Post by Elisa on Sept 21, 2015 14:42:41 GMT -5
Ravit 22.9. + 25.9. + 28.9.2015
- Vastuuhenkilö: Elisa virtuaalielisa@gmail.com
- Viimeinen osallistumispäivä: 22.9.2015 klo 18:00
- Tulokset arvotaan ravikoneella
- 3 hevosta / lähtö / talli
- Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
- Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt kuskit sallittuja)
- Alle 4 os. / lähtö = juostaan rutiinina
- Lähdöt jaetaan tarvittaessa
Pisteiden jako: 10p - 8p - 6p - 4p - 3p - 2p - loput 1p
Osallistuminen keskusteluun (ei vaadi rekisteröitymistä)
haluttu lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) enn. --
Lähdöt
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e - 100e
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 7000e - 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 7000e - 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e
22.9.2015
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
Ryhmä 1
1. 3v o Kekan Tuliharha / Ilmari (RRT) 43,4ly -- 01.38,1ake xx
2. 3v o Juupajuu / Lokki (Dese) 40,0ke -- 01.38,3ake
3. 3v t AH Jalominttu / Sulo (RRT) 39,5ly -- 01.38,5ake
4. 3v o Purnin Uskoma / Lovisa (Team Ninitra) 38,4a -- 01.39,3ake xx
5. 3v t Ikikorven Alma / JP (RaPu) 38,8ke -- 01.40,4ake xx
6. 3v o Briljantti / Essi (RaPu) 36,6ke -- 01.40,6ake
7. 3v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 38,1a -- 01.42,3ake
Hylätty
3v t EP Jojoliina / Johan (RaPu) 33,2ly -- - hll
Ryhmä 2
1. 3v o Savun Aavekuva / Navi (Rei) 45,2ke -- 01.38,4ake x
2. 3v o Hämypoika / Mikko (SS) 1.39,3ake -- 01.39,3ake
3. 3v t Hopealilja / Aino (SS) ei enn. -- 01.39,5ake
4. 3v t Hallansuru / Strife (HCT) 01.40,5ake -- 01.40,2ake xx
5. 3v t Savun Kranaatti / Liisa (SS) 1.36,4ly -- 01.42,3ake
6. 3v t Repolan Riite / Cati (Rei) 46,2ke -- 01.42,3ake
Hylätty
3v t O.R. Hallakeli / Janne (Rei) 47,1ke -- - hpl
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
Ryhmä 1
1. 4v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 30,1a -- 01.29,3ake
2. 4v t Savun Signe / Henni (RRT) 35,0aly -- 01.29,3ake
3. 4v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 30,1 -- 01.29,4ake
4. 4v t Luonnoksen Ransiina / Essi (RaPu) 30,2aly -- 01.29,5ake x
5. 4v o Pika-Ristikko / hanne (RuKoLi) 31,2ke -- 01.30,2ake
6. 4v t O.R. Esviraali / Eveliina (RRT) 38,1aly -- 01.30,4ake xx
7. 4v o Repolan Asser / Mauno (RRT) 34,4aly -- 01.30,6ake
8. 4v o Snillin Räppääjä / meeri (SnRa) 39,4a -- 01.31,3ake
9. 4v t Snillin Tunturitar / kari (SnRa) 38,5 -- 01.32,6ake
Ryhmä 2
1. 4v o Snillin Bamse / mikko (SnRa) 37,1 -- 01.29,3ake
2. 4v o Iki-Lennu / Eino (HTC) 40,1ake -- 01.29,4ake
3. 4v t Vaiennettu Lapsenvahti / Masi (Rei) 33,3a -- 01.31,1ake x
4. 6v t Guen Viljatar / Fiona (HTC) 30,2ke -- 01.31,4ake
5. 4v o Erkinheimon Pikku-Romeo / Tilli (Rei) 32,1aly -- 01.32,3ake
6. 4v t Savun Kimallus / Liinukka (Rei) 31,2a -- 01.32,5ake xx
Hylätty
5v t Valtarian Elise / Taavi (HTC) 30,1ake -- - hml
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 5v o Pikku-Igor / Miranda (RRT) 28,2ke -- 01.27,1ake xx
2. 5v o Hörtteli / jukka (RuKoLi) 27,3ke -- 01.27,1ake
3. 4v t Iki-Beata / Johan (RaPu) 29,6ake -- 01.27,3ake
4. 4v o Repolan Villiveto / Sebastian (RRT) 28,5ake -- 01.27,5ake
5. 4v o Repolan Vandaali / siinau (RuKoLi) 27,2ke -- 01.27,6ake x
6. 6v o Valtarian Ryöväri / jouni (RuKoLi) 27,1ake -- 01.27,6ake
7. 5v t Guen Suvitar / Essi (RaPu) 27,1ke -- 01.28,6ake
8. 5v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,3 -- 01.29,5ake
9. 5v t Snillin Tulikki / Milja (KR) 29,3ake -- 01.30,1ake
10. 4v o Iki-Vilke / Sara (BBT) 28,7ake -- 01.30,2ake
11. 4v o Iki-Viljami / Nero (RRT) 29,3ke -- 01.30,4ake
12. 4v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 29,5 -- 01.30,6ake
Ryhmä 2
1. 6v o Jaakoppi / Aaron (Uttevalla) 29,5 -- 01.27,1ake
2. 5v o Vikalle / Patrik (Rei) 27,3a -- 01.27,2ake
3. 6v t AH Kujetar / Kasimir (Rei) 28,5 -- 01.27,3ake
4. 5v t Kriden Caravaanari / Risto (Rei) 28,4ke -- 01.27,5ake x
5. 8v t Aina-Annikki / Bert (Uttevalla) 28,8 -- 01.28,3ake
6. 5v t Kamilla W.E.I. / meeri (SnRa) 27,4 -- 01.29,4ake xx
7. 6v o AH Talisker / joonas (SnRa) 27,1 -- 01.30,3ake
8. 9v o K.B. Murheenkryyni / janne (SnRa) 27,3 -- 01.30,3ake
Hylätty
8v t Sointu-Tyttö / Erik (Uttevalla) 29,1a -- - hll
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 7v o Repolan Hurmos / Jaana (RRT) 24,2aly -- 01.24,1ake
2. 7v t Repolan Amelia / joni (RuKoLi) 24,9ke -- 01.24,4ake
3. 6v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.24,5ake x
4. 6v t Iki-Elisabet / Essi (RaPu) 24,4akp -- 01.24,5ake
5. 5v t Guen Revanssi / JP (RaPu) 24,1ke -- 01.25,4ake
6. 7v o O.R. Kermakola / Leenu (RRT) 25,1ake -- 01.25,5ake
7. 9v t O.R. Charliina / Veijo (RRT) 24,2aly -- 01.27,5ake
8. 5v o Paroni Parma / Johan (RaPu) 26,1ke -- 01.27,5ake
Hylätty
6v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- - hml
6v t Purnin Rupatelma / Stella (Team Ninitra) 25,1a -- - hll
Ryhmä 2
1. 9v t Purnin Varjoviesti / Fiona (HTC) 24,3ke -- 01.24,1ake
2. 7v o Rinssi I.F. / Taavi (HTC) 24,1ke -- 01.24,5ake
3. 9v t Onnen-Tähti / Hans (Uttevalla) 25,2 -- 01.24,5ake
4. 6v o Kekan Riekale / Lokki (Dese) 24,3ake -- 01.25,2ake x
5. 10v t O.R. Mileena / jukka (SnRa) 24,2 -- 01.25,4ake
6. 6v t Ruskoliljan Lumina / mikko (RuKoLi) 24,4ake -- 01.26,5ake
7. 10v o AH Ukko / Ninja (Rei) 24,5a -- 01.27,2ake xx
8. 9v t Kastehelmi I.F. / Tero (Rei) 25,5a -- 01.27,2ake
9. 10v t Kiri-Armi / mikko (SnRa) 26,0a -- 01.27,4ake
10. 10v t Kimosa I.F. / Pirjo (Rei) 25,1ake -- 01.27,6ake
Hylätty
8v o Snillin Eversti / meeri (SnRa) 26,4a -- - hml
7v o Duanin Valpuri / Eino (HTC) 25,1ake -- - hll
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
Ryhmä 1
1. 10v t Carbonaran Rallatus / Gunborg (Team Ninitra) 23,2a -- 01.21,4ake
2. 7v o Iki-Usko / Johan (RaPu) 21,3ake -- 01.21,5ake xx
3. 7v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 21,4 -- 01.21,6ake
4. 9v o Repolan Amori / Irmeli (RRT) 23,0aly -- 01.22,2ake x
5. 7v t Iki-Alli / Essi (RaPu) 22,4aly -- 01.22,3ake
6. 11v t Utukuu / Hertta (Team Ninitra) 22,2a -- 01.22,3ake
7. 11v o Purnin Vaatimus / Marko (Team Ninitra) 22,1a -- 01.22,5ake x
8. 9v t Iki-Amalia / Mirka (RRT) 22,0aly -- 01.22,5ake
9. 10v t Repolan Tariina / Peetu (RRT) 21,3aly -- 01.23,3ake
Ryhmä 2
1. 8v t Snillin Joseliina / hannu (SnRa) 21,5a -- 01.21,2ake
2. 9v o O.R. Casanova / meeri (SnRa) 22,2a -- 01.21,4ake
3. 8v o Savun Cultavauhti / Eino (Rei) 22,2a -- 01.21,4ake x
4. 10v t AH Tekla / Emilia (Rei) 22,5aly -- 01.21,4ake
5. 10v o Sorriino / Jocke (Uttevalla) 23,9 -- 01.23,3ake
6. 9v o Kekan Kipinä / mikko (SnRa) 21,4a -- 01.23,6ake
7. 10v t Hilirianne / Calle (Uttevalla) 23,4 -- 01.23,6ake
Hylätty
7v t Kekan Eksovauhti / Eliza (Rei) 22,3a -- - hll
25.9.2015
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
Ryhmä 1
1. 3v o Briljantti / Essi (RaPu) 36,6ke -- 01.38,4ake
2. 3v o Kekan Tuliharha / Ilmari (RRT) 43,4ly -- 01.38,6ake x
3. 3v o Purnin Uskoma / Lovisa (Team Ninitra) 38,4a -- 01.40,3ake xx
4. 3v o Juupajuu / Lokki (Dese) 40,0ke -- 01.40,5ake
5. 3v t AH Jalominttu / Sulo (RRT) 39,5ly -- 01.42,2ake
6. 3v t Ikikorven Alma / JP (RaPu) 38,8ke -- 01.42,4ake
7. 3v t EP Jojoliina / Johan (RaPu) 33,2ly -- 01.42,5ake
8. 3v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 38,1a -- 01.42,5ake xx
Ryhmä 2
1. 3v t Hopealilja / Aino (SS) ei enn. -- 01.38,4ake
2. 3v t Savun Kranaatti / Liisa (SS) 1.36,4ly -- 01.40,3ake
3. 3v t O.R. Hallakeli / Janne (Rei) 47,1ke -- 01.40,5ake
4. 3v t Repolan Riite / Cati (Rei) 46,2ke -- 01.40,5ake x
5. 3v t Hallansuru / Strife (HCT) 01.40,5ake -- 01.41,4ake
6. 3v o Hämypoika / Mikko (SS) 1.39,3ake -- 01.42,3ake
Hylätty
3v o Savun Aavekuva / Navi (Rei) 45,2ke -- - hyl
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
Ryhmä 1
1. 4v t Savun Signe / Henni (RRT) 35,0aly -- 01.29,2ake
2. 4v t Luonnoksen Ransiina / Essi (RaPu) 30,2aly -- 01.29,2ake
3. 4v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 30,1a -- 01.30,5ake
4. 4v t O.R. Esviraali / Eveliina (RRT) 38,1aly -- 01.30,5ake
5. 4v o Pika-Ristikko / hanne (RuKoLi) 31,2ke -- 01.31,5ake
6. 4v o Snillin Räppääjä / meeri (SnRa) 39,4a -- 01.32,2ake
7. 4v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 30,1 -- 01.32,4ake
8. 4v t Snillin Tunturitar / kari (SnRa) 38,5 -- 01.32,4ake
9. 4v o Repolan Asser / Mauno (RRT) 34,4aly -- 01.32,4ake
Ryhmä 2
1. 4v t Vaiennettu Lapsenvahti / Masi (Rei) 33,3a -- 01.29,3ake
2. 4v o Snillin Bamse / mikko (SnRa) 37,1 -- 01.29,5ake
3. 5v t Valtarian Elise / Taavi (HTC) 30,1ake -- 01.29,6ake
4. 4v o Erkinheimon Pikku-Romeo / Tilli (Rei) 32,1aly -- 01.30,2ake
5. 6v t Guen Viljatar / Fiona (HTC) 30,2ke -- 01.30,2ake
6. 4v o Iki-Lennu / Eino (HTC) 40,1ake -- 01.30,5ake
7. 4v t Savun Kimallus / Liinukka (Rei) 31,2a -- 01.31,1ake
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 5v t Guen Suvitar / Essi (RaPu) 27,1ke -- 01.27,2ake
2. 5v t Snillin Tulikki / Milja (KR) 29,3ake -- 01.27,3ake
3. 5v o Pikku-Igor / Miranda (RRT) 28,2ke -- 01.27,4ake
4. 4v o Iki-Viljami / Nero (RRT) 29,3ke -- 01.29,3ake
5. 4v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 29,5 -- 01.29,3ake
6. 4v o Repolan Vandaali / siinau (RuKoLi) 27,2ke -- 01.29,4ake
7. 5v o Hörtteli / jukka (RuKoLi) 27,3ke -- 01.29,4ake
8. 5v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,3 -- 01.29,5ake x
9. 4v t Iki-Beata / Johan (RaPu) 29,6ake -- 01.29,5ake x
10. 4v o Iki-Vilke / Sara (BBT) 28,7ake -- 01.30,3ake xx
11. 4v o Repolan Villiveto / Sebastian (RRT) 28,5ake -- 01.30,4ake
12. 6v o Valtarian Ryöväri / jouni (RuKoLi) 27,1ake -- 01.30,6ake x
Ryhmä 2
1. 8v t Sointu-Tyttö / Erik (Uttevalla) 29,1a -- 01.27,3ake xx
2. 8v t Aina-Annikki / Bert (Uttevalla) 28,8 -- 01.27,5ake
3. 9v o K.B. Murheenkryyni / janne (SnRa) 27,3 -- 01.27,5ake
4. 6v o AH Talisker / joonas (SnRa) 27,1 -- 01.29,2ake xx
5. 5v t Kriden Caravaanari / Risto (Rei) 28,4ke -- 01.29,3ake x
6. 6v o Jaakoppi / Aaron (Uttevalla) 29,5 -- 01.29,5ake
7. 6v t AH Kujetar / Kasimir (Rei) 28,5 -- 01.30,4ake
8. 5v t Kamilla W.E.I. / meeri (SnRa) 27,4 -- 01.30,4ake
9. 5v o Vikalle / Patrik (Rei) 27,3a -- 01.30,5ake
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 6v t Purnin Rupatelma / Stella (Team Ninitra) 25,1a -- 01.24,2ake xx
2. 7v o Repolan Hurmos / Jaana (RRT) 24,2aly -- 01.24,2ake x
3. 6v t Iki-Elisabet / Essi (RaPu) 24,4akp -- 01.24,5ake
4. 5v o Paroni Parma / Johan (RaPu) 26,1ke -- 01.24,5ake
5. 5v t Guen Revanssi / JP (RaPu) 24,1ke -- 01.24,6ake
6. 6v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- 01.25,1ake
7. 7v o O.R. Kermakola / Leenu (RRT) 25,1ake -- 01.25,6ake
8. 9v t O.R. Charliina / Veijo (RRT) 24,2aly -- 01.27,2ake
9. 6v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.27,2ake
10. 7v t Repolan Amelia / joni (RuKoLi) 24,9ke -- 01.27,3ake
Ryhmä 2
1. 9v t Kastehelmi I.F. / Tero (Rei) 25,5a -- 01.24,2ake
2. 8v o Snillin Eversti / meeri (SnRa) 26,4a -- 01.24,6ake x
3. 9v t Onnen-Tähti / Hans (Uttevalla) 25,2 -- 01.25,2ake
4. 10v t Kimosa I.F. / Pirjo (Rei) 25,1ake -- 01.27,2ake
5. 10v t Kiri-Armi / mikko (SnRa) 26,0a -- 01.27,2ake
6. 9v t Purnin Varjoviesti / Fiona (HTC) 24,3ke -- 01.27,3ake
7. 10v t O.R. Mileena / jukka (SnRa) 24,2 -- 01.27,3ake x
8. 6v o Kekan Riekale / Lokki (Dese) 24,3ake -- 01.27,3ake
9. 7v o Duanin Valpuri / Eino (HTC) 25,1ake -- 01.27,6ake xx
10. 10v o AH Ukko / Ninja (Rei) 24,5a -- 01.27,6ake x
Hylätty
6v t Ruskoliljan Lumina / mikko (RuKoLi) 24,4ake -- - hll
7v o Rinssi I.F. / Taavi (HTC) 24,1ke -- - hyl
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
Ryhmä 1
1. 9v o Repolan Amori / Irmeli (RRT) 23,0aly -- 01.21,4ake
2. 11v o Purnin Vaatimus / Marko (Team Ninitra) 22,1a -- 01.22,3ake
3. 7v o Iki-Usko / Johan (RaPu) 21,3ake -- 01.22,4ake
4. 7v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 21,4 -- 01.22,5ake
5. 10v t Carbonaran Rallatus / Gunborg (Team Ninitra) 23,2a -- 01.22,5ake xx
6. 9v t Iki-Amalia / Mirka (RRT) 22,0aly -- 01.23,2ake
7. 7v t Iki-Alli / Essi (RaPu) 22,4aly -- 01.23,3ake x
8. 11v t Utukuu / Hertta (Team Ninitra) 22,2a -- 01.23,5ake
Hylätty
10v t Repolan Tariina / Peetu (RRT) 21,3aly -- - k
Ryhmä 2
1. 8v o Savun Cultavauhti / Eino (Rei) 22,2a -- 01.21,2ake x
2. 7v t Kekan Eksovauhti / Eliza (Rei) 22,3a -- 01.21,3ake
3. 10v t AH Tekla / Emilia (Rei) 22,5aly -- 01.21,5ake
4. 9v o Kekan Kipinä / mikko (SnRa) 21,4a -- 01.21,5ake x
5. 9v o O.R. Casanova / meeri (SnRa) 22,2a -- 01.22,3ake
6. 10v t Hilirianne / Calle (Uttevalla) 23,4 -- 01.22,3ake
7. 10v o Sorriino / Jocke (Uttevalla) 23,9 -- 01.23,2ake xx
8. 8v t Snillin Joseliina / hannu (SnRa) 21,5a -- 01.23,4ake
28.9.2015
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
Ryhmä 1
1. 3v t EP Jojoliina / Johan (RaPu) 33,2ly -- 01.38,3ake
2. 3v t Ikikorven Alma / JP (RaPu) 38,8ke -- 01.39,2ake
3. 3v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 38,1a -- 01.39,4ake
4. 3v o Juupajuu / Lokki (Dese) 40,0ke -- 01.40,4ake xx
5. 3v o Briljantti / Essi (RaPu) 36,6ke -- 01.40,5ake x
6. 3v o Purnin Uskoma / Lovisa (Team Ninitra) 38,4a -- 01.41,3ake xx
7. 3v t AH Jalominttu / Sulo (RRT) 39,5ly -- 01.42,5ake
8. 3v o Kekan Tuliharha / Ilmari (RRT) 43,4ly -- 01.42,5ake
Ryhmä 2
1. 3v o Savun Aavekuva / Navi (Rei) 45,2ke -- 01.38,1ake xx
2. 3v t Savun Kranaatti / Liisa (SS) 1.36,4ly -- 01.38,5ake x
3. 3v o Hämypoika / Mikko (SS) 1.39,3ake -- 01.39,5ake x
4. 3v t O.R. Hallakeli / Janne (Rei) 47,1ke -- 01.40,6ake
5. 3v t Hallansuru / Strife (HCT) 01.40,5ake -- 01.41,5ake
Hylätty
3v t Repolan Riite / Cati (Rei) 46,2ke -- - k
3v t Hopealilja / Aino (SS) ei enn. -- - hpl
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
Ryhmä 1
1. 4v t Snillin Tunturitar / kari (SnRa) 38,5 -- 01.29,2ake x
2. 4v o Snillin Räppääjä / meeri (SnRa) 39,4a -- 01.29,3ake
3. 4v t Savun Signe / Henni (RRT) 35,0aly -- 01.29,4ake xx
4. 4v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 30,1a -- 01.30,6ake
5. 4v o Repolan Asser / Mauno (RRT) 34,4aly -- 01.31,3ake
6. 4v o Pika-Ristikko / hanne (RuKoLi) 31,2ke -- 01.31,4ake
7. 4v t Luonnoksen Ransiina / Essi (RaPu) 30,2aly -- 01.32,4ake
8. 4v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 30,1 -- 01.32,4ake
Hylätty
4v t O.R. Esviraali / Eveliina (RRT) 38,1aly -- - hml
Ryhmä 2
1. 4v o Snillin Bamse / mikko (SnRa) 37,1 -- 01.29,1ake xx
2. 4v o Iki-Lennu / Eino (HTC) 40,1ake -- 01.29,3ake x
3. 6v t Guen Viljatar / Fiona (HTC) 30,2ke -- 01.30,2ake
4. 4v t Vaiennettu Lapsenvahti / Masi (Rei) 33,3a -- 01.30,4ake
5. 4v o Erkinheimon Pikku-Romeo / Tilli (Rei) 32,1aly -- 01.30,5ake
6. 5v t Valtarian Elise / Taavi (HTC) 30,1ake -- 01.31,3ake
7. 4v t Savun Kimallus / Liinukka (Rei) 31,2a -- 01.32,5ake
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 4v o Repolan Vandaali / siinau (RuKoLi) 27,2ke -- 01.27,2ake
2. 5v o Hörtteli / jukka (RuKoLi) 27,3ke -- 01.27,2ake
3. 4v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 29,5 -- 01.27,2ake
4. 6v o Valtarian Ryöväri / jouni (RuKoLi) 27,1ake -- 01.27,5ake
5. 5v t Guen Suvitar / Essi (RaPu) 27,1ke -- 01.28,2ake
6. 4v o Repolan Villiveto / Sebastian (RRT) 28,5ake -- 01.28,3ake xx
7. 5v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,3 -- 01.28,5ake x
8. 5v t Snillin Tulikki / Milja (KR) 29,3ake -- 01.29,2ake
9. 4v o Iki-Vilke / Sara (BBT) 28,7ake -- 01.29,2ake
10. 4v o Iki-Viljami / Nero (RRT) 29,3ke -- 01.29,4ake x
11. 4v t Iki-Beata / Johan (RaPu) 29,6ake -- 01.29,5ake x
12. 5v o Pikku-Igor / Miranda (RRT) 28,2ke -- 01.30,3ake
Ryhmä 2
1. 9v o K.B. Murheenkryyni / janne (SnRa) 27,3 -- 01.27,3ake x
2. 5v t Kamilla W.E.I. / meeri (SnRa) 27,4 -- 01.27,4ake x
3. 8v t Aina-Annikki / Bert (Uttevalla) 28,8 -- 01.27,5ake
4. 6v o AH Talisker / joonas (SnRa) 27,1 -- 01.28,3ake
5. 6v t AH Kujetar / Kasimir (Rei) 28,5 -- 01.28,5ake
6. 6v o Jaakoppi / Aaron (Uttevalla) 29,5 -- 01.28,6ake
7. 8v t Sointu-Tyttö / Erik (Uttevalla) 29,1a -- 01.29,4ake xx
8. 5v o Vikalle / Patrik (Rei) 27,3a -- 01.30,3ake
9. 5v t Kriden Caravaanari / Risto (Rei) 28,4ke -- 01.30,3ake
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 9v t O.R. Charliina / Veijo (RRT) 24,2aly -- 01.24,2ake
2. 6v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- 01.24,3ake
3. 5v t Guen Revanssi / JP (RaPu) 24,1ke -- 01.24,4ake
4. 7v t Repolan Amelia / joni (RuKoLi) 24,9ke -- 01.24,6ake
5. 5v o Paroni Parma / Johan (RaPu) 26,1ke -- 01.25,3ake
6. 7v o O.R. Kermakola / Leenu (RRT) 25,1ake -- 01.25,5ake
7. 6v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.25,5ake
8. 6v t Purnin Rupatelma / Stella (Team Ninitra) 25,1a -- 01.26,6ake x
9. 7v o Repolan Hurmos / Jaana (RRT) 24,2aly -- 01.27,3ake x
Hylätty
6v t Iki-Elisabet / Essi (RaPu) 24,4akp -- - hll
Ryhmä 2
1. 6v t Ruskoliljan Lumina / mikko (RuKoLi) 24,4ake -- 01.24,4ake x
2. 7v o Rinssi I.F. / Taavi (HTC) 24,1ke -- 01.24,5ake
3. 10v o AH Ukko / Ninja (Rei) 24,5a -- 01.24,6ake
4. 10v t Kiri-Armi / mikko (SnRa) 26,0a -- 01.25,5ake x
5. 9v t Onnen-Tähti / Hans (Uttevalla) 25,2 -- 01.25,5ake
6. 6v o Kekan Riekale / Lokki (Dese) 24,3ake -- 01.26,3ake x
7. 9v t Purnin Varjoviesti / Fiona (HTC) 24,3ke -- 01.26,4ake
8. 7v o Duanin Valpuri / Eino (HTC) 25,1ake -- 01.27,3ake
9. 8v o Snillin Eversti / meeri (SnRa) 26,4a -- 01.27,4ake xx
10. 10v t O.R. Mileena / jukka (SnRa) 24,2 -- 01.27,5ake x
11. 10v t Kimosa I.F. / Pirjo (Rei) 25,1ake -- 01.27,5ake
Hylätty
9v t Kastehelmi I.F. / Tero (Rei) 25,5a -- - hll
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
Ryhmä 1
1. 11v t Utukuu / Hertta (Team Ninitra) 22,2a -- 01.21,1ake
2. 9v o Repolan Amori / Irmeli (RRT) 23,0aly -- 01.21,4ake
3. 10v t Repolan Tariina / Peetu (RRT) 21,3aly -- 01.21,4ake
4. 7v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 21,4 -- 01.22,1ake x
5. 7v t Iki-Alli / Essi (RaPu) 22,4aly -- 01.22,1ake
6. 9v t Iki-Amalia / Mirka (RRT) 22,0aly -- 01.22,5ake
7. 11v o Purnin Vaatimus / Marko (Team Ninitra) 22,1a -- 01.23,3ake
8. 10v t Carbonaran Rallatus / Gunborg (Team Ninitra) 23,2a -- 01.23,3ake
Hylätty
7v o Iki-Usko / Johan (RaPu) 21,3ake -- - k
Ryhmä 2
1. 9v o O.R. Casanova / meeri (SnRa) 22,2a -- 01.21,2ake
2. 8v o Savun Cultavauhti / Eino (Rei) 22,2a -- 01.21,3ake
3. 10v t Hilirianne / Calle (Uttevalla) 23,4 -- 01.21,3ake
4. 8v t Snillin Joseliina / hannu (SnRa) 21,5a -- 01.23,1ake
5. 10v o Sorriino / Jocke (Uttevalla) 23,9 -- 01.23,2ake
6. 7v t Kekan Eksovauhti / Eliza (Rei) 22,3a -- 01.23,3ake
7. 10v t AH Tekla / Emilia (Rei) 22,5aly -- 01.23,3ake xx
8. 9v o Kekan Kipinä / mikko (SnRa) 21,4a -- 01.23,4ake
- Vastuuhenkilö: Elisa virtuaalielisa@gmail.com
- Viimeinen osallistumispäivä: 22.9.2015 klo 18:00
- Tulokset arvotaan ravikoneella
- 3 hevosta / lähtö / talli
- Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
- Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt kuskit sallittuja)
- Alle 4 os. / lähtö = juostaan rutiinina
- Lähdöt jaetaan tarvittaessa
Pisteiden jako: 10p - 8p - 6p - 4p - 3p - 2p - loput 1p
Osallistuminen keskusteluun (ei vaadi rekisteröitymistä)
haluttu lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) enn. --
Lähdöt
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e - 100e
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 7000e - 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 7000e - 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e
22.9.2015
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
Ryhmä 1
1. 3v o Kekan Tuliharha / Ilmari (RRT) 43,4ly -- 01.38,1ake xx
2. 3v o Juupajuu / Lokki (Dese) 40,0ke -- 01.38,3ake
3. 3v t AH Jalominttu / Sulo (RRT) 39,5ly -- 01.38,5ake
4. 3v o Purnin Uskoma / Lovisa (Team Ninitra) 38,4a -- 01.39,3ake xx
5. 3v t Ikikorven Alma / JP (RaPu) 38,8ke -- 01.40,4ake xx
6. 3v o Briljantti / Essi (RaPu) 36,6ke -- 01.40,6ake
7. 3v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 38,1a -- 01.42,3ake
Hylätty
3v t EP Jojoliina / Johan (RaPu) 33,2ly -- - hll
Ryhmä 2
1. 3v o Savun Aavekuva / Navi (Rei) 45,2ke -- 01.38,4ake x
2. 3v o Hämypoika / Mikko (SS) 1.39,3ake -- 01.39,3ake
3. 3v t Hopealilja / Aino (SS) ei enn. -- 01.39,5ake
4. 3v t Hallansuru / Strife (HCT) 01.40,5ake -- 01.40,2ake xx
5. 3v t Savun Kranaatti / Liisa (SS) 1.36,4ly -- 01.42,3ake
6. 3v t Repolan Riite / Cati (Rei) 46,2ke -- 01.42,3ake
Hylätty
3v t O.R. Hallakeli / Janne (Rei) 47,1ke -- - hpl
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
Ryhmä 1
1. 4v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 30,1a -- 01.29,3ake
2. 4v t Savun Signe / Henni (RRT) 35,0aly -- 01.29,3ake
3. 4v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 30,1 -- 01.29,4ake
4. 4v t Luonnoksen Ransiina / Essi (RaPu) 30,2aly -- 01.29,5ake x
5. 4v o Pika-Ristikko / hanne (RuKoLi) 31,2ke -- 01.30,2ake
6. 4v t O.R. Esviraali / Eveliina (RRT) 38,1aly -- 01.30,4ake xx
7. 4v o Repolan Asser / Mauno (RRT) 34,4aly -- 01.30,6ake
8. 4v o Snillin Räppääjä / meeri (SnRa) 39,4a -- 01.31,3ake
9. 4v t Snillin Tunturitar / kari (SnRa) 38,5 -- 01.32,6ake
Ryhmä 2
1. 4v o Snillin Bamse / mikko (SnRa) 37,1 -- 01.29,3ake
2. 4v o Iki-Lennu / Eino (HTC) 40,1ake -- 01.29,4ake
3. 4v t Vaiennettu Lapsenvahti / Masi (Rei) 33,3a -- 01.31,1ake x
4. 6v t Guen Viljatar / Fiona (HTC) 30,2ke -- 01.31,4ake
5. 4v o Erkinheimon Pikku-Romeo / Tilli (Rei) 32,1aly -- 01.32,3ake
6. 4v t Savun Kimallus / Liinukka (Rei) 31,2a -- 01.32,5ake xx
Hylätty
5v t Valtarian Elise / Taavi (HTC) 30,1ake -- - hml
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 5v o Pikku-Igor / Miranda (RRT) 28,2ke -- 01.27,1ake xx
2. 5v o Hörtteli / jukka (RuKoLi) 27,3ke -- 01.27,1ake
3. 4v t Iki-Beata / Johan (RaPu) 29,6ake -- 01.27,3ake
4. 4v o Repolan Villiveto / Sebastian (RRT) 28,5ake -- 01.27,5ake
5. 4v o Repolan Vandaali / siinau (RuKoLi) 27,2ke -- 01.27,6ake x
6. 6v o Valtarian Ryöväri / jouni (RuKoLi) 27,1ake -- 01.27,6ake
7. 5v t Guen Suvitar / Essi (RaPu) 27,1ke -- 01.28,6ake
8. 5v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,3 -- 01.29,5ake
9. 5v t Snillin Tulikki / Milja (KR) 29,3ake -- 01.30,1ake
10. 4v o Iki-Vilke / Sara (BBT) 28,7ake -- 01.30,2ake
11. 4v o Iki-Viljami / Nero (RRT) 29,3ke -- 01.30,4ake
12. 4v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 29,5 -- 01.30,6ake
Ryhmä 2
1. 6v o Jaakoppi / Aaron (Uttevalla) 29,5 -- 01.27,1ake
2. 5v o Vikalle / Patrik (Rei) 27,3a -- 01.27,2ake
3. 6v t AH Kujetar / Kasimir (Rei) 28,5 -- 01.27,3ake
4. 5v t Kriden Caravaanari / Risto (Rei) 28,4ke -- 01.27,5ake x
5. 8v t Aina-Annikki / Bert (Uttevalla) 28,8 -- 01.28,3ake
6. 5v t Kamilla W.E.I. / meeri (SnRa) 27,4 -- 01.29,4ake xx
7. 6v o AH Talisker / joonas (SnRa) 27,1 -- 01.30,3ake
8. 9v o K.B. Murheenkryyni / janne (SnRa) 27,3 -- 01.30,3ake
Hylätty
8v t Sointu-Tyttö / Erik (Uttevalla) 29,1a -- - hll
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 7v o Repolan Hurmos / Jaana (RRT) 24,2aly -- 01.24,1ake
2. 7v t Repolan Amelia / joni (RuKoLi) 24,9ke -- 01.24,4ake
3. 6v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.24,5ake x
4. 6v t Iki-Elisabet / Essi (RaPu) 24,4akp -- 01.24,5ake
5. 5v t Guen Revanssi / JP (RaPu) 24,1ke -- 01.25,4ake
6. 7v o O.R. Kermakola / Leenu (RRT) 25,1ake -- 01.25,5ake
7. 9v t O.R. Charliina / Veijo (RRT) 24,2aly -- 01.27,5ake
8. 5v o Paroni Parma / Johan (RaPu) 26,1ke -- 01.27,5ake
Hylätty
6v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- - hml
6v t Purnin Rupatelma / Stella (Team Ninitra) 25,1a -- - hll
Ryhmä 2
1. 9v t Purnin Varjoviesti / Fiona (HTC) 24,3ke -- 01.24,1ake
2. 7v o Rinssi I.F. / Taavi (HTC) 24,1ke -- 01.24,5ake
3. 9v t Onnen-Tähti / Hans (Uttevalla) 25,2 -- 01.24,5ake
4. 6v o Kekan Riekale / Lokki (Dese) 24,3ake -- 01.25,2ake x
5. 10v t O.R. Mileena / jukka (SnRa) 24,2 -- 01.25,4ake
6. 6v t Ruskoliljan Lumina / mikko (RuKoLi) 24,4ake -- 01.26,5ake
7. 10v o AH Ukko / Ninja (Rei) 24,5a -- 01.27,2ake xx
8. 9v t Kastehelmi I.F. / Tero (Rei) 25,5a -- 01.27,2ake
9. 10v t Kiri-Armi / mikko (SnRa) 26,0a -- 01.27,4ake
10. 10v t Kimosa I.F. / Pirjo (Rei) 25,1ake -- 01.27,6ake
Hylätty
8v o Snillin Eversti / meeri (SnRa) 26,4a -- - hml
7v o Duanin Valpuri / Eino (HTC) 25,1ake -- - hll
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
Ryhmä 1
1. 10v t Carbonaran Rallatus / Gunborg (Team Ninitra) 23,2a -- 01.21,4ake
2. 7v o Iki-Usko / Johan (RaPu) 21,3ake -- 01.21,5ake xx
3. 7v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 21,4 -- 01.21,6ake
4. 9v o Repolan Amori / Irmeli (RRT) 23,0aly -- 01.22,2ake x
5. 7v t Iki-Alli / Essi (RaPu) 22,4aly -- 01.22,3ake
6. 11v t Utukuu / Hertta (Team Ninitra) 22,2a -- 01.22,3ake
7. 11v o Purnin Vaatimus / Marko (Team Ninitra) 22,1a -- 01.22,5ake x
8. 9v t Iki-Amalia / Mirka (RRT) 22,0aly -- 01.22,5ake
9. 10v t Repolan Tariina / Peetu (RRT) 21,3aly -- 01.23,3ake
Ryhmä 2
1. 8v t Snillin Joseliina / hannu (SnRa) 21,5a -- 01.21,2ake
2. 9v o O.R. Casanova / meeri (SnRa) 22,2a -- 01.21,4ake
3. 8v o Savun Cultavauhti / Eino (Rei) 22,2a -- 01.21,4ake x
4. 10v t AH Tekla / Emilia (Rei) 22,5aly -- 01.21,4ake
5. 10v o Sorriino / Jocke (Uttevalla) 23,9 -- 01.23,3ake
6. 9v o Kekan Kipinä / mikko (SnRa) 21,4a -- 01.23,6ake
7. 10v t Hilirianne / Calle (Uttevalla) 23,4 -- 01.23,6ake
Hylätty
7v t Kekan Eksovauhti / Eliza (Rei) 22,3a -- - hll
25.9.2015
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
Ryhmä 1
1. 3v o Briljantti / Essi (RaPu) 36,6ke -- 01.38,4ake
2. 3v o Kekan Tuliharha / Ilmari (RRT) 43,4ly -- 01.38,6ake x
3. 3v o Purnin Uskoma / Lovisa (Team Ninitra) 38,4a -- 01.40,3ake xx
4. 3v o Juupajuu / Lokki (Dese) 40,0ke -- 01.40,5ake
5. 3v t AH Jalominttu / Sulo (RRT) 39,5ly -- 01.42,2ake
6. 3v t Ikikorven Alma / JP (RaPu) 38,8ke -- 01.42,4ake
7. 3v t EP Jojoliina / Johan (RaPu) 33,2ly -- 01.42,5ake
8. 3v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 38,1a -- 01.42,5ake xx
Ryhmä 2
1. 3v t Hopealilja / Aino (SS) ei enn. -- 01.38,4ake
2. 3v t Savun Kranaatti / Liisa (SS) 1.36,4ly -- 01.40,3ake
3. 3v t O.R. Hallakeli / Janne (Rei) 47,1ke -- 01.40,5ake
4. 3v t Repolan Riite / Cati (Rei) 46,2ke -- 01.40,5ake x
5. 3v t Hallansuru / Strife (HCT) 01.40,5ake -- 01.41,4ake
6. 3v o Hämypoika / Mikko (SS) 1.39,3ake -- 01.42,3ake
Hylätty
3v o Savun Aavekuva / Navi (Rei) 45,2ke -- - hyl
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
Ryhmä 1
1. 4v t Savun Signe / Henni (RRT) 35,0aly -- 01.29,2ake
2. 4v t Luonnoksen Ransiina / Essi (RaPu) 30,2aly -- 01.29,2ake
3. 4v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 30,1a -- 01.30,5ake
4. 4v t O.R. Esviraali / Eveliina (RRT) 38,1aly -- 01.30,5ake
5. 4v o Pika-Ristikko / hanne (RuKoLi) 31,2ke -- 01.31,5ake
6. 4v o Snillin Räppääjä / meeri (SnRa) 39,4a -- 01.32,2ake
7. 4v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 30,1 -- 01.32,4ake
8. 4v t Snillin Tunturitar / kari (SnRa) 38,5 -- 01.32,4ake
9. 4v o Repolan Asser / Mauno (RRT) 34,4aly -- 01.32,4ake
Ryhmä 2
1. 4v t Vaiennettu Lapsenvahti / Masi (Rei) 33,3a -- 01.29,3ake
2. 4v o Snillin Bamse / mikko (SnRa) 37,1 -- 01.29,5ake
3. 5v t Valtarian Elise / Taavi (HTC) 30,1ake -- 01.29,6ake
4. 4v o Erkinheimon Pikku-Romeo / Tilli (Rei) 32,1aly -- 01.30,2ake
5. 6v t Guen Viljatar / Fiona (HTC) 30,2ke -- 01.30,2ake
6. 4v o Iki-Lennu / Eino (HTC) 40,1ake -- 01.30,5ake
7. 4v t Savun Kimallus / Liinukka (Rei) 31,2a -- 01.31,1ake
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 5v t Guen Suvitar / Essi (RaPu) 27,1ke -- 01.27,2ake
2. 5v t Snillin Tulikki / Milja (KR) 29,3ake -- 01.27,3ake
3. 5v o Pikku-Igor / Miranda (RRT) 28,2ke -- 01.27,4ake
4. 4v o Iki-Viljami / Nero (RRT) 29,3ke -- 01.29,3ake
5. 4v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 29,5 -- 01.29,3ake
6. 4v o Repolan Vandaali / siinau (RuKoLi) 27,2ke -- 01.29,4ake
7. 5v o Hörtteli / jukka (RuKoLi) 27,3ke -- 01.29,4ake
8. 5v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,3 -- 01.29,5ake x
9. 4v t Iki-Beata / Johan (RaPu) 29,6ake -- 01.29,5ake x
10. 4v o Iki-Vilke / Sara (BBT) 28,7ake -- 01.30,3ake xx
11. 4v o Repolan Villiveto / Sebastian (RRT) 28,5ake -- 01.30,4ake
12. 6v o Valtarian Ryöväri / jouni (RuKoLi) 27,1ake -- 01.30,6ake x
Ryhmä 2
1. 8v t Sointu-Tyttö / Erik (Uttevalla) 29,1a -- 01.27,3ake xx
2. 8v t Aina-Annikki / Bert (Uttevalla) 28,8 -- 01.27,5ake
3. 9v o K.B. Murheenkryyni / janne (SnRa) 27,3 -- 01.27,5ake
4. 6v o AH Talisker / joonas (SnRa) 27,1 -- 01.29,2ake xx
5. 5v t Kriden Caravaanari / Risto (Rei) 28,4ke -- 01.29,3ake x
6. 6v o Jaakoppi / Aaron (Uttevalla) 29,5 -- 01.29,5ake
7. 6v t AH Kujetar / Kasimir (Rei) 28,5 -- 01.30,4ake
8. 5v t Kamilla W.E.I. / meeri (SnRa) 27,4 -- 01.30,4ake
9. 5v o Vikalle / Patrik (Rei) 27,3a -- 01.30,5ake
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 6v t Purnin Rupatelma / Stella (Team Ninitra) 25,1a -- 01.24,2ake xx
2. 7v o Repolan Hurmos / Jaana (RRT) 24,2aly -- 01.24,2ake x
3. 6v t Iki-Elisabet / Essi (RaPu) 24,4akp -- 01.24,5ake
4. 5v o Paroni Parma / Johan (RaPu) 26,1ke -- 01.24,5ake
5. 5v t Guen Revanssi / JP (RaPu) 24,1ke -- 01.24,6ake
6. 6v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- 01.25,1ake
7. 7v o O.R. Kermakola / Leenu (RRT) 25,1ake -- 01.25,6ake
8. 9v t O.R. Charliina / Veijo (RRT) 24,2aly -- 01.27,2ake
9. 6v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.27,2ake
10. 7v t Repolan Amelia / joni (RuKoLi) 24,9ke -- 01.27,3ake
Ryhmä 2
1. 9v t Kastehelmi I.F. / Tero (Rei) 25,5a -- 01.24,2ake
2. 8v o Snillin Eversti / meeri (SnRa) 26,4a -- 01.24,6ake x
3. 9v t Onnen-Tähti / Hans (Uttevalla) 25,2 -- 01.25,2ake
4. 10v t Kimosa I.F. / Pirjo (Rei) 25,1ake -- 01.27,2ake
5. 10v t Kiri-Armi / mikko (SnRa) 26,0a -- 01.27,2ake
6. 9v t Purnin Varjoviesti / Fiona (HTC) 24,3ke -- 01.27,3ake
7. 10v t O.R. Mileena / jukka (SnRa) 24,2 -- 01.27,3ake x
8. 6v o Kekan Riekale / Lokki (Dese) 24,3ake -- 01.27,3ake
9. 7v o Duanin Valpuri / Eino (HTC) 25,1ake -- 01.27,6ake xx
10. 10v o AH Ukko / Ninja (Rei) 24,5a -- 01.27,6ake x
Hylätty
6v t Ruskoliljan Lumina / mikko (RuKoLi) 24,4ake -- - hll
7v o Rinssi I.F. / Taavi (HTC) 24,1ke -- - hyl
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
Ryhmä 1
1. 9v o Repolan Amori / Irmeli (RRT) 23,0aly -- 01.21,4ake
2. 11v o Purnin Vaatimus / Marko (Team Ninitra) 22,1a -- 01.22,3ake
3. 7v o Iki-Usko / Johan (RaPu) 21,3ake -- 01.22,4ake
4. 7v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 21,4 -- 01.22,5ake
5. 10v t Carbonaran Rallatus / Gunborg (Team Ninitra) 23,2a -- 01.22,5ake xx
6. 9v t Iki-Amalia / Mirka (RRT) 22,0aly -- 01.23,2ake
7. 7v t Iki-Alli / Essi (RaPu) 22,4aly -- 01.23,3ake x
8. 11v t Utukuu / Hertta (Team Ninitra) 22,2a -- 01.23,5ake
Hylätty
10v t Repolan Tariina / Peetu (RRT) 21,3aly -- - k
Ryhmä 2
1. 8v o Savun Cultavauhti / Eino (Rei) 22,2a -- 01.21,2ake x
2. 7v t Kekan Eksovauhti / Eliza (Rei) 22,3a -- 01.21,3ake
3. 10v t AH Tekla / Emilia (Rei) 22,5aly -- 01.21,5ake
4. 9v o Kekan Kipinä / mikko (SnRa) 21,4a -- 01.21,5ake x
5. 9v o O.R. Casanova / meeri (SnRa) 22,2a -- 01.22,3ake
6. 10v t Hilirianne / Calle (Uttevalla) 23,4 -- 01.22,3ake
7. 10v o Sorriino / Jocke (Uttevalla) 23,9 -- 01.23,2ake xx
8. 8v t Snillin Joseliina / hannu (SnRa) 21,5a -- 01.23,4ake
28.9.2015
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
Ryhmä 1
1. 3v t EP Jojoliina / Johan (RaPu) 33,2ly -- 01.38,3ake
2. 3v t Ikikorven Alma / JP (RaPu) 38,8ke -- 01.39,2ake
3. 3v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 38,1a -- 01.39,4ake
4. 3v o Juupajuu / Lokki (Dese) 40,0ke -- 01.40,4ake xx
5. 3v o Briljantti / Essi (RaPu) 36,6ke -- 01.40,5ake x
6. 3v o Purnin Uskoma / Lovisa (Team Ninitra) 38,4a -- 01.41,3ake xx
7. 3v t AH Jalominttu / Sulo (RRT) 39,5ly -- 01.42,5ake
8. 3v o Kekan Tuliharha / Ilmari (RRT) 43,4ly -- 01.42,5ake
Ryhmä 2
1. 3v o Savun Aavekuva / Navi (Rei) 45,2ke -- 01.38,1ake xx
2. 3v t Savun Kranaatti / Liisa (SS) 1.36,4ly -- 01.38,5ake x
3. 3v o Hämypoika / Mikko (SS) 1.39,3ake -- 01.39,5ake x
4. 3v t O.R. Hallakeli / Janne (Rei) 47,1ke -- 01.40,6ake
5. 3v t Hallansuru / Strife (HCT) 01.40,5ake -- 01.41,5ake
Hylätty
3v t Repolan Riite / Cati (Rei) 46,2ke -- - k
3v t Hopealilja / Aino (SS) ei enn. -- - hpl
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
Ryhmä 1
1. 4v t Snillin Tunturitar / kari (SnRa) 38,5 -- 01.29,2ake x
2. 4v o Snillin Räppääjä / meeri (SnRa) 39,4a -- 01.29,3ake
3. 4v t Savun Signe / Henni (RRT) 35,0aly -- 01.29,4ake xx
4. 4v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 30,1a -- 01.30,6ake
5. 4v o Repolan Asser / Mauno (RRT) 34,4aly -- 01.31,3ake
6. 4v o Pika-Ristikko / hanne (RuKoLi) 31,2ke -- 01.31,4ake
7. 4v t Luonnoksen Ransiina / Essi (RaPu) 30,2aly -- 01.32,4ake
8. 4v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 30,1 -- 01.32,4ake
Hylätty
4v t O.R. Esviraali / Eveliina (RRT) 38,1aly -- - hml
Ryhmä 2
1. 4v o Snillin Bamse / mikko (SnRa) 37,1 -- 01.29,1ake xx
2. 4v o Iki-Lennu / Eino (HTC) 40,1ake -- 01.29,3ake x
3. 6v t Guen Viljatar / Fiona (HTC) 30,2ke -- 01.30,2ake
4. 4v t Vaiennettu Lapsenvahti / Masi (Rei) 33,3a -- 01.30,4ake
5. 4v o Erkinheimon Pikku-Romeo / Tilli (Rei) 32,1aly -- 01.30,5ake
6. 5v t Valtarian Elise / Taavi (HTC) 30,1ake -- 01.31,3ake
7. 4v t Savun Kimallus / Liinukka (Rei) 31,2a -- 01.32,5ake
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 4v o Repolan Vandaali / siinau (RuKoLi) 27,2ke -- 01.27,2ake
2. 5v o Hörtteli / jukka (RuKoLi) 27,3ke -- 01.27,2ake
3. 4v o. K.R. Tuhkimo-Kiri / S. Solja (KiRi) 29,5 -- 01.27,2ake
4. 6v o Valtarian Ryöväri / jouni (RuKoLi) 27,1ake -- 01.27,5ake
5. 5v t Guen Suvitar / Essi (RaPu) 27,1ke -- 01.28,2ake
6. 4v o Repolan Villiveto / Sebastian (RRT) 28,5ake -- 01.28,3ake xx
7. 5v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,3 -- 01.28,5ake x
8. 5v t Snillin Tulikki / Milja (KR) 29,3ake -- 01.29,2ake
9. 4v o Iki-Vilke / Sara (BBT) 28,7ake -- 01.29,2ake
10. 4v o Iki-Viljami / Nero (RRT) 29,3ke -- 01.29,4ake x
11. 4v t Iki-Beata / Johan (RaPu) 29,6ake -- 01.29,5ake x
12. 5v o Pikku-Igor / Miranda (RRT) 28,2ke -- 01.30,3ake
Ryhmä 2
1. 9v o K.B. Murheenkryyni / janne (SnRa) 27,3 -- 01.27,3ake x
2. 5v t Kamilla W.E.I. / meeri (SnRa) 27,4 -- 01.27,4ake x
3. 8v t Aina-Annikki / Bert (Uttevalla) 28,8 -- 01.27,5ake
4. 6v o AH Talisker / joonas (SnRa) 27,1 -- 01.28,3ake
5. 6v t AH Kujetar / Kasimir (Rei) 28,5 -- 01.28,5ake
6. 6v o Jaakoppi / Aaron (Uttevalla) 29,5 -- 01.28,6ake
7. 8v t Sointu-Tyttö / Erik (Uttevalla) 29,1a -- 01.29,4ake xx
8. 5v o Vikalle / Patrik (Rei) 27,3a -- 01.30,3ake
9. 5v t Kriden Caravaanari / Risto (Rei) 28,4ke -- 01.30,3ake
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
Ryhmä 1
1. 9v t O.R. Charliina / Veijo (RRT) 24,2aly -- 01.24,2ake
2. 6v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- 01.24,3ake
3. 5v t Guen Revanssi / JP (RaPu) 24,1ke -- 01.24,4ake
4. 7v t Repolan Amelia / joni (RuKoLi) 24,9ke -- 01.24,6ake
5. 5v o Paroni Parma / Johan (RaPu) 26,1ke -- 01.25,3ake
6. 7v o O.R. Kermakola / Leenu (RRT) 25,1ake -- 01.25,5ake
7. 6v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.25,5ake
8. 6v t Purnin Rupatelma / Stella (Team Ninitra) 25,1a -- 01.26,6ake x
9. 7v o Repolan Hurmos / Jaana (RRT) 24,2aly -- 01.27,3ake x
Hylätty
6v t Iki-Elisabet / Essi (RaPu) 24,4akp -- - hll
Ryhmä 2
1. 6v t Ruskoliljan Lumina / mikko (RuKoLi) 24,4ake -- 01.24,4ake x
2. 7v o Rinssi I.F. / Taavi (HTC) 24,1ke -- 01.24,5ake
3. 10v o AH Ukko / Ninja (Rei) 24,5a -- 01.24,6ake
4. 10v t Kiri-Armi / mikko (SnRa) 26,0a -- 01.25,5ake x
5. 9v t Onnen-Tähti / Hans (Uttevalla) 25,2 -- 01.25,5ake
6. 6v o Kekan Riekale / Lokki (Dese) 24,3ake -- 01.26,3ake x
7. 9v t Purnin Varjoviesti / Fiona (HTC) 24,3ke -- 01.26,4ake
8. 7v o Duanin Valpuri / Eino (HTC) 25,1ake -- 01.27,3ake
9. 8v o Snillin Eversti / meeri (SnRa) 26,4a -- 01.27,4ake xx
10. 10v t O.R. Mileena / jukka (SnRa) 24,2 -- 01.27,5ake x
11. 10v t Kimosa I.F. / Pirjo (Rei) 25,1ake -- 01.27,5ake
Hylätty
9v t Kastehelmi I.F. / Tero (Rei) 25,5a -- - hll
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
Ryhmä 1
1. 11v t Utukuu / Hertta (Team Ninitra) 22,2a -- 01.21,1ake
2. 9v o Repolan Amori / Irmeli (RRT) 23,0aly -- 01.21,4ake
3. 10v t Repolan Tariina / Peetu (RRT) 21,3aly -- 01.21,4ake
4. 7v o. Uneton / A. Renkonen (KiRi) 21,4 -- 01.22,1ake x
5. 7v t Iki-Alli / Essi (RaPu) 22,4aly -- 01.22,1ake
6. 9v t Iki-Amalia / Mirka (RRT) 22,0aly -- 01.22,5ake
7. 11v o Purnin Vaatimus / Marko (Team Ninitra) 22,1a -- 01.23,3ake
8. 10v t Carbonaran Rallatus / Gunborg (Team Ninitra) 23,2a -- 01.23,3ake
Hylätty
7v o Iki-Usko / Johan (RaPu) 21,3ake -- - k
Ryhmä 2
1. 9v o O.R. Casanova / meeri (SnRa) 22,2a -- 01.21,2ake
2. 8v o Savun Cultavauhti / Eino (Rei) 22,2a -- 01.21,3ake
3. 10v t Hilirianne / Calle (Uttevalla) 23,4 -- 01.21,3ake
4. 8v t Snillin Joseliina / hannu (SnRa) 21,5a -- 01.23,1ake
5. 10v o Sorriino / Jocke (Uttevalla) 23,9 -- 01.23,2ake
6. 7v t Kekan Eksovauhti / Eliza (Rei) 22,3a -- 01.23,3ake
7. 10v t AH Tekla / Emilia (Rei) 22,5aly -- 01.23,3ake xx
8. 9v o Kekan Kipinä / mikko (SnRa) 21,4a -- 01.23,4ake