery Ros / Tappi (LIKKI) 17,2aly -- 1.18,2ke
5. 3v t K. Big C / Jorma (Duo) 18,2 -- 1.18,6ke
6. 5v t Ironic / Anders (Team Ninitra) 17,1 -- 1.18,6ke
7. 3v o Terrotist Arz / Tappi (LIKKI) 19,0 -- 1.18,7ke
8. 4v o Coronation Burn / Isa (Team Ninitra) 17,1a -- 1.18,8ke
9. 5v t Nelilyn Snilli / (SnRa) 16,1a -- 1.19,4ke
10. 3v o French Artist / Viola (Team Ninitra) 18,6a -- 1.20,9ke
11. 3v o Razorbill Snilli / (SnRa) 16,9 -- 1.21,1ke
12. 4v o Knight Knight / Lina (Team Ninitra) 17,2a -- 1.21,3ke
13. 5v t Bellossom / Artsi (LIKKI) 17,6aly x -- 1.22,5ke x
14. 4v o Hampton Classic / Robin (Team Ninitra) 16,6a -- 1.22,9ke
15. 4v t Adelaide MacLily / Adam (Team Ninitra) 16,1a -- 1.22,9ke
5v t Belgravia Unia / Ylva (Team Ninitra) 16,1a -- k
Kilpailupäivä 3
1. 4v o Coronation Burn / Isa (Team Ninitra) 17,1a -- 1.17,5ke
2. 4v o Knight Knight / Lina (Team Ninitra) 17,2a -- 1.17,7ke
3. 3v o Mr Fortune / Dag (Team Ninitra) 18,4a -- 1.18,0ke
4. 5v t Bellossom / Artsi (LIKKI) 17,6aly x -- 1.18,0ke
5. 4v t Adelaide MacLily / Adam (Team Ninitra) 16,1a -- 1.18,5ke
6. 3v t K. Big C / Jorma (Duo) 18,2 -- 1.19,0ke
7. 3v o Razorbill Snilli / (SnRa) 16,9 -- 1.19,4ke
8. 4v o Forgery Ros / Tappi (LIKKI) 17,2aly -- 1.19,6ke
9. 4v o Hampton Classic / Robin (Team Ninitra) 16,6a -- 1.20,0ke xx
10. 5v t Belgravia Unia / Ylva (Team Ninitra) 16,1a -- 1.20,2ke
11. 4v t Sourspell Arz / Artsi (LIKKI) 17,5 -- 1.20,4ke
12. 3v o French Artist / Viola (Team Ninitra) 18,6a -- 1.20,5ke x
13. 5v t Nelilyn Snilli / (SnRa) 16,1a -- 1.21,0ke x
14. 3v o Terrotist Arz / Tappi (LIKKI) 19,0 -- 1.21,7ke
15. 5v o K. Magic / Jani (Duo) Jani 17,1 -- 1.22,8ke
16. 5v t Ironic / Anders (Team Ninitra) 17,1 -- 1.22,8ke
Lähtö 9 - Ryhmäajo 2100m, 13,0-15,9 aikaiset
P: 5000e 10p - 3500e 8p - 2000e 6p - 1200e 4p - 600e 3p - (200e) 2p
Ryhmä 1
Kilpailupäivä 1
1. 8v o Norman Snilli / (SnRa) 13,3a -- 1.14,4ke
2. 5v t Classical Artist / Livia (Team Ninitra) 14,8a -- 1.14,6ke
3. 10v t Blushing Burn / Niklas (Team Ninitra) 15,2a -- 1.15,3ke
4. 4v o Royson Speed / Kelomaa (SS) 15,1aly x -- 1.15,4ke
5. 6v t K. The Damn Berry Bomb / Jorma (Duo) 15,2 -- 1.16,0ke xx
6. 4v t Euphoria Snilli / (SnRa) 13,4a -- 1.16,1ke
7. 5v o Knockout Snilli / (SnRa) 13,0a -- 1.17,0ke x
8. 8v t Luxury Bomb / Robin (Team Ninitra) 15,5a -- 1.17,6ke
9. 5v t Mykonos Magique / Disa (VTRS) 14,8aly -- 1.17,6ke x
10. 5v o Bugatti MacLily / Helga (Team Ninitra) 14,5a -- 1.18,5ke
7v t Hexeria Speed / (SnRa) 13,4a -- hrp
9v o Borzoi Pomp / Isak (Team Ninitra) 14,3a -- hyl
Kilpailupäivä 2
1. 6v t K. The Damn Berry Bomb / Jorma (Duo) 15,2 -- 1.14,5ke
2. 8v o Norman Snilli / (SnRa) 13,3a -- 1.14,5ke
3. 4v o Royson Speed / Kelomaa (SS) 15,1aly x -- 1.15,8ke
4. 5v t Classical Artist / Livia (Team Ninitra) 14,8a -- 1.16,3ke x
5. 9v o Borzoi Pomp / Isak (Team Ninitra) 14,3a -- 1.16,8ke
6. 10v t Blushing Burn / Niklas (Team Ninitra) 15,2a -- 1.16,9ke
7. 5v o Bugatti MacLily / Helga (Team Ninitra) 14,5a -- 1.16,9ke x
8. 4v t Euphoria Snilli / (SnRa) 13,4a -- 1.17,2ke x
9. 5v o Knockout Snilli / (SnRa) 13,0a -- 1.17,6ke x
10. 5v t Mykonos Magique / Disa (VTRS) 14,8aly -- 1.17,8ke
11. 8v t Luxury Bomb / Robin (Team Ninitra) 15,5a -- 1.18,9ke
7v t Hexeria Speed / (SnRa) 13,4a -- hyl
Kilpailupäivä 3
1. 5v t Mykonos Magique / Disa (VTRS) 14,8aly -- 1.14,1ke
2. 5v o Bugatti MacLily / Helga (Team Ninitra) 14,5a -- 1.15,0ke
3. 4v t Euphoria Snilli / (SnRa) 13,4a -- 1.16,0ke
4. 8v t Luxury Bomb / Robin (Team Ninitra) 15,5a -- 1.16,6ke
5. 7v t Hexeria Speed / (SnRa) 13,4a -- 1.16,9ke
6. 10v t Blushing Burn / Niklas (Team Ninitra) 15,2a -- 1.17,2ke
7. 5v o Knockout Snilli / (SnRa) 13,0a -- 1.17,5ke
8. 6v t K. The Damn Berry Bomb / Jorma (Duo) 15,2 -- 1.17,5ke
9. 9v o Borzoi Pomp / Isak (Team Ninitra) 14,3a -- 1.17,8ke
10. 5v t Classical Artist / Livia (Team Ninitra) 14,8a -- 1.18,1ke x
11. 8v o Norman Snilli / (SnRa) 13,3a -- 1.18,8ke
4v o Royson Speed / Kelomaa (SS) 15,1aly x -- hrp
Ryhmä 2
Kilpailupäivä 1
1. 10v o Academic Win / Bertel (Team Ninitra) 14,1a -- 1.14,9ke
2. 7v t Take It / (SnRa) 13,5a -- 1.15,1ke
3. 6v t Raven Snilli / Tove (Team Ninitra) 13,1a -- 1.15,2ke
4. 3v t Goldie Snilli / (SnRa) 15,0a -- 1.15,6ke
5. 4v o Cybershot Snilli / (SnRa) 15,1a -- 1.15,7ke x
6. 4v o Fantasy Fighter MacLily / (SnRa) 15,3a -- 1.16,1ke xx
7. 5v t Onya Speed / Ritsilä (SS) 15,2ke -- 1.16,4ke
8. 10v o Sorrento Speed / Malin (Team Ninitra) 14,0a -- 1.16,8ke
9. 7v t Rana Ideal / Gunvald (Team Ninitra) 14,0a -- 1.17,3ke x
10. 10v t Camée Duan / Jens (Team Ninitra) 14,2a -- 1.18,2ke
11. 10v t Yarn Spinner / Rosa (Team Ninitra) 13,1a -- 1.18,3ke
4v o Armaldo Snilli / (SnRa) 15,3a -- hrp
Kilpailupäivä 2
1. 7v t Rana Ideal / Gunvald (Team Ninitra) 14,0a -- 1.14,6ke
2. 10v t Camée Duan / Jens (Team Ninitra) 14,2a -- 1.15,2ke
3. 10v o Academic Win / Bertel (Team Ninitra) 14,1a -- 1.15,9ke
4. 10v o Sorrento Speed / Malin (Team Ninitra) 14,0a -- 1.16,0ke x
5. 3v t Goldie Snilli / (SnRa) 15,0a -- 1.16,1ke
6. 7v t Take It / (SnRa) 13,5a -- 1.16,4ke x
7. 5v t Onya Speed / Ritsilä (SS) 15,2ke -- 1.17,1ke x
8. 10v t Yarn Spinner / Rosa (Team Ninitra) 13,1a -- 1.17,2ke
9. 4v o Cybershot Snilli / (SnRa) 15,1a -- 1.17,9ke x
10. 4v o Fantasy Fighter MacLily / (SnRa) 15,3a -- 1.18,1ke
11. 4v o Armaldo Snilli / (SnRa) 15,3a -- 1.18,4ke
12. 6v t Raven Snilli / Tove (Team Ninitra) 13,1a -- 1.18,6ke
Kilpailupäivä 3
1. 10v o Sorrento Speed / Malin (Team Ninitra) 14,0a -- 1.14,5ke
2. 7v t Take It / (SnRa) 13,5a -- 1.14,9ke
3. 10v t Camée Duan / Jens (Team Ninitra) 14,2a -- 1.15,7ke
4. 6v t Raven Snilli / Tove (Team Ninitra) 13,1a -- 1.15,8ke
5. 4v o Armaldo Snilli / (SnRa) 15,3a -- 1.16,0ke
6. 10v o Academic Win / Bertel (Team Ninitra) 14,1a -- 1.16,2ke
7. 7v t Rana Ideal / Gunvald (Team Ninitra) 14,0a -- 1.16,3ke x
8. 4v o Cybershot Snilli / (SnRa) 15,1a -- 1.16,4ke x
9. 3v t Goldie Snilli / (SnRa) 15,0a -- 1.16,7ke
10. 10v t Yarn Spinner / Rosa (Team Ninitra) 13,1a -- 1.17,6ke
11. 5v t Onya Speed / Ritsilä (SS) 15,2ke -- 1.19,0ke x
4v o Fantasy Fighter MacLily / (SnRa) 15,3a -- hrp
Lähtö 10 - Ryhmäajo ja Tasoitusajo 2100m, 12,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500e 10p - 3900e 8p - 2200e 6p - 1500e 4p - 750e 3p - (300e) 2p
Ryhmä 1
Kilpailupäivä 1
1. 6v t Moon Cruiser / Matias (VTRS) 12,1aly -- 1.11,0ke x
2. 10v o Hellenic / Gunvald (Team Ninitra) 12,6a -- 1.11,9ke
3. 9v t Lara de Rivière / Joonas (VTRS) 12,2aly -- 1.11,9ke
4. 5v o Skyline Snilli / (SnRa) 12,6a -- 1.12,0ke x
5. 8v o Graffiti Snilli / (SnRa) 12,0a -- 1.12,3ke x
6. 10v t Ramona Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.12,5ke
7. 9v t Poppy Burn / Gustav (Team Ninitra) 12,1a -- 1.12,6ke
8. 4v t Mania Snilli / (SnRa) 12,4a -- 1.12,8ke
9. 12v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 11,1a -- 1.13,0ke x
10. 10v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 11,8a -- 1.13,3ke
11. 8v t Lollipop Snilli / (SnRa) 11,8a -- 1.15,4ke x
12. 11v t Dragonlily Speed / (SnRa) 10,9a -- 1.15,7ke
13. 7v t K. In The Bad Way / Jorma (Duo) 11,8 -- 1.16,4ke
14. 8v o Frankenstein Snilli / (SnRa) 11,4a -- 1.16,4ke
15. 8v o Surprising MacLily / (SnRa) 11,7a -- 1.16,6ke
6v o Rjazán Blackmail / (SnRa) 11,3a -- hva
Kilpailupäivä 2
1. 7v t K. In The Bad Way / Jorma (Duo) 11,8 -- 1.11,0ke
2. 10v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 11,8a -- 1.11,0ke
3. 5v o Skyline Snilli / (SnRa) 12,6a -- 1.12,0ke x
4. 8v o Graffiti Snilli / (SnRa) 12,0a -- 1.12,0ke
5. 8v t Lollipop Snilli / (SnRa) 11,8a -- 1.12,0ke
6. 11v t Dragonlily Speed / (SnRa) 10,9a -- 1.13,3ke
7. 8v o Frankenstein Snilli / (SnRa) 11,4a -- 1.13,4ke
8. 9v t Lara de Rivière / Joonas (VTRS) 12,2aly -- 1.13,6ke
9. 6v t Moon Cruiser / Matias (VTRS) 12,1aly -- 1.13,7ke x
10. 9v t Poppy Burn / Gustav (Team Ninitra) 12,1a -- 1.14,0ke
11. 10v t Ramona Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.14,3ke
12. 8v o Surprising MacLily / (SnRa) 11,7a -- 1.15,5ke x
13. 10v o Hellenic / Gunvald (Team Ninitra) 12,6a -- 1.15,6ke
14. 4v t Mania Snilli / (SnRa) 12,4a -- 1.15,7ke
15. 12v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 11,1a -- 1.15,7ke x
16. 6v o Rjazán Blackmail / (SnRa) 11,3a -- 1.16,2ke
Kilpailupäivä 3
1. 8v o Graffiti Snilli / (SnRa) 12,0a -- 1.11,2ke
2. 9v t Poppy Burn / Gustav (Team Ninitra) 12,1a -- 1.11,4ke
3. 8v t Lollipop Snilli / (SnRa) 11,8a -- 1.11,8ke x
4. 9v t Lara de Rivière / Joonas (VTRS) 12,2aly -- 1.11,9ke x
5. 5v o Skyline Snilli / (SnRa) 12,6a -- 1.12,0ke
6. 6v t Moon Cruiser / Matias (VTRS) 12,1aly -- 1.12,4ke
7. 8v o Surprising MacLily / (SnRa) 11,7a -- 1.12,5ke x
8. 12v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 11,1a -- 1.12,5ke x
9. 10v t Ramona Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.12,6ke x
10. 10v o Hellenic / Gunvald (Team Ninitra) 12,6a -- 1.13,4ke x
11. 4v t Mania Snilli / (SnRa) 12,4a -- 1.14,3ke
12. 7v t K. In The Bad Way / Jorma (Duo) 11,8 -- 1.15,1ke
13. 11v t Dragonlily Speed / (SnRa) 10,9a -- 1.16,3ke x
14. 10v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 11,8a -- 1.16,4ke
8v o Frankenstein Snilli / (SnRa) 11,4a -- k
6v o Rjazán Blackmail / (SnRa) 11,3a -- hva
Ryhmä 2
Kilpailupäivä 1
1. 8v t Celine Snilli / (SnRa) 10,8a -- 1.12,7ke
2. 5v o Northern Trooper / Disa (VTRS) 12,9aly -- 1.12,9ke
3. 7v t Lemonberry / (SnRa) 11,1a -- 1.13,3ke
4. 12v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 10,0a -- 1.14,3ke
5. 10v o Crimescene Unia / (SnRa) 10,0a -- 1.14,5ke xx
6. 11v o Kickman Snilli / (SnRa) 10,4a -- 1.15,1ke
7. 10v t Tierra’s Isis / Tappi (LIKKI) 12,3ly -- 1.15,3ke
8. 10v t Tarantula Arz / Artsi (LIKKI) 12,3ly -- 1.15,5ke
9. 7v o Millionaire Arz / Artsi (LIKKI) 12,4ly -- 1.16,4ke
10. 9v t Glowing MacLily / (SnRa) 11,1a -- 1.17,1ke
11. 11v t Me Or You Gue / (SnRa) 10,1a -- 1.17,8ke
9v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 10,9a -- hva
Kilpailupäivä 2
1. 7v t Lemonberry / (SnRa) 11,1a -- 1.12,2ke x
2. 5v o Northern Trooper / Disa (VTRS) 12,9aly -- 1.12,5ke
3. 8v t Celine Snilli / (SnRa) 10,8a -- 1.12,9ke
4. 11v t Me Or You Gue / (SnRa) 10,1a -- 1.13,1ke
5. 11v o Kickman Snilli / (SnRa) 10,4a -- 1.13,4ke x
6. 10v o Crimescene Unia / (SnRa) 10,0a -- 1.13,8ke
7. 7v o Millionaire Arz / Artsi (LIKKI) 12,4ly -- 1.15,1ke
8. 12v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 10,0a -- 1.15,5ke x
9. 10v t Tierra’s Isis / Tappi (LIKKI) 12,3ly -- 1.16,0ke
10. 9v t Glowing MacLily / (SnRa) 11,1a -- 1.16,9ke
11. 9v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.17,7ke
10v t Tarantula Arz / Artsi (LIKKI) 12,3ly -- hrp
Kilpailupäivä 3
1. 8v t Celine Snilli / (SnRa) 10,8a -- 1.12,8ke
2. 9v t Glowing MacLily / (SnRa) 11,1a -- 1.13,0ke x
3. 11v t Me Or You Gue / (SnRa) 10,1a -- 1.13,3ke xx
4. 10v t Tarantula Arz / Artsi (LIKKI) 12,3ly -- 1.13,8ke
5. 9v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.14,0ke
6. 11v o Kickman Snilli / (SnRa) 10,4a -- 1.14,0ke
7. 5v o Northern Trooper / Disa (VTRS) 12,9aly -- 1.15,5ke
8. 12v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 10,0a -- 1.16,4ke
9. 7v o Millionaire Arz / Artsi (LIKKI) 12,4ly -- 1.16,7ke x
10. 10v o Crimescene Unia / (SnRa) 10,0a -- 1.16,9ke
11. 10v t Tierra’s Isis / Tappi (LIKKI) 12,3ly -- 1.17,2ke
7v t Lemonberry / (SnRa) 11,1a -- k
- Vastuuhenkilö: annevirtuaali@gmail.com
- Viimeinen osallistumispäivä: 23.12.2020 klo 12:00
- Tulokset arvotaan puolueettomasti ravikoneella
- Tarvittaessa jako ryhmiin, ryhmät tasataan ennätysten ja osallistujamäärien mukaan mahdollisimman tasaisiksi.
- rajattomasti hevosta / lähtö / talli
- Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
- Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt kuskit sallittuja)
- tasoitusajo: max 16 os/ ryhmä
- Palkintorahaa haetaan kaikille sijoittuneille (tummennetut, niin että 6 ja sitä heikommin sijoittuneet saavat sulkeissa olevan summan), ei-sijoittuneet saavat vain VRKK-pisteitä.
Ravikilpailupäivät:
25.12.2020 (1)
27.12.2020 (2)
29.12.2020 (3)
Jouluiset rahapalkinnot!
Pisteiden jako: 10p - 8p - 6p - 4p - 3p - 2p - loput 1p
Osallistuminen keskusteluun (ei vaadi rekisteröitymistä)
haluttu lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) enn. --
Kylmäveriset
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 2500e 10p - 1200e 8p - 600e 6p- 300e 4p - 150e 3p - (70e) 2p
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 3000e 10p - 2000e 8p - 1500e 6p - 700e 4p - 350e 3p - (100e) 2p
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 4000e 10p - 3000e 8p - 2000e 6p - 1000e 4p - 500e 3p - (250e) 2p
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 5000e 10p - 3500e 8p - 2000e 6p - 1200e 4p - 600e 3p - (200e) 2p
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500e 10p - 3900e 8p - 2200e 6p - 1500e 4p - 750e 3p - (300e) 2p
Lämminveriset
Lähtö 6 - Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat
P: 2500e 10p - 1200e 8p - 600e 6p- 300e 4p - 150e 3p - (70e) 2p
Lähtö 7 - Ryhmäajo 2100m, 19,0 aikaiset ja hitaammat - Peruttu
P: 3000e 10p - 2000e 8p - 1500e 6p - 700e 4p - 350e 3p - (100e) 2p
Lähtö 8 - Ryhmäajo 2100m, 16,0-18,9 aikaiset
P: 4000e 10p - 3000e 8p - 2000e 6p - 1000e 4p - 500e 3p - (250e) 2p
Lähtö 9 - Ryhmäajo 2100m, 13,0-15,9 aikaiset
P: 5000e 10p - 3500e 8p - 2000e 6p - 1200e 4p - 600e 3p - (200e) 2p
Lähtö 10 - Ryhmäajo 2100m, 12,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500e 10p - 3900e 8p - 2200e 6p - 1500e 4p - 750e 3p - (300e) 2p
Osallistujat - Osa lähdöistä juostu tasoitusajona
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 2500e 10p - 1200e 8p - 600e 6p- 300e 4p - 150e 3p - (70e) 2p
Kilpailupäivä 1
1. 3v t Purnin Rapina / Stig (Team Ninitra) 37,8 -- 1.35,1ke
2. 3v o EP Lennokas / Huhtasuo (SS) 48,3ke -- 1.35,3ke x
3. 3v o Snillin Hopealuoti / (SnRa) ei enn. -- 1.35,4ke x
4. 3v o K. Kapiainen / Jani (Duo) ei enn -- 1.36,2ke
5. 3v o Fantomi / Niklas (Team Ninitra) 36,4 -- 1.37,5ke
6. 3v t R.K. Tuikun Viima / Tuominen (SS) ei enn. -- 1.38,0ke x
7. 3v t Purnin Vilaus / Rosa (Team Ninitra) 36,2 -- 1.38,6ke
8. 3v t Pörrin Piitu / Komulainen (SS) ei enn. -- 1.38,8ke
9. 3v o Snilli Skakar / Evgeni (LIKKI) 34,2aly -- 1.38,8ke
10. 3v o K. Näkki / Kari (Duo) ei enn -- 1.39,9ke
11. 3v t K. Vedenneito / Emilia (Duo) ei enn -- 1.39,9ke
12. 3v t Rehjan Tähtihellä / Tove (Team Ninitra) 39,3a -- 1.39,9ke
3v t Radikaali Kultakutri / (SnRa) ei enn. -- hva
Kilpailupäivä 2
1. 3v t Rehjan Tähtihellä / Tove (Team Ninitra) 39,3a -- 1.35,4ke
2. 3v o Fantomi / Niklas (Team Ninitra) 36,4 -- 1.35,8ke
3. 3v o K. Näkki / Kari (Duo) ei enn -- 1.36,2ke
4. 3v o Snillin Hopealuoti / (SnRa) ei enn. -- 1.36,2ke
5. 3v o K. Kapiainen / Jani (Duo) ei enn -- 1.36,3ke
6. 3v t Pörrin Piitu / Komulainen (SS) ei enn. -- 1.37,3ke
7. 3v t K. Vedenneito / Emilia (Duo) ei enn -- 1.37,5ke
8. 3v o EP Lennokas / Huhtasuo (SS) 48,3ke -- 1.38,4ke
9. 3v t Radikaali Kultakutri / (SnRa) ei enn. -- 1.38,9ke
10. 3v o Snilli Skakar / Evgeni (LIKKI) 34,2aly -- 1.39,0ke
11. 3v t R.K. Tuikun Viima / Tuominen (SS) ei enn. -- 1.39,5ke xx
12. 3v t Purnin Rapina / Stig (Team Ninitra) 37,8 -- 1.39,7ke
3v t Purnin Vilaus / Rosa (Team Ninitra) 36,2 -- k
Kilpailupäivä 3
1. 3v o EP Lennokas / Huhtasuo (SS) 48,3ke -- 1.35,2ke x
2. 3v t Rehjan Tähtihellä / Tove (Team Ninitra) 39,3a -- 1.35,8ke
3. 3v t Radikaali Kultakutri / (SnRa) ei enn. -- 1.36,1ke x
4. 3v o K. Kapiainen / Jani (Duo) ei enn -- 1.36,7ke
5. 3v t Purnin Vilaus / Rosa (Team Ninitra) 36,2 -- 1.37,0ke
6. 3v t R.K. Tuikun Viima / Tuominen (SS) ei enn. -- 1.37,1ke
7. 3v o Fantomi / Niklas (Team Ninitra) 36,4 -- 1.37,5ke
8. 3v o Snillin Hopealuoti / (SnRa) ei enn. -- 1.38,0ke
9. 3v o Snilli Skakar / Evgeni (LIKKI) 34,2aly -- 1.38,2ke
10. 3v t K. Vedenneito / Emilia (Duo) ei enn -- 1.38,6ke
11. 3v t Purnin Rapina / Stig (Team Ninitra) 37,8 -- 1.39,0ke
12. 3v t Pörrin Piitu / Komulainen (SS) ei enn. -- 1.39,5ke
3v o K. Näkki / Kari (Duo) ei enn -- hml
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 3000e 10p - 2000e 8p - 1500e 6p - 700e 4p - 350e 3p - (100e) 2p
Kilpailupäivä 1
1. 5v t K. Viidestoista Viikari / Jani (Duo) 30,3 -- 1.31,4ke x
2. 4v t K. Lutra Lutra / Jorma (Duo) 36,6 -- 1.32,4ke
3. 5v o Purnin Apollo / Dag (Team Ninitra) 30,3a -- 1.32,5ke
4. 6v o Sjöman Tid / Livia (Team Ninitra) 30,0a -- 1.32,8ke
5. 5v t Purnin Vahvuus / Leo (Team Ninitra) 30,1 -- 1.34,0ke
Kilpailupäivä 2
1. 5v t K. Viidestoista Viikari / Jani (Duo) 30,3 -- 1.30,2ke
2. 5v t Purnin Vahvuus / Leo (Team Ninitra) 30,1 -- 1.31,6ke
3. 6v o Sjöman Tid / Livia (Team Ninitra) 30,0a -- 1.32,5ke
4. 4v t K. Lutra Lutra / Jorma (Duo) 36,6 -- 1.33,0ke
5v o Purnin Apollo / Dag (Team Ninitra) 30,3a -- hyl
Kilpailupäivä 3
1. 6v o Sjöman Tid / Livia (Team Ninitra) 30,0a -- 1.31,1ke
2. 5v o Purnin Apollo / Dag (Team Ninitra) 30,3a -- 1.31,7ke
3. 5v t Purnin Vahvuus / Leo (Team Ninitra) 30,1 -- 1.32,5ke
4. 4v t K. Lutra Lutra / Jorma (Duo) 36,6 -- 1.33,0ke
5. 5v t K. Viidestoista Viikari / Jani (Duo) 30,3 -- 1.33,3ke
Lähtö 3 - Tasoitusajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 4000e 10p - 3000e 8p - 2000e 6p - 1000e 4p - 500e 3p - (250e) 2p
Kilpailupäivä 1
1. 7v t Villikon Taika / Joonas (VTRS) 28,0aly -- 1.26,2ke x
2. 5v t Snillin Bambiina / (SnRa) 29,5a -- 1.26,3ke
3. 6v o Oktober Tid / Gunvald (Team Ninitra) 27,2 -- 1.26,4ke
4. 7v t K. Uneton / Jorma (Duo) 27,4 -- 1.26,5ke
5. 5v t Palma Snilli / (SnRa) 27,0 -- 1.26,6ke
6. 6v t Kaputsiina W.E.I. / Disa (VTRS) 27,0aly -- 1.26,8ke
7. 5v t Snillin Hortenssa / (SnRa) 29,8a -- 1.27,2ke xx
8. 5v t Loiston Kiira / Jani (Duo) 27,3 -- 1.27,5ke
9. 5v o Purnin Sponsori / Lars (Team Ninitra) 29,5a -- 1.27,5ke
10. 7v o A.L. Raketti / Tappi (LIKKI) 28,2aly -- 1.27,6ke
11. 5v o Radikaali Dekkari / Hans (Team Ninitra) 27,3 -- 1.28,5ke xx
12. 5v t Purnin Kuvitelma / Linus (Team Ninitra) 29,0a -- 1.28,7ke
13. 10v o A.L. Humma / Artsi (LIKKI) 27,5ly -- 1.28,7ke
14. 5v o Snillin Hermanni / (SnRa) 27,3a -- 1.29,1ke x
15. 6v o Snillin Aaretti / (SnRa) 27,3a -- 1.29,7ke
16. 6v t Älskling Tid / Jens (Team Ninitra) 27,1a -- 1.29,8ke
Kilpailupäivä 2
1. 7v t K. Uneton / Jorma (Duo) 27,4 -- 1.26,6ke
2. 5v t Loiston Kiira / Jani (Duo) 27,3 -- 1.26,7ke
3. 5v t Snillin Bambiina / (SnRa) 29,5a -- 1.27,3ke xx
4. 6v o Oktober Tid / Gunvald (Team Ninitra) 27,2 -- 1.27,8ke
5. 10v o A.L. Humma / Artsi (LIKKI) 27,5ly -- 1.28,3ke x
6. 5v t Snillin Hortenssa / (SnRa) 29,8a -- 1.28,4ke
7. 6v o Snillin Aaretti / (SnRa) 27,3a -- 1.28,8ke
8. 6v t Kaputsiina W.E.I. / Disa (VTRS) 27,0aly -- 1.28,9ke
9. 5v t Purnin Kuvitelma / Linus (Team Ninitra) 29,0a -- 1.29,2ke
10. 7v t Villikon Taika / Joonas (VTRS) 28,0aly -- 1.29,2ke
11. 5v o Radikaali Dekkari / Hans (Team Ninitra) 27,3 -- 1.29,3ke
12. 5v o Purnin Sponsori / Lars (Team Ninitra) 29,5a -- 1.29,5ke
13. 6v t Älskling Tid / Jens (Team Ninitra) 27,1a -- 1.29,6ke
14. 5v o Snillin Hermanni / (SnRa) 27,3a -- 1.29,6ke
15. 7v o A.L. Raketti / Tappi (LIKKI) 28,2aly -- 1.29,7ke
16. 5v t Palma Snilli / (SnRa) 27,0 -- 1.29,8ke x
Kilpailupäivä 3
1. 5v o Purnin Sponsori / Lars (Team Ninitra) 29,5a -- 1.26,3ke
2. 7v t Villikon Taika / Joonas (VTRS) 28,0aly -- 1.27,0ke
3. 6v t Kaputsiina W.E.I. / Disa (VTRS) 27,0aly -- 1.27,0ke
4. 5v t Snillin Bambiina / (SnRa) 29,5a -- 1.27,3ke
5. 10v o A.L. Humma / Artsi (LIKKI) 27,5ly -- 1.27,3ke
6. 7v o A.L. Raketti / Tappi (LIKKI) 28,2aly -- 1.27,6ke
7. 6v o Oktober Tid / Gunvald (Team Ninitra) 27,2 -- 1.28,0ke x
8. 6v t Älskling Tid / Jens (Team Ninitra) 27,1a -- 1.28,0ke
9. 5v t Purnin Kuvitelma / Linus (Team Ninitra) 29,0a -- 1.28,1ke x
10. 5v o Radikaali Dekkari / Hans (Team Ninitra) 27,3 -- 1.28,1ke
11. 5v o Snillin Hermanni / (SnRa) 27,3a -- 1.28,3ke
12. 5v t Palma Snilli / (SnRa) 27,0 -- 1.28,3ke
13. 5v t Snillin Hortenssa / (SnRa) 29,8a -- 1.28,6ke
14. 6v o Snillin Aaretti / (SnRa) 27,3a -- 1.28,8ke
15. 5v t Loiston Kiira / Jani (Duo) 27,3 -- 1.29,0ke xx
16. 7v t K. Uneton / Jorma (Duo) 27,4 -- 1.29,5ke x
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 5000e 10p - 3500e 8p - 2000e 6p - 1200e 4p - 600e 3p - (200e) 2p
Ryhmä 1
Kilpailupäivä 1
1. 6v t Suru-Siru / Niklas (Team Ninitra) 25,3 -- 1.25,3ke
2. 6v o Snillin Laivuri / (SnRa) 24,3a -- 1.25,8ke
3. 6v o Radikaali Neliveto / (SnRa) 24,7a -- 1.26,0ke
4. 7v t Makiannäläkä / (SnRa) 24,2a -- 1.26,1ke
5. 13v t Suukon Novelle / Milton (Team Ninitra) 25,3a -- 1.26,1ke xx
6. 6v o Purnin Algot / (SnRa) 24,2a -- 1.26,6ke
7. 8v t Emriika W.E.I. / Disa (VTRS) 26,5aly -- 1.27,1ke
8. 10v t Purnin Strösseli / Anne (Team Ninitra) 25,2a -- 1.28,1ke
Kilpailupäivä 2
1. 8v t Emriika W.E.I. / Disa (VTRS) 26,5aly -- 1.25,2ke
2. 7v t Makiannäläkä / (SnRa) 24,2a -- 1.25,3ke x
3. 6v o Radikaali Neliveto / (SnRa) 24,7a -- 1.26,3ke
4. 6v o Snillin Laivuri / (SnRa) 24,3a -- 1.26,9ke
5. 13v t Suukon Novelle / Milton (Team Ninitra) 25,3a -- 1.27,0ke x
6. 6v t Suru-Siru / Niklas (Team Ninitra) 25,3 -- 1.28,0ke
7. 6v o Purnin Algot / (SnRa) 24,2a -- 1.28,3ke
8. 10v t Purnin Strösseli / Anne (Team Ninitra) 25,2a -- 1.29,0ke x
Kilpailupäivä 3
1. 7v t Makiannäläkä / (SnRa) 24,2a -- 1.26,2ke
2. 8v t Emriika W.E.I. / Disa (VTRS) 26,5aly -- 1.26,2ke
3. 6v o Purnin Algot / (SnRa) 24,2a -- 1.26,7ke
4. 13v t Suukon Novelle / Milton (Team Ninitra) 25,3a -- 1.26,8ke
5. 10v t Purnin Strösseli / Anne (Team Ninitra) 25,2a -- 1.27,2ke
6. 6v t Suru-Siru / Niklas (Team Ninitra) 25,3 -- 1.27,9ke
6v o Radikaali Neliveto / (SnRa) 24,7a -- k
6v o Snillin Laivuri / (SnRa) 24,3a -- hyl
Ryhmä 2
Kilpailupäivä 1
1. 7v t Malvatar W.E.I. / Joonas (VTRS) 26,4aly -- 1.25,0ke
2. 6v t Kajsalotta Snilli / (SnRa) 24,5a -- 1.25,1ke
3. 13v t Ruskon Joveera / Kiia (Team Ninitra) 24,6a -- 1.25,6ke
4. 8v o Maximus / (SnRa) 24,6a -- 1.26,4ke
5. 9v o Pompeji Salarakas / Stig (Team Ninitra) 24,5a -- 1.27,4ke
6. 7v t Vanillan Sabine / Matias (VTRS) 26,4aly -- 1.27,4ke xx
7. 13v t Purnin Viisaus / Helen (Team Ninitra) 25,0a -- 1.27,8ke x
9v o Unian Josmies / Gustav (Team Ninitra) 24,6 -- hrp
6v o Snillin Uolevi / (SnRa) 24,5a -- hrp
Kilpailupäivä 2
1. 7v t Vanillan Sabine / Matias (VTRS) 26,4aly -- 1.26,0ke
2. 13v t Purnin Viisaus / Helen (Team Ninitra) 25,0a -- 1.26,3ke
3. 6v t Kajsalotta Snilli / (SnRa) 24,5a -- 1.26,4ke
4. 8v o Maximus / (SnRa) 24,6a -- 1.26,4ke xx
5. 9v o Unian Josmies / Gustav (Team Ninitra) 24,6 -- 1.27,1ke
6. 9v o Pompeji Salarakas / Stig (Team Ninitra) 24,5a -- 1.28,2ke xx
7. 13v t Ruskon Joveera / Kiia (Team Ninitra) 24,6a -- 1.28,5ke
8. 7v t Malvatar W.E.I. / Joonas (VTRS) 26,4aly -- 1.28,8ke
6v o Snillin Uolevi / (SnRa) 24,5a -- hyl
Kilpailupäivä 3
1. 6v t Kajsalotta Snilli / (SnRa) 24,5a -- 1.25,1ke
2. 8v o Maximus / (SnRa) 24,6a -- 1.25,3ke
3. 6v o Snillin Uolevi / (SnRa) 24,5a -- 1.25,6ke
4. 13v t Ruskon Joveera / Kiia (Team Ninitra) 24,6a -- 1.25,9ke
5. 13v t Purnin Viisaus / Helen (Team Ninitra) 25,0a -- 1.26,5ke
6. 7v t Malvatar W.E.I. / Joonas (VTRS) 26,4aly -- 1.26,5ke
7. 9v o Unian Josmies / Gustav (Team Ninitra) 24,6 -- 1.26,6ke
8. 9v o Pompeji Salarakas / Stig (Team Ninitra) 24,5a -- 1.28,2ke xx
9. 7v t Vanillan Sabine / Matias (VTRS) 26,4aly -- 1.28,6ke
Lähtö 5 - Tasoitusajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500e 10p - 3900e 8p - 2200e 6p - 1500e 4p - 750e 3p - (300e) 2p
Ryhmä 1
Kilpailupäivä 1
1. 11v o Snillin Keessar / (SnRa) 21,2a -- 1.24,0ke
2. 11v t Snillin Aallotar / (SnRa) 22,0a -- 1.24,1ke x
3. 12v o Snillin Iivari / Disa (VTRS) 21,2aly -- 1.24,4ke
4. 12v o Thorstein Snilli / (SnRa) 21,1a -- 1.24,6ke
5. 9v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) 22,2a -- 1.25,1ke
6. 9v o Snillin Muusikko / (SnRa) 22,0a -- 1.25,2ke
7. 10v o Snillin Taavetti / (SnRa) 21,1a -- 1.25,7ke
8. 9v o Snillin Buugi / (SnRa) 23,2a -- 1.26,1ke x
9. 11v o Lännen Nopein / (SnRa) 22,6a -- 1.26,4ke
10. 10v t Duanin Vierasesine / (SnRa) 23,4a -- 1.27,4ke
10v o Iki-Fabian / Joonas (VTRS) 21,5aly -- k
10v t Unian Lorutar / (SnRa) 22,2a -- k
Kilpailupäivä 2
1. 12v o Snillin Iivari / Disa (VTRS) 21,2aly -- 1.24,1ke x
2. 9v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) 22,2a -- 1.24,1ke
3. 9v o Snillin Muusikko / (SnRa) 22,0a -- 1.24,1ke
4. 12v o Thorstein Snilli / (SnRa) 21,1a -- 1.24,2ke x
5. 11v o Snillin Keessar / (SnRa) 21,2a -- 1.24,5ke
6. 10v t Unian Lorutar / (SnRa) 22,2a -- 1.24,7ke x
7. 10v o Snillin Taavetti / (SnRa) 21,1a -- 1.25,2ke
8. 9v o Snillin Buugi / (SnRa) 23,2a -- 1.25,3ke x
9. 11v o Lännen Nopein / (SnRa) 22,6a -- 1.25,8ke
10. 10v o Iki-Fabian / Joonas (VTRS) 21,5aly -- 1.27,7ke
11. 10v t Duanin Vierasesine / (SnRa) 23,4a -- 1.27,7ke
11v t Snillin Aallotar / (SnRa) 22,0a -- hyl
Kilpailupäivä 3
1. 10v t Unian Lorutar / (SnRa) 22,2a -- 1.24,1ke
2. 9v o Snillin Muusikko / (SnRa) 22,0a -- 1.24,5ke
3. 11v o Lännen Nopein / (SnRa) 22,6a -- 1.24,7ke
4. 10v t Duanin Vierasesine / (SnRa) 23,4a -- 1.24,8ke
5. 9v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) 22,2a -- 1.24,9ke
6. 12v o Thorstein Snilli / (SnRa) 21,1a -- 1.25,0ke
7. 10v o Snillin Taavetti / (SnRa) 21,1a -- 1.25,2ke
8. 11v t Snillin Aallotar / (SnRa) 22,0a -- 1.25,4ke
9. 10v o Iki-Fabian / Joonas (VTRS) 21,5aly -- 1.26,0ke
10. 9v o Snillin Buugi / (SnRa) 23,2a -- 1.26,1ke
11. 11v o Snillin Keessar / (SnRa) 21,2a -- 1.26,4ke
12. 12v o Snillin Iivari / Disa (VTRS) 21,2aly -- 1.27,0ke
Ryhmä 2
Kilpailupäivä 1
1. 12v t Saltan Tuikea / (SnRa) 20,3a -- 1.22,3ke
2. 11v o Snillin Aapraham / (SnRa) 20,9a -- 1.22,6ke
3. 12v t Snillin Hattara / (SnRa) 20,1a -- 1.22,9ke
4. 15v o Toisto-Taisto / (SnRa) 20,1a -- 1.24,0ke
5. 12v t LH Kersantti Karoliina / (SnRa) 20,1a -- 1.24,7ke x
6. 13v t Duanin Jessiina / (SnRa) 20,4a -- 1.25,0ke
7. 12v o Torfinn Snilli / (SnRa) 20,4a -- 1.25,0ke
8. 12v o Ruskon Hopearisti / (SnRa) 21,1a -- 1.25,2ke
9. 11v o Snillin Noitarovio / (SnRa) 20,2a -- 1.25,6ke
10. 15v o Snillin Viikari / (SnRa) 20,1a -- 1.25,6ke
11. 11v t Purnin Enna / Rosa (Team Ninitra) 21,5a -- 1.25,7ke
12. 12v o Drotsibojonsson / (SnRa) 20,1a -- 1.25,7ke x
13. 12v t Ruskon Jaava / (SnRa) 21,1a -- 1.25,8ke
Kilpailupäivä 2
1. 12v o Torfinn Snilli / (SnRa) 20,4a -- 1.22,2ke
2. 15v o Snillin Viikari / (SnRa) 20,1a -- 1.23,0ke
3. 12v t Snillin Hattara / (SnRa) 20,1a -- 1.23,0ke
4. 11v t Purnin Enna / Rosa (Team Ninitra) 21,5a -- 1.23,1ke
5. 11v o Snillin Aapraham / (SnRa) 20,9a -- 1.23,1ke
6. 12v t Saltan Tuikea / (SnRa) 20,3a -- 1.23,1ke
7. 12v t LH Kersantti Karoliina / (SnRa) 20,1a -- 1.23,2ke
8. 11v o Snillin Noitarovio / (SnRa) 20,2a -- 1.23,6ke x
9. 13v t Duanin Jessiina / (SnRa) 20,4a -- 1.23,8ke
10. 12v o Drotsibojonsson / (SnRa) 20,1a -- 1.24,4ke x
11. 12v t Ruskon Jaava / (SnRa) 21,1a -- 1.24,6ke
12. 12v o Ruskon Hopearisti / (SnRa) 21,1a -- 1.24,7ke
13. 15v o Toisto-Taisto / (SnRa) 20,1a -- 1.24,8ke
Kilpailupäivä 3
1. 15v o Snillin Viikari / (SnRa) 20,1a -- 1.22,4ke
2. 13v t Duanin Jessiina / (SnRa) 20,4a -- 1.23,0ke x
3. 12v t Ruskon Jaava / (SnRa) 21,1a -- 1.23,1ke
4. 11v o Snillin Aapraham / (SnRa) 20,9a -- 1.23,4ke x
5. 12v t Snillin Hattara / (SnRa) 20,1a -- 1.23,4ke
6. 11v t Purnin Enna / Rosa (Team Ninitra) 21,5a -- 1.23,5ke
7. 12v t LH Kersantti Karoliina / (SnRa) 20,1a -- 1.23,7ke
8. 12v t Saltan Tuikea / (SnRa) 20,3a -- 1.24,5ke
9. 11v o Snillin Noitarovio / (SnRa) 20,2a -- 1.25,0ke x
10. 12v o Ruskon Hopearisti / (SnRa) 21,1a -- 1.25,3ke
11. 12v o Drotsibojonsson / (SnRa) 20,1a -- 1.25,5ke
12. 12v o Torfinn Snilli / (SnRa) 20,4a -- 1.25,6ke
13. 15v o Toisto-Taisto / (SnRa) 20,1a -- 1.25,9ke
Lähtö 6 - Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat
P: 2500e 10p - 1200e 8p - 600e 6p- 300e 4p - 150e 3p - (70e) 2p
Kilpailupäivä 1
1. 2v o Millionaire RC / (SnRa) ei enn. -- 1.25,5ke
2. 2v o Wither Speed / Taivalsalo (SS) ei enn. -- 1.25,6ke
3. 2v t K. Shotgun / Jani (Duo) ei enn -- 1.25,7ke
4. 2v o Storytime Burn / Niklas (Team Ninitra) ei enn. -- 1.26,0ke
5. 2v o Argus Speed / Salomaa (SS) ei enn. -- 1.26,3ke x
6. 2v o K. Shotkit / Kari (Duo) ei enn -- 1.26,4ke
7. 2v o K. Yakety Yak / Emilia (Duo) ei enn -- 1.26,8ke
Kilpailupäivä 2
1. 2v o K. Shotkit / Kari (Duo) ei enn -- 1.25,0ke x
2. 2v o K. Yakety Yak / Emilia (Duo) ei enn -- 1.25,6ke x
3. 2v o Storytime Burn / Niklas (Team Ninitra) ei enn. -- 1.26,8ke
4. 2v t K. Shotgun / Jani (Duo) ei enn -- 1.27,4ke
5. 2v o Argus Speed / Salomaa (SS) ei enn. -- 1.28,1ke x
6. 2v o Millionaire RC / (SnRa) ei enn. -- 1.28,1ke
7. 2v o Wither Speed / Taivalsalo (SS) ei enn. -- 1.28,6ke
Kilpailupäivä 3
1. 2v t K. Shotgun / Jani (Duo) ei enn -- 1.26,1ke
2. 2v o Wither Speed / Taivalsalo (SS) ei enn. -- 1.26,2ke
3. 2v o Argus Speed / Salomaa (SS) ei enn. -- 1.26,4ke x
4. 2v o Millionaire RC / (SnRa) ei enn. -- 1.26,9ke
5. 2v o Storytime Burn / Niklas (Team Ninitra) ei enn. -- 1.27,0ke
6. 2v o K. Yakety Yak / Emilia (Duo) ei enn -- 1.28,6ke
2v o K. Shotkit / Kari (Duo) ei enn -- k
Lähtö 7 - Ryhmäajo 2100m, 19,0 aikaiset ja hitaammat Peruttu! Vain yksi osallistuja.
3v o K. Bad Big Pig / Jorma (Duo) 20,0 --
Lähtö 8 - Ryhmäajo 2100m, 16,0-18,9 aikaiset
P: 4000e 10p - 3000e 8p - 2000e 6p - 1000e 4p - 500e 3p - (250e) 2p
Kilpailupäivä 1
1. 4v o Forgery Ros / Tappi (LIKKI) 17,2aly -- 1.17,0ke
2. 4v o Hampton Classic / Robin (Team Ninitra) 16,6a -- 1.17,5ke
3. 3v t K. Big C / Jorma (Duo) 18,2 -- 1.17,8ke x
4. 5v t Ironic / Anders (Team Ninitra) 17,1 -- 1.18,4ke
5. 3v o French Artist / Viola (Team Ninitra) 18,6a -- 1.18,5ke x
6. 5v o K. Magic / Jani (Duo) Jani 17,1 -- 1.18,7ke x
7. 5v t Bellossom / Artsi (LIKKI) 17,6aly x -- 1.18,8ke
8. 4v o Coronation Burn / Isa (Team Ninitra) 17,1a -- 1.19,3ke
9. 3v o Terrotist Arz / Tappi (LIKKI) 19,0 -- 1.19,4ke
10. 3v o Razorbill Snilli / (SnRa) 16,9 -- 1.19,5ke
11. 5v t Belgravia Unia / Ylva (Team Ninitra) 16,1a -- 1.19,8ke
12. 4v t Sourspell Arz / Artsi (LIKKI) 17,5 -- 1.21,4ke
13. 4v o Knight Knight / Lina (Team Ninitra) 17,2a -- 1.22,1ke
14. 4v t Adelaide MacLily / Adam (Team Ninitra) 16,1a -- 1.22,1ke x
15. 5v t Nelilyn Snilli / (SnRa) 16,1a -- 1.22,9ke
3v o Mr Fortune / Dag (Team Ninitra) 18,4a -- hyl
Kilpailupäivä 2
1. 3v o Mr Fortune / Dag (Team Ninitra) 18,4a -- 1.17,3ke x
2. 4v t Sourspell Arz / Artsi (LIKKI) 17,5 -- 1.17,7ke
3. 5v o K. Magic / Jani (Duo) Jani 17,1 -- 1.18,2ke
4. 4v o Forgery Ros / Tappi (LIKKI) 17,2aly -- 1.18,2ke
5. 3v t K. Big C / Jorma (Duo) 18,2 -- 1.18,6ke
6. 5v t Ironic / Anders (Team Ninitra) 17,1 -- 1.18,6ke
7. 3v o Terrotist Arz / Tappi (LIKKI) 19,0 -- 1.18,7ke
8. 4v o Coronation Burn / Isa (Team Ninitra) 17,1a -- 1.18,8ke
9. 5v t Nelilyn Snilli / (SnRa) 16,1a -- 1.19,4ke
10. 3v o French Artist / Viola (Team Ninitra) 18,6a -- 1.20,9ke
11. 3v o Razorbill Snilli / (SnRa) 16,9 -- 1.21,1ke
12. 4v o Knight Knight / Lina (Team Ninitra) 17,2a -- 1.21,3ke
13. 5v t Bellossom / Artsi (LIKKI) 17,6aly x -- 1.22,5ke x
14. 4v o Hampton Classic / Robin (Team Ninitra) 16,6a -- 1.22,9ke
15. 4v t Adelaide MacLily / Adam (Team Ninitra) 16,1a -- 1.22,9ke
5v t Belgravia Unia / Ylva (Team Ninitra) 16,1a -- k
Kilpailupäivä 3
1. 4v o Coronation Burn / Isa (Team Ninitra) 17,1a -- 1.17,5ke
2. 4v o Knight Knight / Lina (Team Ninitra) 17,2a -- 1.17,7ke
3. 3v o Mr Fortune / Dag (Team Ninitra) 18,4a -- 1.18,0ke
4. 5v t Bellossom / Artsi (LIKKI) 17,6aly x -- 1.18,0ke
5. 4v t Adelaide MacLily / Adam (Team Ninitra) 16,1a -- 1.18,5ke
6. 3v t K. Big C / Jorma (Duo) 18,2 -- 1.19,0ke
7. 3v o Razorbill Snilli / (SnRa) 16,9 -- 1.19,4ke
8. 4v o Forgery Ros / Tappi (LIKKI) 17,2aly -- 1.19,6ke
9. 4v o Hampton Classic / Robin (Team Ninitra) 16,6a -- 1.20,0ke xx
10. 5v t Belgravia Unia / Ylva (Team Ninitra) 16,1a -- 1.20,2ke
11. 4v t Sourspell Arz / Artsi (LIKKI) 17,5 -- 1.20,4ke
12. 3v o French Artist / Viola (Team Ninitra) 18,6a -- 1.20,5ke x
13. 5v t Nelilyn Snilli / (SnRa) 16,1a -- 1.21,0ke x
14. 3v o Terrotist Arz / Tappi (LIKKI) 19,0 -- 1.21,7ke
15. 5v o K. Magic / Jani (Duo) Jani 17,1 -- 1.22,8ke
16. 5v t Ironic / Anders (Team Ninitra) 17,1 -- 1.22,8ke
Lähtö 9 - Ryhmäajo 2100m, 13,0-15,9 aikaiset
P: 5000e 10p - 3500e 8p - 2000e 6p - 1200e 4p - 600e 3p - (200e) 2p
Ryhmä 1
Kilpailupäivä 1
1. 8v o Norman Snilli / (SnRa) 13,3a -- 1.14,4ke
2. 5v t Classical Artist / Livia (Team Ninitra) 14,8a -- 1.14,6ke
3. 10v t Blushing Burn / Niklas (Team Ninitra) 15,2a -- 1.15,3ke
4. 4v o Royson Speed / Kelomaa (SS) 15,1aly x -- 1.15,4ke
5. 6v t K. The Damn Berry Bomb / Jorma (Duo) 15,2 -- 1.16,0ke xx
6. 4v t Euphoria Snilli / (SnRa) 13,4a -- 1.16,1ke
7. 5v o Knockout Snilli / (SnRa) 13,0a -- 1.17,0ke x
8. 8v t Luxury Bomb / Robin (Team Ninitra) 15,5a -- 1.17,6ke
9. 5v t Mykonos Magique / Disa (VTRS) 14,8aly -- 1.17,6ke x
10. 5v o Bugatti MacLily / Helga (Team Ninitra) 14,5a -- 1.18,5ke
7v t Hexeria Speed / (SnRa) 13,4a -- hrp
9v o Borzoi Pomp / Isak (Team Ninitra) 14,3a -- hyl
Kilpailupäivä 2
1. 6v t K. The Damn Berry Bomb / Jorma (Duo) 15,2 -- 1.14,5ke
2. 8v o Norman Snilli / (SnRa) 13,3a -- 1.14,5ke
3. 4v o Royson Speed / Kelomaa (SS) 15,1aly x -- 1.15,8ke
4. 5v t Classical Artist / Livia (Team Ninitra) 14,8a -- 1.16,3ke x
5. 9v o Borzoi Pomp / Isak (Team Ninitra) 14,3a -- 1.16,8ke
6. 10v t Blushing Burn / Niklas (Team Ninitra) 15,2a -- 1.16,9ke
7. 5v o Bugatti MacLily / Helga (Team Ninitra) 14,5a -- 1.16,9ke x
8. 4v t Euphoria Snilli / (SnRa) 13,4a -- 1.17,2ke x
9. 5v o Knockout Snilli / (SnRa) 13,0a -- 1.17,6ke x
10. 5v t Mykonos Magique / Disa (VTRS) 14,8aly -- 1.17,8ke
11. 8v t Luxury Bomb / Robin (Team Ninitra) 15,5a -- 1.18,9ke
7v t Hexeria Speed / (SnRa) 13,4a -- hyl
Kilpailupäivä 3
1. 5v t Mykonos Magique / Disa (VTRS) 14,8aly -- 1.14,1ke
2. 5v o Bugatti MacLily / Helga (Team Ninitra) 14,5a -- 1.15,0ke
3. 4v t Euphoria Snilli / (SnRa) 13,4a -- 1.16,0ke
4. 8v t Luxury Bomb / Robin (Team Ninitra) 15,5a -- 1.16,6ke
5. 7v t Hexeria Speed / (SnRa) 13,4a -- 1.16,9ke
6. 10v t Blushing Burn / Niklas (Team Ninitra) 15,2a -- 1.17,2ke
7. 5v o Knockout Snilli / (SnRa) 13,0a -- 1.17,5ke
8. 6v t K. The Damn Berry Bomb / Jorma (Duo) 15,2 -- 1.17,5ke
9. 9v o Borzoi Pomp / Isak (Team Ninitra) 14,3a -- 1.17,8ke
10. 5v t Classical Artist / Livia (Team Ninitra) 14,8a -- 1.18,1ke x
11. 8v o Norman Snilli / (SnRa) 13,3a -- 1.18,8ke
4v o Royson Speed / Kelomaa (SS) 15,1aly x -- hrp
Ryhmä 2
Kilpailupäivä 1
1. 10v o Academic Win / Bertel (Team Ninitra) 14,1a -- 1.14,9ke
2. 7v t Take It / (SnRa) 13,5a -- 1.15,1ke
3. 6v t Raven Snilli / Tove (Team Ninitra) 13,1a -- 1.15,2ke
4. 3v t Goldie Snilli / (SnRa) 15,0a -- 1.15,6ke
5. 4v o Cybershot Snilli / (SnRa) 15,1a -- 1.15,7ke x
6. 4v o Fantasy Fighter MacLily / (SnRa) 15,3a -- 1.16,1ke xx
7. 5v t Onya Speed / Ritsilä (SS) 15,2ke -- 1.16,4ke
8. 10v o Sorrento Speed / Malin (Team Ninitra) 14,0a -- 1.16,8ke
9. 7v t Rana Ideal / Gunvald (Team Ninitra) 14,0a -- 1.17,3ke x
10. 10v t Camée Duan / Jens (Team Ninitra) 14,2a -- 1.18,2ke
11. 10v t Yarn Spinner / Rosa (Team Ninitra) 13,1a -- 1.18,3ke
4v o Armaldo Snilli / (SnRa) 15,3a -- hrp
Kilpailupäivä 2
1. 7v t Rana Ideal / Gunvald (Team Ninitra) 14,0a -- 1.14,6ke
2. 10v t Camée Duan / Jens (Team Ninitra) 14,2a -- 1.15,2ke
3. 10v o Academic Win / Bertel (Team Ninitra) 14,1a -- 1.15,9ke
4. 10v o Sorrento Speed / Malin (Team Ninitra) 14,0a -- 1.16,0ke x
5. 3v t Goldie Snilli / (SnRa) 15,0a -- 1.16,1ke
6. 7v t Take It / (SnRa) 13,5a -- 1.16,4ke x
7. 5v t Onya Speed / Ritsilä (SS) 15,2ke -- 1.17,1ke x
8. 10v t Yarn Spinner / Rosa (Team Ninitra) 13,1a -- 1.17,2ke
9. 4v o Cybershot Snilli / (SnRa) 15,1a -- 1.17,9ke x
10. 4v o Fantasy Fighter MacLily / (SnRa) 15,3a -- 1.18,1ke
11. 4v o Armaldo Snilli / (SnRa) 15,3a -- 1.18,4ke
12. 6v t Raven Snilli / Tove (Team Ninitra) 13,1a -- 1.18,6ke
Kilpailupäivä 3
1. 10v o Sorrento Speed / Malin (Team Ninitra) 14,0a -- 1.14,5ke
2. 7v t Take It / (SnRa) 13,5a -- 1.14,9ke
3. 10v t Camée Duan / Jens (Team Ninitra) 14,2a -- 1.15,7ke
4. 6v t Raven Snilli / Tove (Team Ninitra) 13,1a -- 1.15,8ke
5. 4v o Armaldo Snilli / (SnRa) 15,3a -- 1.16,0ke
6. 10v o Academic Win / Bertel (Team Ninitra) 14,1a -- 1.16,2ke
7. 7v t Rana Ideal / Gunvald (Team Ninitra) 14,0a -- 1.16,3ke x
8. 4v o Cybershot Snilli / (SnRa) 15,1a -- 1.16,4ke x
9. 3v t Goldie Snilli / (SnRa) 15,0a -- 1.16,7ke
10. 10v t Yarn Spinner / Rosa (Team Ninitra) 13,1a -- 1.17,6ke
11. 5v t Onya Speed / Ritsilä (SS) 15,2ke -- 1.19,0ke x
4v o Fantasy Fighter MacLily / (SnRa) 15,3a -- hrp
Lähtö 10 - Ryhmäajo ja Tasoitusajo 2100m, 12,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500e 10p - 3900e 8p - 2200e 6p - 1500e 4p - 750e 3p - (300e) 2p
Ryhmä 1
Kilpailupäivä 1
1. 6v t Moon Cruiser / Matias (VTRS) 12,1aly -- 1.11,0ke x
2. 10v o Hellenic / Gunvald (Team Ninitra) 12,6a -- 1.11,9ke
3. 9v t Lara de Rivière / Joonas (VTRS) 12,2aly -- 1.11,9ke
4. 5v o Skyline Snilli / (SnRa) 12,6a -- 1.12,0ke x
5. 8v o Graffiti Snilli / (SnRa) 12,0a -- 1.12,3ke x
6. 10v t Ramona Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.12,5ke
7. 9v t Poppy Burn / Gustav (Team Ninitra) 12,1a -- 1.12,6ke
8. 4v t Mania Snilli / (SnRa) 12,4a -- 1.12,8ke
9. 12v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 11,1a -- 1.13,0ke x
10. 10v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 11,8a -- 1.13,3ke
11. 8v t Lollipop Snilli / (SnRa) 11,8a -- 1.15,4ke x
12. 11v t Dragonlily Speed / (SnRa) 10,9a -- 1.15,7ke
13. 7v t K. In The Bad Way / Jorma (Duo) 11,8 -- 1.16,4ke
14. 8v o Frankenstein Snilli / (SnRa) 11,4a -- 1.16,4ke
15. 8v o Surprising MacLily / (SnRa) 11,7a -- 1.16,6ke
6v o Rjazán Blackmail / (SnRa) 11,3a -- hva
Kilpailupäivä 2
1. 7v t K. In The Bad Way / Jorma (Duo) 11,8 -- 1.11,0ke
2. 10v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 11,8a -- 1.11,0ke
3. 5v o Skyline Snilli / (SnRa) 12,6a -- 1.12,0ke x
4. 8v o Graffiti Snilli / (SnRa) 12,0a -- 1.12,0ke
5. 8v t Lollipop Snilli / (SnRa) 11,8a -- 1.12,0ke
6. 11v t Dragonlily Speed / (SnRa) 10,9a -- 1.13,3ke
7. 8v o Frankenstein Snilli / (SnRa) 11,4a -- 1.13,4ke
8. 9v t Lara de Rivière / Joonas (VTRS) 12,2aly -- 1.13,6ke
9. 6v t Moon Cruiser / Matias (VTRS) 12,1aly -- 1.13,7ke x
10. 9v t Poppy Burn / Gustav (Team Ninitra) 12,1a -- 1.14,0ke
11. 10v t Ramona Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.14,3ke
12. 8v o Surprising MacLily / (SnRa) 11,7a -- 1.15,5ke x
13. 10v o Hellenic / Gunvald (Team Ninitra) 12,6a -- 1.15,6ke
14. 4v t Mania Snilli / (SnRa) 12,4a -- 1.15,7ke
15. 12v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 11,1a -- 1.15,7ke x
16. 6v o Rjazán Blackmail / (SnRa) 11,3a -- 1.16,2ke
Kilpailupäivä 3
1. 8v o Graffiti Snilli / (SnRa) 12,0a -- 1.11,2ke
2. 9v t Poppy Burn / Gustav (Team Ninitra) 12,1a -- 1.11,4ke
3. 8v t Lollipop Snilli / (SnRa) 11,8a -- 1.11,8ke x
4. 9v t Lara de Rivière / Joonas (VTRS) 12,2aly -- 1.11,9ke x
5. 5v o Skyline Snilli / (SnRa) 12,6a -- 1.12,0ke
6. 6v t Moon Cruiser / Matias (VTRS) 12,1aly -- 1.12,4ke
7. 8v o Surprising MacLily / (SnRa) 11,7a -- 1.12,5ke x
8. 12v t Landscape Artist / Tove (Team Ninitra) 11,1a -- 1.12,5ke x
9. 10v t Ramona Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.12,6ke x
10. 10v o Hellenic / Gunvald (Team Ninitra) 12,6a -- 1.13,4ke x
11. 4v t Mania Snilli / (SnRa) 12,4a -- 1.14,3ke
12. 7v t K. In The Bad Way / Jorma (Duo) 11,8 -- 1.15,1ke
13. 11v t Dragonlily Speed / (SnRa) 10,9a -- 1.16,3ke x
14. 10v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 11,8a -- 1.16,4ke
8v o Frankenstein Snilli / (SnRa) 11,4a -- k
6v o Rjazán Blackmail / (SnRa) 11,3a -- hva
Ryhmä 2
Kilpailupäivä 1
1. 8v t Celine Snilli / (SnRa) 10,8a -- 1.12,7ke
2. 5v o Northern Trooper / Disa (VTRS) 12,9aly -- 1.12,9ke
3. 7v t Lemonberry / (SnRa) 11,1a -- 1.13,3ke
4. 12v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 10,0a -- 1.14,3ke
5. 10v o Crimescene Unia / (SnRa) 10,0a -- 1.14,5ke xx
6. 11v o Kickman Snilli / (SnRa) 10,4a -- 1.15,1ke
7. 10v t Tierra’s Isis / Tappi (LIKKI) 12,3ly -- 1.15,3ke
8. 10v t Tarantula Arz / Artsi (LIKKI) 12,3ly -- 1.15,5ke
9. 7v o Millionaire Arz / Artsi (LIKKI) 12,4ly -- 1.16,4ke
10. 9v t Glowing MacLily / (SnRa) 11,1a -- 1.17,1ke
11. 11v t Me Or You Gue / (SnRa) 10,1a -- 1.17,8ke
9v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 10,9a -- hva
Kilpailupäivä 2
1. 7v t Lemonberry / (SnRa) 11,1a -- 1.12,2ke x
2. 5v o Northern Trooper / Disa (VTRS) 12,9aly -- 1.12,5ke
3. 8v t Celine Snilli / (SnRa) 10,8a -- 1.12,9ke
4. 11v t Me Or You Gue / (SnRa) 10,1a -- 1.13,1ke
5. 11v o Kickman Snilli / (SnRa) 10,4a -- 1.13,4ke x
6. 10v o Crimescene Unia / (SnRa) 10,0a -- 1.13,8ke
7. 7v o Millionaire Arz / Artsi (LIKKI) 12,4ly -- 1.15,1ke
8. 12v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 10,0a -- 1.15,5ke x
9. 10v t Tierra’s Isis / Tappi (LIKKI) 12,3ly -- 1.16,0ke
10. 9v t Glowing MacLily / (SnRa) 11,1a -- 1.16,9ke
11. 9v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.17,7ke
10v t Tarantula Arz / Artsi (LIKKI) 12,3ly -- hrp
Kilpailupäivä 3
1. 8v t Celine Snilli / (SnRa) 10,8a -- 1.12,8ke
2. 9v t Glowing MacLily / (SnRa) 11,1a -- 1.13,0ke x
3. 11v t Me Or You Gue / (SnRa) 10,1a -- 1.13,3ke xx
4. 10v t Tarantula Arz / Artsi (LIKKI) 12,3ly -- 1.13,8ke
5. 9v t Homecoming Queen Snilli / (SnRa) 10,9a -- 1.14,0ke
6. 11v o Kickman Snilli / (SnRa) 10,4a -- 1.14,0ke
7. 5v o Northern Trooper / Disa (VTRS) 12,9aly -- 1.15,5ke
8. 12v t Cascadas Mermeid / (SnRa) 10,0a -- 1.16,4ke
9. 7v o Millionaire Arz / Artsi (LIKKI) 12,4ly -- 1.16,7ke x
10. 10v o Crimescene Unia / (SnRa) 10,0a -- 1.16,9ke
11. 10v t Tierra’s Isis / Tappi (LIKKI) 12,3ly -- 1.17,2ke
7v t Lemonberry / (SnRa) 11,1a -- k