Post by misery on Nov 25, 2017 10:03:06 GMT -5
Ravit 4.12.2017 ja 7.12.2017
- Vastuuhenkilö: misery., virtmisery@gmail.com
- Viimeinen osallistumispäivä: 3.12.2017
- Tulokset arvotaan ravikoneella
- 3 hevosta / lähtö / talli
- Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
- Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt kuskit sallittuja)
- Alle 3 os. / lähtö = lähtö perutaan
Pisteiden jako: 10p - 8p - 6p - 4p - 3p - 2p - loput 1p
Osallistuminen keskusteluun (ei vaadi rekisteröitymistä)
haluttu lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) enn. --
Kylmäveriset
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 1,500 ve - 900 ve - 600 ve - 300 ve - 150 ve
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 2,500 ve - 1,500 ve - 1,000 ve - 500 ve - 250 ve
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 3,500 ve - 2,100 ve - 1,400 ve - 700 ve - 350 ve
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 4,500 ve - 2,700 ve - 1,800 ve - 900 ve - 450 ve
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500 ve - 3,300 ve - 2,200 ve - 1,100 ve - 550 ve
Lämminveriset
Lähtö 6 - Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat
P: 1,500 ve - 900 ve - 600 ve - 300 ve - 150 ve
Lähtö 7 - Ryhmäajo 2100m, 19,0 aikaiset ja hitaammat
P: 2,500 ve - 1,500 ve - 1,000 ve - 500 ve - 250 ve
Lähtö 8 - Ryhmäajo 2100m, 16,0-18,9 aikaiset
P: 3,500 ve - 2,100 ve - 1,400 ve - 700 ve - 350 ve
Lähtö 9 - Ryhmäajo 2100m, 13,0-15,9 aikaiset
P: 4,500 ve - 2,700 ve - 1,800 ve - 900 ve - 450 ve
Lähtö 10 - Ryhmäajo 2100m, 12,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500 ve - 3,300 ve - 2,200 ve - 1,100 ve - 550 ve
Tulokset 4.12.2017
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v o Jääpiru / Benjamin (HOLO) ei enn. -- 01.40,1ake
2. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 36,4 -- 01.40,3ake x
3. 3v t Kanelityttö / Julia (HOLO) ei enn. -- 01.40,6ake
4. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 35,4 -- 01.43,2ake x
5. 3v o Aurinkokuningas / Kaarlo (HOLO) ei enn. -- 01.44,3ake x
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 5v o Tuulikeisari I.F. / Janne (MRA) 36,2aly -- 01.34,9ake
2. 4v t Kuvitelman Viestityttö / Tarmo (HTC) 35,3aly -- 01.35,0ake
3. 4v t Duanin Joviaali / Veera (KADO) 1.32,1ke -- 01.35,1ake
4. 4v o Kilimanjaro KAS / Janne (KADO) 1.35,2ake -- 01.36,5ake
5. 5v o Hunsvotti I.F. / Janni (MRA) 31,3aly -- 01.38,1ake
6. 4v r VP Vermuda / Fiona (HTC) 34,8aly -- 01.38,2ake
4v t Unizuumi / Johanna (HTC) 35,4ake -- hll
4v o Parmatti KAS / Jere (KADO) 1.34,8ke -- k
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 4v o Latokartanon Eetos / Jami (KADO) 1.27,1aly -- 01.27,3ake
2. 6v t Varismäen Virvatuli / Tiia (NAM) 28,1aly -- 01.27,6ake
3. 6v o Iki-Lennu / Fiona (HTC) 28,2ake -- 01.27,8ake
4. 5v o Hamumaan Hopia / Jasper (KADO) 1.28,1aly -- 01.28,2ake
5. 7v t Valtarian Elise / Johanna (HTC) 29,4aly -- 01.28,6ake
6. 4v t Elohopea / Jami (KADO) 1.28,7aly -- 01.29,1ake
7. 6v t Rohkean Kiukkuiita / Tiia (NAM) 28,3aly -- 01.30,3ake
8. 8v t Guen Viljatar / Tarmo (HTC) 28,1pi -- 01.30,4ake x
9. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.30,6ake
5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 29,3 -- hll
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 9v o Rahhaa Tulloo / Lauri (MRA) 24,2ake -- 01.24,2ake
2. 8v t Ikioma I.F. / Tarmo (HTC) 24,4ke -- 01.24,4ake
3. 5v o Jokkeri KAS / Jonna (KADO) 1.25,5aly -- 01.24,8ake
4. 7v t Sadunsointu / Micke (MRA) 24,4ake -- 01.25,1ake
5. 7v t Loster's Rusoposki / Fiona (HTC) 25,1aly -- 01.25,2ake
6. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 25,5 -- 01.25,3ake
7. 5v o Kismitti KAS / Jeevi (KADO) 1.26,5ake -- 01.26,2ake
8. 5v o Kontrakka KAS / Julius (KADO) 1.26,5aly -- 01.26,3ake
9. 11v t Purnin Varjoviesti / Johanna (HTC) 24,2aly -- 01.26,4ake
10. 5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 26,2 -- 01.26,5ake
5v o Jonnet Ei Muista / Ronnie (NAM) 25,4ake -- hml
7v t EP Noidan Taika / silence (NAM) 25,3aly -- hll
7v t Justiinsa Joo / Merja (MRA) 24,4ake -- hll
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 9v o Rinssi I.F. / Johanna (HTC) 23,9aly -- 01.22,4ake
2. 8v o K.H. Voittoputki / Tarmo (HTC) 23,3aly -- 01.22,6ake x
3. 6v t Pompeji Sejertti / Joona (KADO) 1.23,3aly -- 01.22,7ake
4. 6v t PII Sumutus / Jonas (KADO) 1.23,2aly -- 01.22,8ake
5. 12v t Tuulia I.F. / Laura (MRA) 20,7aly -- 01.22,9ake x
6. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.23,0 -- 01.23,0ake
7. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.23,3ake
8. 12v o Hissunkissun I.F. / Jaana (MRA) 22,6ake -- 01.23,3ake
9. 14v o Huliwili I.F. / misery. (MRA) 20,3ake -- 01.23,5ake
10. 6v o Kuolo Tulloo KAS / Jeeti (KADO) 1.23,5ke -- 01.23,9ake x
8v o Duanin Valpuri / Fiona (HTC) 23,7aly -- - hml
10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- - hyl
Lähtö 6 - Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat
1. 2v o Trigger Happy / Aatu (HOLO) ei enn. -- 01.23,3ake
2. 2v t Krasivaya / Victor (DOMA) 22,5-- 01.23,4ake xx
3. 2v t Ophelia / Ninni (HOLO) ei enn. -- 01.23,5ake
2v t Angela Z / Sakke (HOLO) ei enn. -- hll
Lähtö 7 ja lähtö 8
peruttu
Lähtö 9 - Ryhmäajo 2100m, 13,0-15,9 aikaiset
1. 6v t Whole Lotta Love / Lotta (MRA) 13,5ake -- 01.14,2ake
2. 6v t Jubilee / Mira (MRA) 14,1ake -- 01.14,3ake
3. 4v t Juniper Speedkicker / Fiona (HTC) 15,2ke -- 01.15,1ake x
4. 5v o Extraordinary / Sanni (MRA) 13,4ake -- 01.15,2ake x
Lähtö 10 - Ryhmäajo 2100m, 12,9 aikaiset ja nopeammat
1. 10v t Sweet As Sin / misery. (MRA) 10,1aly -- 01.12,4ake
2. 12v t My Ghost Dancer / Fiona (HTC) 12,6ake -- 01.13,2ake
3. 7v t Sweetheart Snilli / Micke (MRA) 10,5ake -- 01.13,4ake x
6v t My Scarlet O'Hara / Petri (MRA) 12,9aly -- - hpl
Tulokset 7.12.2017
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 36,4 -- 01.38,0ake
2. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 35,4 -- 01.38,2ake
3. 3v o Jääpiru / Benjamin (HOLO) ei enn. -- 01.40,5ake
4. 3v o Aurinkokuningas / Kaarlo (HOLO) ei enn. -- 01.41,3ake x
5. 3v t Kanelityttö / Julia (HOLO) ei enn. -- 01.42,5ake
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v o Kilimanjaro KAS / Janne (KADO) 1.35,2ake -- 01.33,8ake
2. 4v t Kuvitelman Viestityttö / Tarmo (HTC) 35,3aly -- 01.33,9ake
3. 4v t Duanin Joviaali / Veera (KADO) 1.32,1ke -- 01.34,2ake
4. 5v o Hunsvotti I.F. / Janni (MRA) 31,3aly -- 01.34,3ake x
5. 4v o Parmatti KAS / Jere (KADO) 1.34,8ke -- 01.34,6ake
6. 5v o Tuulikeisari I.F. / Janne (MRA) 36,2aly -- 01.35,5ake
7. 4v t Unizuumi / Johanna (HTC) 35,4ake -- 01.35,6ake
8. 4v r VP Vermuda / Fiona (HTC) 34,8aly -- 01.35,8ake
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 7v t Valtarian Elise / Johanna (HTC) 29,4aly -- 01.27,6ake
2. 6v t Rohkean Kiukkuiita / Tiia (NAM) 28,3aly -- 01.27,8ake x
3. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.28,3ake
4. 4v t Elohopea / Jami (KADO) 1.28,7aly -- 01.28,5ake
5. 6v o Iki-Lennu / Fiona (HTC) 28,2ake -- 01.29,6ake
6. 6v t Varismäen Virvatuli / Tiia (NAM) 28,1aly -- 01.30,3ake x
7. 8v t Guen Viljatar / Tarmo (HTC) 28,1pi -- 01.30,3ake
8. 5v o Hamumaan Hopia / Jasper (KADO) 1.28,1aly -- 01.30,4ake
9. 4v o Latokartanon Eetos / Jami (KADO) 1.27,1aly -- 01.30,4ake
5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 29,3 -- - hll
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 8v t Ikioma I.F. / Tarmo (HTC) 24,4ke -- 01.24,2ake
2. 7v t Loster's Rusoposki / Fiona (HTC) 25,1aly -- 01.24,3ake
3. 7v t Justiinsa Joo / Merja (MRA) 24,4ake -- 01.24,5ake x
4. 7v t Sadunsointu / Micke (MRA) 24,4ake -- 01.24,5ake
5. 7v t EP Noidan Taika / silence (NAM) 25,3aly -- 01.25,0ake
6. 9v o Rahhaa Tulloo / Lauri (MRA) 24,2ake -- 01.25,3ake
7. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 25,5 -- 01.25,4ake
8. 11v t Purnin Varjoviesti / Johanna (HTC) 24,2aly -- 01.25,2ake
9. 5v o Kismitti KAS / Jeevi (KADO) 1.26,5ake -- 01.26,5ake
10. 5v o Jokkeri KAS / Jonna (KADO) 1.25,5aly -- 01.26,6ake x
5v o Kontrakka KAS / Julius (KADO) 1.26,5aly -- hll
5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 26,2 -- hll
5v o Jonnet Ei Muista / Ronnie (NAM) 25,4ake -- hll
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 14v o Huliwili I.F. / misery. (MRA) 20,3ake -- 01.22,1ake
2. 8v o Duanin Valpuri / Fiona (HTC) 23,7aly -- 01.22,4ake
3. 12v t Tuulia I.F. / Laura (MRA) 20,7aly -- 01.22,5ake
4. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.22,6ake
5. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.23,0 -- 01.22,7ake
6. 6v t Pompeji Sejertti / Joona (KADO) 1.23,3aly -- 01.22,9ake
7. 8v o K.H. Voittoputki / Tarmo (HTC) 23,3aly -- 01.23,3ake
8. 6v t PII Sumutus / Jonas (KADO) 1.23,2aly -- 01.23,4ake
9. 12v o Hissunkissun I.F. / Jaana (MRA) 22,6ake -- 01.23,6ake x
10. 9v o Rinssi I.F. / Johanna (HTC) 23,9aly -- 01.23,9ake x
6v o Kuolo Tulloo KAS / Jeeti (KADO) 1.23,5ke -- hml
10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- hpl
Lähtö 6 - Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat
1. 2v t Krasivaya / Victor (DOMA) 22,5-- 01.23,6ake
2. 2v t Ophelia / Ninni (HOLO) ei enn. -- 01.24,2ake xx
3. 2v o Trigger Happy / Aatu (HOLO) ei enn. -- 01.25,3ake
2v t Angela Z / Sakke (HOLO) ei enn. -- hll
Lähtö 7 ja lähtö 8
peruttu
Lähtö 9 - Ryhmäajo 2100m, 13,0-15,9 aikaiset
1. 4v t Juniper Speedkicker / Fiona (HTC) 15,2ke -- 01.14,3ake
2. 6v t Whole Lotta Love / Lotta (MRA) 13,5ake -- 01.14,4ake
3. 6v t Jubilee / Mira (MRA) 14,1ake -- 01.14,7ake
4. 5v o Extraordinary / Sanni (MRA) 13,4ake -- 01.14,9ake
Lähtö 10 - Ryhmäajo 2100m, 12,9 aikaiset ja nopeammat
1. 6v t My Scarlet O'Hara / Petri (MRA) 12,9aly -- 01.12,3ake
2. 12v t My Ghost Dancer / Fiona (HTC) 12,6ake -- 01.13,3ake
3. 7v t Sweetheart Snilli / Micke (MRA) 10,5ake -- 01.13,5ake x
4. 10v t Sweet As Sin / misery. (MRA) 10,1aly -- 01.13,9ake x
- Vastuuhenkilö: misery., virtmisery@gmail.com
- Viimeinen osallistumispäivä: 3.12.2017
- Tulokset arvotaan ravikoneella
- 3 hevosta / lähtö / talli
- Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
- Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt kuskit sallittuja)
- Alle 3 os. / lähtö = lähtö perutaan
Pisteiden jako: 10p - 8p - 6p - 4p - 3p - 2p - loput 1p
Osallistuminen keskusteluun (ei vaadi rekisteröitymistä)
haluttu lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) enn. --
Kylmäveriset
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 1,500 ve - 900 ve - 600 ve - 300 ve - 150 ve
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 2,500 ve - 1,500 ve - 1,000 ve - 500 ve - 250 ve
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 3,500 ve - 2,100 ve - 1,400 ve - 700 ve - 350 ve
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 4,500 ve - 2,700 ve - 1,800 ve - 900 ve - 450 ve
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500 ve - 3,300 ve - 2,200 ve - 1,100 ve - 550 ve
Lämminveriset
Lähtö 6 - Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat
P: 1,500 ve - 900 ve - 600 ve - 300 ve - 150 ve
Lähtö 7 - Ryhmäajo 2100m, 19,0 aikaiset ja hitaammat
P: 2,500 ve - 1,500 ve - 1,000 ve - 500 ve - 250 ve
Lähtö 8 - Ryhmäajo 2100m, 16,0-18,9 aikaiset
P: 3,500 ve - 2,100 ve - 1,400 ve - 700 ve - 350 ve
Lähtö 9 - Ryhmäajo 2100m, 13,0-15,9 aikaiset
P: 4,500 ve - 2,700 ve - 1,800 ve - 900 ve - 450 ve
Lähtö 10 - Ryhmäajo 2100m, 12,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500 ve - 3,300 ve - 2,200 ve - 1,100 ve - 550 ve
Tulokset 4.12.2017
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v o Jääpiru / Benjamin (HOLO) ei enn. -- 01.40,1ake
2. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 36,4 -- 01.40,3ake x
3. 3v t Kanelityttö / Julia (HOLO) ei enn. -- 01.40,6ake
4. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 35,4 -- 01.43,2ake x
5. 3v o Aurinkokuningas / Kaarlo (HOLO) ei enn. -- 01.44,3ake x
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 5v o Tuulikeisari I.F. / Janne (MRA) 36,2aly -- 01.34,9ake
2. 4v t Kuvitelman Viestityttö / Tarmo (HTC) 35,3aly -- 01.35,0ake
3. 4v t Duanin Joviaali / Veera (KADO) 1.32,1ke -- 01.35,1ake
4. 4v o Kilimanjaro KAS / Janne (KADO) 1.35,2ake -- 01.36,5ake
5. 5v o Hunsvotti I.F. / Janni (MRA) 31,3aly -- 01.38,1ake
6. 4v r VP Vermuda / Fiona (HTC) 34,8aly -- 01.38,2ake
4v t Unizuumi / Johanna (HTC) 35,4ake -- hll
4v o Parmatti KAS / Jere (KADO) 1.34,8ke -- k
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 4v o Latokartanon Eetos / Jami (KADO) 1.27,1aly -- 01.27,3ake
2. 6v t Varismäen Virvatuli / Tiia (NAM) 28,1aly -- 01.27,6ake
3. 6v o Iki-Lennu / Fiona (HTC) 28,2ake -- 01.27,8ake
4. 5v o Hamumaan Hopia / Jasper (KADO) 1.28,1aly -- 01.28,2ake
5. 7v t Valtarian Elise / Johanna (HTC) 29,4aly -- 01.28,6ake
6. 4v t Elohopea / Jami (KADO) 1.28,7aly -- 01.29,1ake
7. 6v t Rohkean Kiukkuiita / Tiia (NAM) 28,3aly -- 01.30,3ake
8. 8v t Guen Viljatar / Tarmo (HTC) 28,1pi -- 01.30,4ake x
9. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.30,6ake
5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 29,3 -- hll
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 9v o Rahhaa Tulloo / Lauri (MRA) 24,2ake -- 01.24,2ake
2. 8v t Ikioma I.F. / Tarmo (HTC) 24,4ke -- 01.24,4ake
3. 5v o Jokkeri KAS / Jonna (KADO) 1.25,5aly -- 01.24,8ake
4. 7v t Sadunsointu / Micke (MRA) 24,4ake -- 01.25,1ake
5. 7v t Loster's Rusoposki / Fiona (HTC) 25,1aly -- 01.25,2ake
6. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 25,5 -- 01.25,3ake
7. 5v o Kismitti KAS / Jeevi (KADO) 1.26,5ake -- 01.26,2ake
8. 5v o Kontrakka KAS / Julius (KADO) 1.26,5aly -- 01.26,3ake
9. 11v t Purnin Varjoviesti / Johanna (HTC) 24,2aly -- 01.26,4ake
10. 5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 26,2 -- 01.26,5ake
5v o Jonnet Ei Muista / Ronnie (NAM) 25,4ake -- hml
7v t EP Noidan Taika / silence (NAM) 25,3aly -- hll
7v t Justiinsa Joo / Merja (MRA) 24,4ake -- hll
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 9v o Rinssi I.F. / Johanna (HTC) 23,9aly -- 01.22,4ake
2. 8v o K.H. Voittoputki / Tarmo (HTC) 23,3aly -- 01.22,6ake x
3. 6v t Pompeji Sejertti / Joona (KADO) 1.23,3aly -- 01.22,7ake
4. 6v t PII Sumutus / Jonas (KADO) 1.23,2aly -- 01.22,8ake
5. 12v t Tuulia I.F. / Laura (MRA) 20,7aly -- 01.22,9ake x
6. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.23,0 -- 01.23,0ake
7. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.23,3ake
8. 12v o Hissunkissun I.F. / Jaana (MRA) 22,6ake -- 01.23,3ake
9. 14v o Huliwili I.F. / misery. (MRA) 20,3ake -- 01.23,5ake
10. 6v o Kuolo Tulloo KAS / Jeeti (KADO) 1.23,5ke -- 01.23,9ake x
8v o Duanin Valpuri / Fiona (HTC) 23,7aly -- - hml
10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- - hyl
Lähtö 6 - Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat
1. 2v o Trigger Happy / Aatu (HOLO) ei enn. -- 01.23,3ake
2. 2v t Krasivaya / Victor (DOMA) 22,5-- 01.23,4ake xx
3. 2v t Ophelia / Ninni (HOLO) ei enn. -- 01.23,5ake
2v t Angela Z / Sakke (HOLO) ei enn. -- hll
Lähtö 7 ja lähtö 8
peruttu
Lähtö 9 - Ryhmäajo 2100m, 13,0-15,9 aikaiset
1. 6v t Whole Lotta Love / Lotta (MRA) 13,5ake -- 01.14,2ake
2. 6v t Jubilee / Mira (MRA) 14,1ake -- 01.14,3ake
3. 4v t Juniper Speedkicker / Fiona (HTC) 15,2ke -- 01.15,1ake x
4. 5v o Extraordinary / Sanni (MRA) 13,4ake -- 01.15,2ake x
Lähtö 10 - Ryhmäajo 2100m, 12,9 aikaiset ja nopeammat
1. 10v t Sweet As Sin / misery. (MRA) 10,1aly -- 01.12,4ake
2. 12v t My Ghost Dancer / Fiona (HTC) 12,6ake -- 01.13,2ake
3. 7v t Sweetheart Snilli / Micke (MRA) 10,5ake -- 01.13,4ake x
6v t My Scarlet O'Hara / Petri (MRA) 12,9aly -- - hpl
Tulokset 7.12.2017
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v o. K.Wigu / K. Ahomaa (KiRi) 36,4 -- 01.38,0ake
2. 3v t. Sølv's Murheprinsessa / A. Elo (KiRi) 35,4 -- 01.38,2ake
3. 3v o Jääpiru / Benjamin (HOLO) ei enn. -- 01.40,5ake
4. 3v o Aurinkokuningas / Kaarlo (HOLO) ei enn. -- 01.41,3ake x
5. 3v t Kanelityttö / Julia (HOLO) ei enn. -- 01.42,5ake
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v o Kilimanjaro KAS / Janne (KADO) 1.35,2ake -- 01.33,8ake
2. 4v t Kuvitelman Viestityttö / Tarmo (HTC) 35,3aly -- 01.33,9ake
3. 4v t Duanin Joviaali / Veera (KADO) 1.32,1ke -- 01.34,2ake
4. 5v o Hunsvotti I.F. / Janni (MRA) 31,3aly -- 01.34,3ake x
5. 4v o Parmatti KAS / Jere (KADO) 1.34,8ke -- 01.34,6ake
6. 5v o Tuulikeisari I.F. / Janne (MRA) 36,2aly -- 01.35,5ake
7. 4v t Unizuumi / Johanna (HTC) 35,4ake -- 01.35,6ake
8. 4v r VP Vermuda / Fiona (HTC) 34,8aly -- 01.35,8ake
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 7v t Valtarian Elise / Johanna (HTC) 29,4aly -- 01.27,6ake
2. 6v t Rohkean Kiukkuiita / Tiia (NAM) 28,3aly -- 01.27,8ake x
3. 5v t. Kekan Kvartaali / B. Melker (KiRi) 28,2 -- 01.28,3ake
4. 4v t Elohopea / Jami (KADO) 1.28,7aly -- 01.28,5ake
5. 6v o Iki-Lennu / Fiona (HTC) 28,2ake -- 01.29,6ake
6. 6v t Varismäen Virvatuli / Tiia (NAM) 28,1aly -- 01.30,3ake x
7. 8v t Guen Viljatar / Tarmo (HTC) 28,1pi -- 01.30,3ake
8. 5v o Hamumaan Hopia / Jasper (KADO) 1.28,1aly -- 01.30,4ake
9. 4v o Latokartanon Eetos / Jami (KADO) 1.27,1aly -- 01.30,4ake
5v o. K.R. Härmää Karussa / A. Renkonen (KiRi) 29,3 -- - hll
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 8v t Ikioma I.F. / Tarmo (HTC) 24,4ke -- 01.24,2ake
2. 7v t Loster's Rusoposki / Fiona (HTC) 25,1aly -- 01.24,3ake
3. 7v t Justiinsa Joo / Merja (MRA) 24,4ake -- 01.24,5ake x
4. 7v t Sadunsointu / Micke (MRA) 24,4ake -- 01.24,5ake
5. 7v t EP Noidan Taika / silence (NAM) 25,3aly -- 01.25,0ake
6. 9v o Rahhaa Tulloo / Lauri (MRA) 24,2ake -- 01.25,3ake
7. 10v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 25,5 -- 01.25,4ake
8. 11v t Purnin Varjoviesti / Johanna (HTC) 24,2aly -- 01.25,2ake
9. 5v o Kismitti KAS / Jeevi (KADO) 1.26,5ake -- 01.26,5ake
10. 5v o Jokkeri KAS / Jonna (KADO) 1.25,5aly -- 01.26,6ake x
5v o Kontrakka KAS / Julius (KADO) 1.26,5aly -- hll
5v o. Salmiakki-Kuningas / J. Vuorenmaa (KiRi) 26,2 -- hll
5v o Jonnet Ei Muista / Ronnie (NAM) 25,4ake -- hll
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 14v o Huliwili I.F. / misery. (MRA) 20,3ake -- 01.22,1ake
2. 8v o Duanin Valpuri / Fiona (HTC) 23,7aly -- 01.22,4ake
3. 12v t Tuulia I.F. / Laura (MRA) 20,7aly -- 01.22,5ake
4. 8v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 01.21,2 -- 01.22,6ake
5. 8v t. K.R. Salarakkaan Kosto / M. Laine (KiRi) 01.23,0 -- 01.22,7ake
6. 6v t Pompeji Sejertti / Joona (KADO) 1.23,3aly -- 01.22,9ake
7. 8v o K.H. Voittoputki / Tarmo (HTC) 23,3aly -- 01.23,3ake
8. 6v t PII Sumutus / Jonas (KADO) 1.23,2aly -- 01.23,4ake
9. 12v o Hissunkissun I.F. / Jaana (MRA) 22,6ake -- 01.23,6ake x
10. 9v o Rinssi I.F. / Johanna (HTC) 23,9aly -- 01.23,9ake x
6v o Kuolo Tulloo KAS / Jeeti (KADO) 1.23,5ke -- hml
10v t. Meriniityn Pamela / H. Turunen (KiRi) 23,4 -- hpl
Lähtö 6 - Ryhmäajo 2100m, 2-vuotiaat
1. 2v t Krasivaya / Victor (DOMA) 22,5-- 01.23,6ake
2. 2v t Ophelia / Ninni (HOLO) ei enn. -- 01.24,2ake xx
3. 2v o Trigger Happy / Aatu (HOLO) ei enn. -- 01.25,3ake
2v t Angela Z / Sakke (HOLO) ei enn. -- hll
Lähtö 7 ja lähtö 8
peruttu
Lähtö 9 - Ryhmäajo 2100m, 13,0-15,9 aikaiset
1. 4v t Juniper Speedkicker / Fiona (HTC) 15,2ke -- 01.14,3ake
2. 6v t Whole Lotta Love / Lotta (MRA) 13,5ake -- 01.14,4ake
3. 6v t Jubilee / Mira (MRA) 14,1ake -- 01.14,7ake
4. 5v o Extraordinary / Sanni (MRA) 13,4ake -- 01.14,9ake
Lähtö 10 - Ryhmäajo 2100m, 12,9 aikaiset ja nopeammat
1. 6v t My Scarlet O'Hara / Petri (MRA) 12,9aly -- 01.12,3ake
2. 12v t My Ghost Dancer / Fiona (HTC) 12,6ake -- 01.13,3ake
3. 7v t Sweetheart Snilli / Micke (MRA) 10,5ake -- 01.13,5ake x
4. 10v t Sweet As Sin / misery. (MRA) 10,1aly -- 01.13,9ake x