Post by Elisa on May 3, 2016 15:25:37 GMT -5
Ravit 9.5. + 12.5. + 15.5. + 18.5.2016
- Vastuuhenkilö: Nimi, sähköpostiosoite@gmail.com
- Viimeinen osallistumispäivä: 8.5.2016
- Tulokset arvotaan ravikoneella puolueettomasti
- 3 hevosta / lähtö / talli
- Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
- Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt kuskit sallittuja)
- Alle 3 os. / lähtö = juostaan rutiinina, ei voittorahoja
- Lähtöjä ei jaeta
Pisteiden jako: 10p - 8p - 6p - 4p - 3p - 2p - loput 1p
Osallistuminen keskusteluun (ei vaadi rekisteröitymistä)
haluttu lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) enn. --
Kylmäveriset
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 1,500 ve - 900 ve - 600 ve - 300 ve - 150 ve
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 2,500 ve - 1,500 ve - 1,000 ve - 500 ve - 250 ve
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 3,500 ve - 2,100 ve - 1,400 ve - 700 ve - 350 ve
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 4,500 ve - 2,700 ve - 1,800 ve - 900 ve - 450 ve
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500 ve - 3,300 ve - 2,200 ve - 1,100 ve - 550 ve
Osallistujat 9.5.
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v t Valtarian Vippaskonsti / olli (Ruko) 35,7 -- 01.32,2ake x
2. 3v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 38,2ke –- 01.32,4ake
3. 3v t Fiktion Uniikki / Aaron (RRT) ei enn. -- 01.33,3ake
4. 3v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 38,1ke -- 01.33,4ake x
5. 3v o Pompeji Saku / Jon (RRT) 37,4ly -- 01.34,2ake
6. 3v o Eedelman / Jussi (SS) ei enn. -- 01.34,2ake
7. 3v t Kuolon Mielenhäiriö / Strife (KLP) 35,1ly -- 01.34,4ake xx
8. 3v o Repolan Visteri / Gerald (RRT) ei enn. -- 01.34,5ake
9. 3v t Hiluvitka / make (RuKo) 36,1 -- 01.36,3ake x
10. 3v o Savun Timjami / Ellu (Salta) 39,ke -- 01.36,5ake
Hylätty
3v o Iki-Vieras/ Jasmin (PII) 34,1ke -- - hll
3v t Rahatar / Aino (SS) ei enn. -- - hpl
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 5v t. K.R. Salarakkaan Kosto / S. Solja (KiRi) 1.34,4 -- 01.30,4ake
2. 4v o Aikamatkaaja / Upi (GWT) 30,2ke -- 01.31,4ake x
3. 5v t Kuolon Lounatuuli / Mino (KLP) 32,3aly -- 01.31,6ake
4. 5v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 1.34,4 -- 01.32,6ake
5. 5v o Kuolon Surullisuus / Flik (KLP) 32,1aly -- 01.33,3ake
6. 4v t Iki-Ikoni / Jesse A. (KGR) 01.35,6ke -- 01.33,3ake
7. 4v t Repolan Auriina / Sulo (RRT) 36,3 -- 01.33,3ake
8. 4v t Ruskon Virella / Ilmari (RRT) 37,4a -- 01.33,4ake
9. 4v o Narrilaivan Viihdyttäjä / Ville (NaSe) 31,1 -- 01.33,6ake
10. 5v o Kuolon Ajan Muistelo / Strife (KLP) 31,3ly -- 01.33,6ake x
11. 4v t Pokerinoppa / Aino (SS) 1.33,6ke -- 01.33,6ake
Hylätty
4v o Josveinkin / Joni (NaSe) 32,7 -- - hyl
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 7v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) 28,0a -- 01.29,2ake
2. 5v t O.R. Ruurinna / Amelie (Salta) 28,2ake -- 01.29,4ake
3. 5v t Repolan Viktori / siina (RuKo) 29,9ke -- 01.29,5ake
4. 5v o Ruskon Urho / joni (RuKo) 29,0ke -- 01.29,6ake
5. 7v o Kuolon Seili / Mikko (RRT) 27,6a -- 01.30,1ake
6. 6v o Savun Pölypyörre / Yrjö K (KeKa) 28,3ake -- 01.30,1ake
7. 9v t Popanpiina / Piia (Nase) 28,6a -- 01.30,6ake
8. 6v t Kirman Prinsessa / Mino (KLP) 28,3ly -- 01.31,2ake
9. 6v t Savun Vinkeä / Flik (KLP) 28,5ke -- 01.31,4ake
10. 5v t Ruskon Jovanda / mikko (RuKo) 29,6ke -- 01.32,6ake
11. 6v t Kuolon Haikeus / Strife (KLP) 27,3 -- 01.32,6ake
Hylätty
5v o O.R. Loimuri / Ellu (Salta) 28,1aly -- - hpl
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 6v o Valtarian Patrik / Pertti (RRT) 26,0a -- 01.25,3ake
2. 5v t Pessiina / Aino (SS) 26,2ke -- 01.25,4ake
3. 7v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP) 26,3ake -- 01.25,4ake
4. 7v t. Meriniityn Pamela / M. Laine (KiRi) 25,2 -- 01.27,5ake
5. 6v o. Ruskon Rymy-Reima / B. Melker (KiRi) 1.26,5 -- 01.27,6ake xx
6. 6v t Ingermarie Snilli / riikka (RuKo) 26,2ly -- 01.28,2ake
7. 7v t Kekan Keisarinna / Anthonio K (KeKa) 24,4ake -- 01.28,3ake xx
8. 5v o Dominik / Seppo (RRT) 26,2a -- 01.28,4ake
9. 7v o Kekan Silvius / Yrjö K (KeKa) 25,4ake -- 01.28,4ake
10. 10v o AH Halla-Hukka / Rhoni (KLP) 26,3a -- 01.28,4ake
Hylätty
7v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 26,1 -- - hpl
6v o AH Calvin / Heimo (RRT) 25,9a -- - hml
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 10v t Scandic Karamelli / Scandic B (HCT) 21,4ke -- 01.22,1ake
2. 8v o Saltan Pinnari / Ellu (Salta) 23,1ake -- 01.22,1ake
3. 6v t Valtarian Vinkeä / Eve (Salta) 23,6ke -- 01.22,2ake
4. 9v o Pika-Ristikko / siina (RuKo) 20,1ake -- 01.23,1ake
5. 7v o Ruskon Ritari / Taavi (RRT) 23,7a -- 01.23,4ake
6. 10v t Scandic Naminami / Scandic A (HCT) 22,5ke -- 01.23,4ake
7. 9v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 22,8a -- 01.24,1ake
8. 9v o AH Tulileikki / Strife (KLP) 23,6ly -- 01.24,4ake
9. 11v t Kekan Arisha / Anthonio K (KeKa) 21,5aly -- 01.25,2ake x
Hylätty
7v t Ruskoliljan Vanilja / jokke (RuKo) 22,7ake -- - k
11v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 1.21,2 -- - hpl
7v o Saltan Retale / Amelie (Salta) 23,4ke -- - hll
Osallistujat 12.5.
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v t Fiktion Uniikki / Aaron (RRT) ei enn. -- 01.32,5ake
2. 3v o Repolan Visteri / Gerald (RRT) ei enn. -- 01.32,5ake
3. 3v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 38,2ke –- 01.33,1ake
4. 3v t Kuolon Mielenhäiriö / Strife (KLP) 35,1ly -- 01.33,3ake
5. 3v o Savun Timjami / Ellu (Salta) 39,ke -- 01.33,4ake
6. 3v o Eedelman / Jussi (SS) ei enn. -- 01.33,4ake
7. 3v t Valtarian Vippaskonsti / olli (Ruko) 35,7 -- 01.33,6ake
8. 3v o Pompeji Saku / Jon (RRT) 37,4ly -- 01.34,4ake
9. 3v o Iki-Vieras/ Jasmin (PII) 34,1ke -- 01.34,5ake
10. 3v t Hiluvitka / make (RuKo) 36,1 -- 01.34,6ake x
11. 3v t Rahatar / Aino (SS) ei enn. -- 01.36,3ake
Hylätty
3v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 38,1ke -- - hll
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v t Iki-Ikoni / Jesse A. (KGR) 01.35,6ke -- 01.30,2ake
2. 4v o Aikamatkaaja / Upi (GWT) 30,2ke -- 01.30,2ake
3. 4v t Repolan Auriina / Sulo (RRT) 36,3 -- 01.30,3ake
4. 4v o Narrilaivan Viihdyttäjä / Ville (NaSe) 31,1 -- 01.30,4ake
5. 5v t. K.R. Salarakkaan Kosto / S. Solja (KiRi) 1.34,4 -- 01.30,5ake
6. 4v t Pokerinoppa / Aino (SS) 1.33,6ke -- 01.31,3ake
7. 4v o Josveinkin / Joni (NaSe) 32,7 -- 01.31,3ake
8. 5v o Kuolon Surullisuus / Flik (KLP) 32,1aly -- 01.31,6ake
9. 5v t Kuolon Lounatuuli / Mino (KLP) 32,3aly -- 01.32,4ake
10. 5v o Kuolon Ajan Muistelo / Strife (KLP) 31,3ly -- 01.33,2ake
11. 5v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 1.34,4 -- 01.33,3ake x
12. 4v t Ruskon Virella / Ilmari (RRT) 37,4a -- 01.33,6ake x
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 5v t O.R. Ruurinna / Amelie (Salta) 28,2ake -- 01.29,2ake
2. 6v t Kirman Prinsessa / Mino (KLP) 28,3ly -- 01.29,5ake
3. 7v o Kuolon Seili / Mikko (RRT) 27,6a -- 01.29,6ake
4. 9v t Popanpiina / Piia (Nase) 28,6a -- 01.30,2ake x
5. 6v t Savun Vinkeä / Flik (KLP) 28,5ke -- 01.30,4ake
6. 6v o Savun Pölypyörre / Yrjö K (KeKa) 28,3ake -- 01.31,1ake x
7. 5v t Ruskon Jovanda / mikko (RuKo) 29,6ke -- 01.31,1ake
8. 7v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) 28,0a -- 01.32,2ake x
9. 6v t Kuolon Haikeus / Strife (KLP) 27,3 -- 01.32,5ake xx
Hylätty
5v t Repolan Viktori / siina (RuKo) 29,9ke -- - hml
5v o Ruskon Urho / joni (RuKo) 29,0ke -- - hll
5v o O.R. Loimuri / Ellu (Salta) 28,1aly -- - hyl
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 6v o Valtarian Patrik / Pertti (RRT) 26,0a -- 01.25,4ake
2. 10v o AH Halla-Hukka / Rhoni (KLP) 26,3a -- 01.25,6ake
3. 5v t Pessiina / Aino (SS) 26,2ke -- 01.26,1ake
4. 7v t. Meriniityn Pamela / M. Laine (KiRi) 25,2 -- 01.26,3ake
5. 6v o AH Calvin / Heimo (RRT) 25,9a -- 01.27,4ake
6. 7v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP) 26,3ake -- 01.27,4ake x
7. 7v t Kekan Keisarinna / Anthonio K (KeKa) 24,4ake -- 01.27,5ake
8. 5v o Dominik / Seppo (RRT) 26,2a -- 01.28,3ake
9. 6v t Ingermarie Snilli / riikka (RuKo) 26,2ly -- 01.28,4ake x
10. 6v o. Ruskon Rymy-Reima / B. Melker (KiRi) 1.26,5 -- 01.28,5ake x
Hylätty
7v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 26,1 -- - hml
7v o Kekan Silvius / Yrjö K (KeKa) 25,4ake -- - hpl
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 11v t Kekan Arisha / Anthonio K (KeKa) 21,5aly -- 01.23,1ake
2. 9v o Pika-Ristikko / siina (RuKo) 20,1ake -- 01.23,2ake
3. 7v t Ruskoliljan Vanilja / jokke (RuKo) 22,7ake -- 01.23,2ake
4. 9v o AH Tulileikki / Strife (KLP) 23,6ly -- 01.23,3ake xx
5. 10v t Scandic Naminami / Scandic A (HCT) 22,5ke -- 01.23,4ake
6. 6v t Valtarian Vinkeä / Eve (Salta) 23,6ke -- 01.23,4ake xx
7. 9v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 22,8a -- 01.23,4ake
8. 8v o Saltan Pinnari / Ellu (Salta) 23,1ake -- 01.24,4ake
9. 10v t Scandic Karamelli / Scandic B (HCT) 21,4ke -- 01.24,5ake
10. 7v o Saltan Retale / Amelie (Salta) 23,4ke -- 01.25,1ake xx
11. 7v o Ruskon Ritari / Taavi (RRT) 23,7a -- 01.25,2ake
12. 11v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 1.21,2 -- 01.25,3ake
Osallistujat 15.5.
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v o Eedelman / Jussi (SS) ei enn. -- 01.30,4ake x
2. 3v o Pompeji Saku / Jon (RRT) 37,4ly -- 01.30,4ake
3. 3v t Fiktion Uniikki / Aaron (RRT) ei enn. -- 01.31,4ake
4. 3v t Kuolon Mielenhäiriö / Strife (KLP) 35,1ly -- 01.31,6ake
5. 3v o Iki-Vieras/ Jasmin (PII) 34,1ke -- 01.32,4ake x
6. 3v t Valtarian Vippaskonsti / olli (Ruko) 35,7 -- 01.32,5ake
7. 3v o Savun Timjami / Ellu (Salta) 39,ke -- 01.33,2ake
8. 3v o Repolan Visteri / Gerald (RRT) ei enn. -- 01.33,5ake x
9. 3v t Hiluvitka / make (RuKo) 36,1 -- 01.34,2ake xx
10. 3v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 38,2ke –- 01.34,4ake
11. 3v t Rahatar / Aino (SS) ei enn. -- 01.34,5ake
12. 3v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 38,1ke -- 01.34,6ake
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v t Pokerinoppa / Aino (SS) 1.33,6ke -- 01.29,2ake
2. 4v o Narrilaivan Viihdyttäjä / Ville (NaSe) 31,1 -- 01.29,3ake
3. 4v t Iki-Ikoni / Jesse A. (KGR) 01.35,6ke -- 01.29,4ake x
4. 4v o Josveinkin / Joni (NaSe) 32,7 -- 01.29,5ake
5. 5v t. K.R. Salarakkaan Kosto / S. Solja (KiRi) 1.34,4 -- 01.30,1ake
6. 5v o Kuolon Surullisuus / Flik (KLP) 32,1aly -- 01.30,2ake xx
7. 5v o Kuolon Ajan Muistelo / Strife (KLP) 31,3ly -- 01.30,3ake
8. 4v t Repolan Auriina / Sulo (RRT) 36,3 -- 01.30,5ake
9. 4v o Aikamatkaaja / Upi (GWT) 30,2ke -- 01.30,5ake xx
10. 5v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 1.34,4 -- 01.31,4ake
11. 4v t Ruskon Virella / Ilmari (RRT) 37,4a -- 01.32,6ake
Hylätty
5v t Kuolon Lounatuuli / Mino (KLP) 32,3aly -- - k
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 6v o Savun Pölypyörre / Yrjö K (KeKa) 28,3ake -- 01.27,6ake
2. 9v t Popanpiina / Piia (Nase) 28,6a -- 01.28,2ake xx
3. 5v o O.R. Loimuri / Ellu (Salta) 28,1aly -- 01.28,3ake
4. 5v t O.R. Ruurinna / Amelie (Salta) 28,2ake -- 01.28,3ake
5. 5v o Ruskon Urho / joni (RuKo) 29,0ke -- 01.28,4ake xx
6. 7v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) 28,0a -- 01.28,5ake
7. 6v t Savun Vinkeä / Flik (KLP) 28,5ke -- 01.28,5ake
8. 7v o Kuolon Seili / Mikko (RRT) 27,6a -- 01.28,6ake
9. 5v t Repolan Viktori / siina (RuKo) 29,9ke -- 01.29,5ake
10. 6v t Kirman Prinsessa / Mino (KLP) 28,3ly -- 01.29,5ake x
Hylätty
5v t Ruskon Jovanda / mikko (RuKo) 29,6ke -- - hml
6v t Kuolon Haikeus / Strife (KLP) 27,3 -- - hml
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 10v o AH Halla-Hukka / Rhoni (KLP) 26,3a -- 01.25,5ake
2. 7v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP) 26,3ake -- 01.26,2ake xx
3. 6v o AH Calvin / Heimo (RRT) 25,9a -- 01.27,3ake
4. 7v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 26,1 -- 01.27,4ake
5. 7v o Kekan Silvius / Yrjö K (KeKa) 25,4ake -- 01.27,5ake
6. 5v o Dominik / Seppo (RRT) 26,2a -- 01.28,2ake
7. 6v o Valtarian Patrik / Pertti (RRT) 26,0a -- 01.28,2ake
8. 7v t Kekan Keisarinna / Anthonio K (KeKa) 24,4ake -- 01.28,3ake
9. 6v t Ingermarie Snilli / riikka (RuKo) 26,2ly -- 01.28,3ake
10. 7v t. Meriniityn Pamela / M. Laine (KiRi) 25,2 -- 01.28,4ake x
Hylätty
6v o. Ruskon Rymy-Reima / B. Melker (KiRi) 1.26,5 -- - hll
5v t Pessiina / Aino (SS) 26,2ke -- - hpl
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 7v o Saltan Retale / Amelie (Salta) 23,4ke -- 01.23,1ake
2. 10v t Scandic Naminami / Scandic A (HCT) 22,5ke -- 01.23,2ake x
3. 9v o Pika-Ristikko / siina (RuKo) 20,1ake -- 01.23,3ake
4. 9v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 22,8a -- 01.23,4ake x
5. 9v o AH Tulileikki / Strife (KLP) 23,6ly -- 01.24,4ake x
6. 6v t Valtarian Vinkeä / Eve (Salta) 23,6ke -- 01.24,6ake
7. 11v t Kekan Arisha / Anthonio K (KeKa) 21,5aly -- 01.24,6ake x
8. 7v t Ruskoliljan Vanilja / jokke (RuKo) 22,7ake -- 01.25,4ake
9. 11v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 1.21,2 -- 01.25,4ake
10. 8v o Saltan Pinnari / Ellu (Salta) 23,1ake -- 01.25,5ake
11. 10v t Scandic Karamelli / Scandic B (HCT) 21,4ke -- 01.25,6ake
Hylätty
7v o Ruskon Ritari / Taavi (RRT) 23,7a -- - hll
Osallistujat 18.5.
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 38,2ke –- 01.30,1ake
2. 3v t Rahatar / Aino (SS) ei enn. -- 01.30,2ake
3. 3v o Iki-Vieras/ Jasmin (PII) 34,1ke -- 01.30,5ake x
4. 3v t Fiktion Uniikki / Aaron (RRT) ei enn. -- 01.31,1ake
5. 3v o Savun Timjami / Ellu (Salta) 39,ke -- 01.31,5ake
6. 3v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 38,1ke -- 01.31,6ake
7. 3v o Pompeji Saku / Jon (RRT) 37,4ly -- 01.31,6ake x
8. 3v t Valtarian Vippaskonsti / olli (Ruko) 35,7 -- 01.32,5ake
9. 3v t Kuolon Mielenhäiriö / Strife (KLP) 35,1ly -- 01.32,5ake
10. 3v o Eedelman / Jussi (SS) ei enn. -- 01.33,3ake
11. 3v t Hiluvitka / make (RuKo) 36,1 -- 01.34,3ake x
Hylätty
3v o Repolan Visteri / Gerald (RRT) ei enn. -- - k
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v t Pokerinoppa / Aino (SS) 1.33,6ke -- 01.29,1ake xx
2. 4v o Josveinkin / Joni (NaSe) 32,7 -- 01.29,4ake
3. 5v t Kuolon Lounatuuli / Mino (KLP) 32,3aly -- 01.30,3ake
4. 4v t Ruskon Virella / Ilmari (RRT) 37,4a -- 01.30,3ake
5. 5v t. K.R. Salarakkaan Kosto / S. Solja (KiRi) 1.34,4 -- 01.30,3ake
6. 4v t Repolan Auriina / Sulo (RRT) 36,3 -- 01.30,6ake x
7. 5v o Kuolon Ajan Muistelo / Strife (KLP) 31,3ly -- 01.31,2ake
8. 4v o Aikamatkaaja / Upi (GWT) 30,2ke -- 01.31,3ake
9. 4v o Narrilaivan Viihdyttäjä / Ville (NaSe) 31,1 -- 01.31,6ake
10. 4v t Iki-Ikoni / Jesse A. (KGR) 01.35,6ke -- 01.32,4ake
11. 5v o Kuolon Surullisuus / Flik (KLP) 32,1aly -- 01.32,5ake
12. 5v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 1.34,4 -- 01.32,5ake xx
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 5v o O.R. Loimuri / Ellu (Salta) 28,1aly -- 01.27,1ake xx
2. 6v o Savun Pölypyörre / Yrjö K (KeKa) 28,3ake -- 01.27,3ake xx
3. 6v t Kuolon Haikeus / Strife (KLP) 27,3 -- 01.27,3ake
4. 5v t Repolan Viktori / siina (RuKo) 29,9ke -- 01.27,4ake x
5. 5v t Ruskon Jovanda / mikko (RuKo) 29,6ke -- 01.28,1ake
6. 7v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) 28,0a -- 01.29,3ake
7. 7v o Kuolon Seili / Mikko (RRT) 27,6a -- 01.29,4ake x
8. 5v o Ruskon Urho / joni (RuKo) 29,0ke -- 01.29,5ake
9. 5v t O.R. Ruurinna / Amelie (Salta) 28,2ake -- 01.29,5ake xx
10. 6v t Savun Vinkeä / Flik (KLP) 28,5ke -- 01.30,2ake
11. 6v t Kirman Prinsessa / Mino (KLP) 28,3ly -- 01.30,6ake
Hylätty
9v t Popanpiina / Piia (Nase) 28,6a -- - hml
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 7v o Kekan Silvius / Yrjö K (KeKa) 25,4ake -- 01.25,2ake
2. 7v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 26,1 -- 01.25,2ake x
3. 6v o. Ruskon Rymy-Reima / B. Melker (KiRi) 1.26,5 -- 01.26,1ake
4. 5v t Pessiina / Aino (SS) 26,2ke -- 01.27,2ake
5. 6v t Ingermarie Snilli / riikka (RuKo) 26,2ly -- 01.27,4ake x
6. 6v o AH Calvin / Heimo (RRT) 25,9a -- 01.27,6ake x
7. 7v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP) 26,3ake -- 01.28,1ake
8. 10v o AH Halla-Hukka / Rhoni (KLP) 26,3a -- 01.28,2ake
9. 7v t. Meriniityn Pamela / M. Laine (KiRi) 25,2 -- 01.28,4ake x
10. 6v o Valtarian Patrik / Pertti (RRT) 26,0a -- 01.28,4ake
Hylätty
5v o Dominik / Seppo (RRT) 26,2a -- - hll
7v t Kekan Keisarinna / Anthonio K (KeKa) 24,4ake -- - hml
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 6v t Valtarian Vinkeä / Eve (Salta) 23,6ke -- 01.23,1ake
2. 10v t Scandic Karamelli / Scandic B (HCT) 21,4ke -- 01.23,3ake
3. 9v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 22,8a -- 01.23,4ake
4. 7v t Ruskoliljan Vanilja / jokke (RuKo) 22,7ake -- 01.24,1ake x
5. 8v o Saltan Pinnari / Ellu (Salta) 23,1ake -- 01.24,2ake
6. 11v t Kekan Arisha / Anthonio K (KeKa) 21,5aly -- 01.24,5ake
7. 9v o Pika-Ristikko / siina (RuKo) 20,1ake -- 01.25,3ake x
8. 11v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 1.21,2 -- 01.25,3ake
9. 9v o AH Tulileikki / Strife (KLP) 23,6ly -- 01.25,5ake
10. 10v t Scandic Naminami / Scandic A (HCT) 22,5ke -- 01.25,6ake xx
Hylätty
7v o Ruskon Ritari / Taavi (RRT) 23,7a -- - hll
7v o Saltan Retale / Amelie (Salta) 23,4ke -- - hll
- Vastuuhenkilö: Nimi, sähköpostiosoite@gmail.com
- Viimeinen osallistumispäivä: 8.5.2016
- Tulokset arvotaan ravikoneella puolueettomasti
- 3 hevosta / lähtö / talli
- Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
- Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt kuskit sallittuja)
- Alle 3 os. / lähtö = juostaan rutiinina, ei voittorahoja
- Lähtöjä ei jaeta
Pisteiden jako: 10p - 8p - 6p - 4p - 3p - 2p - loput 1p
Osallistuminen keskusteluun (ei vaadi rekisteröitymistä)
haluttu lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) enn. --
Kylmäveriset
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 1,500 ve - 900 ve - 600 ve - 300 ve - 150 ve
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 2,500 ve - 1,500 ve - 1,000 ve - 500 ve - 250 ve
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 3,500 ve - 2,100 ve - 1,400 ve - 700 ve - 350 ve
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 4,500 ve - 2,700 ve - 1,800 ve - 900 ve - 450 ve
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 5,500 ve - 3,300 ve - 2,200 ve - 1,100 ve - 550 ve
Osallistujat 9.5.
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v t Valtarian Vippaskonsti / olli (Ruko) 35,7 -- 01.32,2ake x
2. 3v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 38,2ke –- 01.32,4ake
3. 3v t Fiktion Uniikki / Aaron (RRT) ei enn. -- 01.33,3ake
4. 3v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 38,1ke -- 01.33,4ake x
5. 3v o Pompeji Saku / Jon (RRT) 37,4ly -- 01.34,2ake
6. 3v o Eedelman / Jussi (SS) ei enn. -- 01.34,2ake
7. 3v t Kuolon Mielenhäiriö / Strife (KLP) 35,1ly -- 01.34,4ake xx
8. 3v o Repolan Visteri / Gerald (RRT) ei enn. -- 01.34,5ake
9. 3v t Hiluvitka / make (RuKo) 36,1 -- 01.36,3ake x
10. 3v o Savun Timjami / Ellu (Salta) 39,ke -- 01.36,5ake
Hylätty
3v o Iki-Vieras/ Jasmin (PII) 34,1ke -- - hll
3v t Rahatar / Aino (SS) ei enn. -- - hpl
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 5v t. K.R. Salarakkaan Kosto / S. Solja (KiRi) 1.34,4 -- 01.30,4ake
2. 4v o Aikamatkaaja / Upi (GWT) 30,2ke -- 01.31,4ake x
3. 5v t Kuolon Lounatuuli / Mino (KLP) 32,3aly -- 01.31,6ake
4. 5v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 1.34,4 -- 01.32,6ake
5. 5v o Kuolon Surullisuus / Flik (KLP) 32,1aly -- 01.33,3ake
6. 4v t Iki-Ikoni / Jesse A. (KGR) 01.35,6ke -- 01.33,3ake
7. 4v t Repolan Auriina / Sulo (RRT) 36,3 -- 01.33,3ake
8. 4v t Ruskon Virella / Ilmari (RRT) 37,4a -- 01.33,4ake
9. 4v o Narrilaivan Viihdyttäjä / Ville (NaSe) 31,1 -- 01.33,6ake
10. 5v o Kuolon Ajan Muistelo / Strife (KLP) 31,3ly -- 01.33,6ake x
11. 4v t Pokerinoppa / Aino (SS) 1.33,6ke -- 01.33,6ake
Hylätty
4v o Josveinkin / Joni (NaSe) 32,7 -- - hyl
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 7v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) 28,0a -- 01.29,2ake
2. 5v t O.R. Ruurinna / Amelie (Salta) 28,2ake -- 01.29,4ake
3. 5v t Repolan Viktori / siina (RuKo) 29,9ke -- 01.29,5ake
4. 5v o Ruskon Urho / joni (RuKo) 29,0ke -- 01.29,6ake
5. 7v o Kuolon Seili / Mikko (RRT) 27,6a -- 01.30,1ake
6. 6v o Savun Pölypyörre / Yrjö K (KeKa) 28,3ake -- 01.30,1ake
7. 9v t Popanpiina / Piia (Nase) 28,6a -- 01.30,6ake
8. 6v t Kirman Prinsessa / Mino (KLP) 28,3ly -- 01.31,2ake
9. 6v t Savun Vinkeä / Flik (KLP) 28,5ke -- 01.31,4ake
10. 5v t Ruskon Jovanda / mikko (RuKo) 29,6ke -- 01.32,6ake
11. 6v t Kuolon Haikeus / Strife (KLP) 27,3 -- 01.32,6ake
Hylätty
5v o O.R. Loimuri / Ellu (Salta) 28,1aly -- - hpl
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 6v o Valtarian Patrik / Pertti (RRT) 26,0a -- 01.25,3ake
2. 5v t Pessiina / Aino (SS) 26,2ke -- 01.25,4ake
3. 7v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP) 26,3ake -- 01.25,4ake
4. 7v t. Meriniityn Pamela / M. Laine (KiRi) 25,2 -- 01.27,5ake
5. 6v o. Ruskon Rymy-Reima / B. Melker (KiRi) 1.26,5 -- 01.27,6ake xx
6. 6v t Ingermarie Snilli / riikka (RuKo) 26,2ly -- 01.28,2ake
7. 7v t Kekan Keisarinna / Anthonio K (KeKa) 24,4ake -- 01.28,3ake xx
8. 5v o Dominik / Seppo (RRT) 26,2a -- 01.28,4ake
9. 7v o Kekan Silvius / Yrjö K (KeKa) 25,4ake -- 01.28,4ake
10. 10v o AH Halla-Hukka / Rhoni (KLP) 26,3a -- 01.28,4ake
Hylätty
7v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 26,1 -- - hpl
6v o AH Calvin / Heimo (RRT) 25,9a -- - hml
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 10v t Scandic Karamelli / Scandic B (HCT) 21,4ke -- 01.22,1ake
2. 8v o Saltan Pinnari / Ellu (Salta) 23,1ake -- 01.22,1ake
3. 6v t Valtarian Vinkeä / Eve (Salta) 23,6ke -- 01.22,2ake
4. 9v o Pika-Ristikko / siina (RuKo) 20,1ake -- 01.23,1ake
5. 7v o Ruskon Ritari / Taavi (RRT) 23,7a -- 01.23,4ake
6. 10v t Scandic Naminami / Scandic A (HCT) 22,5ke -- 01.23,4ake
7. 9v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 22,8a -- 01.24,1ake
8. 9v o AH Tulileikki / Strife (KLP) 23,6ly -- 01.24,4ake
9. 11v t Kekan Arisha / Anthonio K (KeKa) 21,5aly -- 01.25,2ake x
Hylätty
7v t Ruskoliljan Vanilja / jokke (RuKo) 22,7ake -- - k
11v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 1.21,2 -- - hpl
7v o Saltan Retale / Amelie (Salta) 23,4ke -- - hll
Osallistujat 12.5.
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v t Fiktion Uniikki / Aaron (RRT) ei enn. -- 01.32,5ake
2. 3v o Repolan Visteri / Gerald (RRT) ei enn. -- 01.32,5ake
3. 3v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 38,2ke –- 01.33,1ake
4. 3v t Kuolon Mielenhäiriö / Strife (KLP) 35,1ly -- 01.33,3ake
5. 3v o Savun Timjami / Ellu (Salta) 39,ke -- 01.33,4ake
6. 3v o Eedelman / Jussi (SS) ei enn. -- 01.33,4ake
7. 3v t Valtarian Vippaskonsti / olli (Ruko) 35,7 -- 01.33,6ake
8. 3v o Pompeji Saku / Jon (RRT) 37,4ly -- 01.34,4ake
9. 3v o Iki-Vieras/ Jasmin (PII) 34,1ke -- 01.34,5ake
10. 3v t Hiluvitka / make (RuKo) 36,1 -- 01.34,6ake x
11. 3v t Rahatar / Aino (SS) ei enn. -- 01.36,3ake
Hylätty
3v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 38,1ke -- - hll
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v t Iki-Ikoni / Jesse A. (KGR) 01.35,6ke -- 01.30,2ake
2. 4v o Aikamatkaaja / Upi (GWT) 30,2ke -- 01.30,2ake
3. 4v t Repolan Auriina / Sulo (RRT) 36,3 -- 01.30,3ake
4. 4v o Narrilaivan Viihdyttäjä / Ville (NaSe) 31,1 -- 01.30,4ake
5. 5v t. K.R. Salarakkaan Kosto / S. Solja (KiRi) 1.34,4 -- 01.30,5ake
6. 4v t Pokerinoppa / Aino (SS) 1.33,6ke -- 01.31,3ake
7. 4v o Josveinkin / Joni (NaSe) 32,7 -- 01.31,3ake
8. 5v o Kuolon Surullisuus / Flik (KLP) 32,1aly -- 01.31,6ake
9. 5v t Kuolon Lounatuuli / Mino (KLP) 32,3aly -- 01.32,4ake
10. 5v o Kuolon Ajan Muistelo / Strife (KLP) 31,3ly -- 01.33,2ake
11. 5v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 1.34,4 -- 01.33,3ake x
12. 4v t Ruskon Virella / Ilmari (RRT) 37,4a -- 01.33,6ake x
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 5v t O.R. Ruurinna / Amelie (Salta) 28,2ake -- 01.29,2ake
2. 6v t Kirman Prinsessa / Mino (KLP) 28,3ly -- 01.29,5ake
3. 7v o Kuolon Seili / Mikko (RRT) 27,6a -- 01.29,6ake
4. 9v t Popanpiina / Piia (Nase) 28,6a -- 01.30,2ake x
5. 6v t Savun Vinkeä / Flik (KLP) 28,5ke -- 01.30,4ake
6. 6v o Savun Pölypyörre / Yrjö K (KeKa) 28,3ake -- 01.31,1ake x
7. 5v t Ruskon Jovanda / mikko (RuKo) 29,6ke -- 01.31,1ake
8. 7v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) 28,0a -- 01.32,2ake x
9. 6v t Kuolon Haikeus / Strife (KLP) 27,3 -- 01.32,5ake xx
Hylätty
5v t Repolan Viktori / siina (RuKo) 29,9ke -- - hml
5v o Ruskon Urho / joni (RuKo) 29,0ke -- - hll
5v o O.R. Loimuri / Ellu (Salta) 28,1aly -- - hyl
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 6v o Valtarian Patrik / Pertti (RRT) 26,0a -- 01.25,4ake
2. 10v o AH Halla-Hukka / Rhoni (KLP) 26,3a -- 01.25,6ake
3. 5v t Pessiina / Aino (SS) 26,2ke -- 01.26,1ake
4. 7v t. Meriniityn Pamela / M. Laine (KiRi) 25,2 -- 01.26,3ake
5. 6v o AH Calvin / Heimo (RRT) 25,9a -- 01.27,4ake
6. 7v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP) 26,3ake -- 01.27,4ake x
7. 7v t Kekan Keisarinna / Anthonio K (KeKa) 24,4ake -- 01.27,5ake
8. 5v o Dominik / Seppo (RRT) 26,2a -- 01.28,3ake
9. 6v t Ingermarie Snilli / riikka (RuKo) 26,2ly -- 01.28,4ake x
10. 6v o. Ruskon Rymy-Reima / B. Melker (KiRi) 1.26,5 -- 01.28,5ake x
Hylätty
7v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 26,1 -- - hml
7v o Kekan Silvius / Yrjö K (KeKa) 25,4ake -- - hpl
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 11v t Kekan Arisha / Anthonio K (KeKa) 21,5aly -- 01.23,1ake
2. 9v o Pika-Ristikko / siina (RuKo) 20,1ake -- 01.23,2ake
3. 7v t Ruskoliljan Vanilja / jokke (RuKo) 22,7ake -- 01.23,2ake
4. 9v o AH Tulileikki / Strife (KLP) 23,6ly -- 01.23,3ake xx
5. 10v t Scandic Naminami / Scandic A (HCT) 22,5ke -- 01.23,4ake
6. 6v t Valtarian Vinkeä / Eve (Salta) 23,6ke -- 01.23,4ake xx
7. 9v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 22,8a -- 01.23,4ake
8. 8v o Saltan Pinnari / Ellu (Salta) 23,1ake -- 01.24,4ake
9. 10v t Scandic Karamelli / Scandic B (HCT) 21,4ke -- 01.24,5ake
10. 7v o Saltan Retale / Amelie (Salta) 23,4ke -- 01.25,1ake xx
11. 7v o Ruskon Ritari / Taavi (RRT) 23,7a -- 01.25,2ake
12. 11v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 1.21,2 -- 01.25,3ake
Osallistujat 15.5.
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v o Eedelman / Jussi (SS) ei enn. -- 01.30,4ake x
2. 3v o Pompeji Saku / Jon (RRT) 37,4ly -- 01.30,4ake
3. 3v t Fiktion Uniikki / Aaron (RRT) ei enn. -- 01.31,4ake
4. 3v t Kuolon Mielenhäiriö / Strife (KLP) 35,1ly -- 01.31,6ake
5. 3v o Iki-Vieras/ Jasmin (PII) 34,1ke -- 01.32,4ake x
6. 3v t Valtarian Vippaskonsti / olli (Ruko) 35,7 -- 01.32,5ake
7. 3v o Savun Timjami / Ellu (Salta) 39,ke -- 01.33,2ake
8. 3v o Repolan Visteri / Gerald (RRT) ei enn. -- 01.33,5ake x
9. 3v t Hiluvitka / make (RuKo) 36,1 -- 01.34,2ake xx
10. 3v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 38,2ke –- 01.34,4ake
11. 3v t Rahatar / Aino (SS) ei enn. -- 01.34,5ake
12. 3v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 38,1ke -- 01.34,6ake
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v t Pokerinoppa / Aino (SS) 1.33,6ke -- 01.29,2ake
2. 4v o Narrilaivan Viihdyttäjä / Ville (NaSe) 31,1 -- 01.29,3ake
3. 4v t Iki-Ikoni / Jesse A. (KGR) 01.35,6ke -- 01.29,4ake x
4. 4v o Josveinkin / Joni (NaSe) 32,7 -- 01.29,5ake
5. 5v t. K.R. Salarakkaan Kosto / S. Solja (KiRi) 1.34,4 -- 01.30,1ake
6. 5v o Kuolon Surullisuus / Flik (KLP) 32,1aly -- 01.30,2ake xx
7. 5v o Kuolon Ajan Muistelo / Strife (KLP) 31,3ly -- 01.30,3ake
8. 4v t Repolan Auriina / Sulo (RRT) 36,3 -- 01.30,5ake
9. 4v o Aikamatkaaja / Upi (GWT) 30,2ke -- 01.30,5ake xx
10. 5v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 1.34,4 -- 01.31,4ake
11. 4v t Ruskon Virella / Ilmari (RRT) 37,4a -- 01.32,6ake
Hylätty
5v t Kuolon Lounatuuli / Mino (KLP) 32,3aly -- - k
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 6v o Savun Pölypyörre / Yrjö K (KeKa) 28,3ake -- 01.27,6ake
2. 9v t Popanpiina / Piia (Nase) 28,6a -- 01.28,2ake xx
3. 5v o O.R. Loimuri / Ellu (Salta) 28,1aly -- 01.28,3ake
4. 5v t O.R. Ruurinna / Amelie (Salta) 28,2ake -- 01.28,3ake
5. 5v o Ruskon Urho / joni (RuKo) 29,0ke -- 01.28,4ake xx
6. 7v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) 28,0a -- 01.28,5ake
7. 6v t Savun Vinkeä / Flik (KLP) 28,5ke -- 01.28,5ake
8. 7v o Kuolon Seili / Mikko (RRT) 27,6a -- 01.28,6ake
9. 5v t Repolan Viktori / siina (RuKo) 29,9ke -- 01.29,5ake
10. 6v t Kirman Prinsessa / Mino (KLP) 28,3ly -- 01.29,5ake x
Hylätty
5v t Ruskon Jovanda / mikko (RuKo) 29,6ke -- - hml
6v t Kuolon Haikeus / Strife (KLP) 27,3 -- - hml
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 10v o AH Halla-Hukka / Rhoni (KLP) 26,3a -- 01.25,5ake
2. 7v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP) 26,3ake -- 01.26,2ake xx
3. 6v o AH Calvin / Heimo (RRT) 25,9a -- 01.27,3ake
4. 7v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 26,1 -- 01.27,4ake
5. 7v o Kekan Silvius / Yrjö K (KeKa) 25,4ake -- 01.27,5ake
6. 5v o Dominik / Seppo (RRT) 26,2a -- 01.28,2ake
7. 6v o Valtarian Patrik / Pertti (RRT) 26,0a -- 01.28,2ake
8. 7v t Kekan Keisarinna / Anthonio K (KeKa) 24,4ake -- 01.28,3ake
9. 6v t Ingermarie Snilli / riikka (RuKo) 26,2ly -- 01.28,3ake
10. 7v t. Meriniityn Pamela / M. Laine (KiRi) 25,2 -- 01.28,4ake x
Hylätty
6v o. Ruskon Rymy-Reima / B. Melker (KiRi) 1.26,5 -- - hll
5v t Pessiina / Aino (SS) 26,2ke -- - hpl
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 7v o Saltan Retale / Amelie (Salta) 23,4ke -- 01.23,1ake
2. 10v t Scandic Naminami / Scandic A (HCT) 22,5ke -- 01.23,2ake x
3. 9v o Pika-Ristikko / siina (RuKo) 20,1ake -- 01.23,3ake
4. 9v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 22,8a -- 01.23,4ake x
5. 9v o AH Tulileikki / Strife (KLP) 23,6ly -- 01.24,4ake x
6. 6v t Valtarian Vinkeä / Eve (Salta) 23,6ke -- 01.24,6ake
7. 11v t Kekan Arisha / Anthonio K (KeKa) 21,5aly -- 01.24,6ake x
8. 7v t Ruskoliljan Vanilja / jokke (RuKo) 22,7ake -- 01.25,4ake
9. 11v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 1.21,2 -- 01.25,4ake
10. 8v o Saltan Pinnari / Ellu (Salta) 23,1ake -- 01.25,5ake
11. 10v t Scandic Karamelli / Scandic B (HCT) 21,4ke -- 01.25,6ake
Hylätty
7v o Ruskon Ritari / Taavi (RRT) 23,7a -- - hll
Osallistujat 18.5.
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 38,2ke –- 01.30,1ake
2. 3v t Rahatar / Aino (SS) ei enn. -- 01.30,2ake
3. 3v o Iki-Vieras/ Jasmin (PII) 34,1ke -- 01.30,5ake x
4. 3v t Fiktion Uniikki / Aaron (RRT) ei enn. -- 01.31,1ake
5. 3v o Savun Timjami / Ellu (Salta) 39,ke -- 01.31,5ake
6. 3v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 38,1ke -- 01.31,6ake
7. 3v o Pompeji Saku / Jon (RRT) 37,4ly -- 01.31,6ake x
8. 3v t Valtarian Vippaskonsti / olli (Ruko) 35,7 -- 01.32,5ake
9. 3v t Kuolon Mielenhäiriö / Strife (KLP) 35,1ly -- 01.32,5ake
10. 3v o Eedelman / Jussi (SS) ei enn. -- 01.33,3ake
11. 3v t Hiluvitka / make (RuKo) 36,1 -- 01.34,3ake x
Hylätty
3v o Repolan Visteri / Gerald (RRT) ei enn. -- - k
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v t Pokerinoppa / Aino (SS) 1.33,6ke -- 01.29,1ake xx
2. 4v o Josveinkin / Joni (NaSe) 32,7 -- 01.29,4ake
3. 5v t Kuolon Lounatuuli / Mino (KLP) 32,3aly -- 01.30,3ake
4. 4v t Ruskon Virella / Ilmari (RRT) 37,4a -- 01.30,3ake
5. 5v t. K.R. Salarakkaan Kosto / S. Solja (KiRi) 1.34,4 -- 01.30,3ake
6. 4v t Repolan Auriina / Sulo (RRT) 36,3 -- 01.30,6ake x
7. 5v o Kuolon Ajan Muistelo / Strife (KLP) 31,3ly -- 01.31,2ake
8. 4v o Aikamatkaaja / Upi (GWT) 30,2ke -- 01.31,3ake
9. 4v o Narrilaivan Viihdyttäjä / Ville (NaSe) 31,1 -- 01.31,6ake
10. 4v t Iki-Ikoni / Jesse A. (KGR) 01.35,6ke -- 01.32,4ake
11. 5v o Kuolon Surullisuus / Flik (KLP) 32,1aly -- 01.32,5ake
12. 5v t. Reemio Ros / R. Líden (KiRi) 1.34,4 -- 01.32,5ake xx
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 5v o O.R. Loimuri / Ellu (Salta) 28,1aly -- 01.27,1ake xx
2. 6v o Savun Pölypyörre / Yrjö K (KeKa) 28,3ake -- 01.27,3ake xx
3. 6v t Kuolon Haikeus / Strife (KLP) 27,3 -- 01.27,3ake
4. 5v t Repolan Viktori / siina (RuKo) 29,9ke -- 01.27,4ake x
5. 5v t Ruskon Jovanda / mikko (RuKo) 29,6ke -- 01.28,1ake
6. 7v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) 28,0a -- 01.29,3ake
7. 7v o Kuolon Seili / Mikko (RRT) 27,6a -- 01.29,4ake x
8. 5v o Ruskon Urho / joni (RuKo) 29,0ke -- 01.29,5ake
9. 5v t O.R. Ruurinna / Amelie (Salta) 28,2ake -- 01.29,5ake xx
10. 6v t Savun Vinkeä / Flik (KLP) 28,5ke -- 01.30,2ake
11. 6v t Kirman Prinsessa / Mino (KLP) 28,3ly -- 01.30,6ake
Hylätty
9v t Popanpiina / Piia (Nase) 28,6a -- - hml
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 7v o Kekan Silvius / Yrjö K (KeKa) 25,4ake -- 01.25,2ake
2. 7v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 26,1 -- 01.25,2ake x
3. 6v o. Ruskon Rymy-Reima / B. Melker (KiRi) 1.26,5 -- 01.26,1ake
4. 5v t Pessiina / Aino (SS) 26,2ke -- 01.27,2ake
5. 6v t Ingermarie Snilli / riikka (RuKo) 26,2ly -- 01.27,4ake x
6. 6v o AH Calvin / Heimo (RRT) 25,9a -- 01.27,6ake x
7. 7v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP) 26,3ake -- 01.28,1ake
8. 10v o AH Halla-Hukka / Rhoni (KLP) 26,3a -- 01.28,2ake
9. 7v t. Meriniityn Pamela / M. Laine (KiRi) 25,2 -- 01.28,4ake x
10. 6v o Valtarian Patrik / Pertti (RRT) 26,0a -- 01.28,4ake
Hylätty
5v o Dominik / Seppo (RRT) 26,2a -- - hll
7v t Kekan Keisarinna / Anthonio K (KeKa) 24,4ake -- - hml
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 6v t Valtarian Vinkeä / Eve (Salta) 23,6ke -- 01.23,1ake
2. 10v t Scandic Karamelli / Scandic B (HCT) 21,4ke -- 01.23,3ake
3. 9v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 22,8a -- 01.23,4ake
4. 7v t Ruskoliljan Vanilja / jokke (RuKo) 22,7ake -- 01.24,1ake x
5. 8v o Saltan Pinnari / Ellu (Salta) 23,1ake -- 01.24,2ake
6. 11v t Kekan Arisha / Anthonio K (KeKa) 21,5aly -- 01.24,5ake
7. 9v o Pika-Ristikko / siina (RuKo) 20,1ake -- 01.25,3ake x
8. 11v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 1.21,2 -- 01.25,3ake
9. 9v o AH Tulileikki / Strife (KLP) 23,6ly -- 01.25,5ake
10. 10v t Scandic Naminami / Scandic A (HCT) 22,5ke -- 01.25,6ake xx
Hylätty
7v o Ruskon Ritari / Taavi (RRT) 23,7a -- - hll
7v o Saltan Retale / Amelie (Salta) 23,4ke -- - hll