Post by Elisa on Sept 8, 2015 4:45:41 GMT -5
Ravit 10.9. ja 12.9.2015
- Vastuuhenkilö: Elisa virtuaalielisa@gmail.com
- Viimeinen osallistumispäivä: 9.9.2015 klo 14:00
- Tulokset arvotaan ravikoneella
- 3 hevosta / lähtö / talli
- Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
- Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt kuskit sallittuja)
- Alle 4 os. / lähtö = juostaan rutiinina
Pisteiden jako: 10p - 8p - 6p - 4p - 3p - 2p - loput 1p
Osallistuminen keskusteluun (ei vaadi rekisteröitymistä)
haluttu lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) enn. --
Lähdöt
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e - 100e
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 7000e - 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 7000e - 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e
10.9.2015
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v o Iki-Asko / (PoRa) 39,1aly -- 01.41,2ake x
2. 3v t Jovanka / mikko (RuKoLi) 39,1ly -- 01.41,4ake x
3. 3v o Purnin Uskoma / Lovisa (Team Ninitra) 43,2 -- 01.42,2ake
4. 3v o Repolan Vandaali / siinau (RuKoLi) 37,2ly -- 01.42,5ake
5. 3v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 43,5 -- 01.42,6ake xx
6. 3v o Hämypoika / Mikko (PiRa) 1.45,1ke -- 01.44,3ake
7. 3v o Savun Hurjan Hauska / Riina (DS) 49,1ke -- 01.44,5ake
8. 3v t Hovivalhe / Jonna (KADO) 1.39,2ake -- 01.45,5ake x
9. 3v o Pika-Ristikko / johanna (RuKoLi) 44,4aly -- 01.45,5ake
10. 3v t Snillin Helima / Jesper (KADO) 1.43,5ke -- 01.46,5ake
Hylätty
3v t Häilyvä / Anamaria (KADO) 1.40,2ake -- - hpl
3v o Iki-Lennu / Fiona (HTC) 52,2ke -- - hml
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v t Sota Lotta / Taavi (HTC) 36,3ake -- 01.31,2ake x
2. 4v o Hörtteli / siinau (RuKoLi) 31,2aly -- 01.31,2ake
3. 4v t Savun Kranaatti / Aino (PiRa) 1.36,4ly -- 01.31,5ake
4. 4v o O.R. Hottiferi / Fiona (HTC) 38,4aly -- 01.32,6ake
5. 4v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 35,2a -- 01.33,2ake
6. 5v t Snillin Tulikki / Milja (KR) 30,4ake -- 01.33,4ake xx
7. 5v t Ajatelma I.F. / Janne (DS) 43,1ke -- 01.33,6ake x
8. 4v o Selväpäivä / Valtteri (KADO) 1.30,4ke -- 01.34,2ake
9. 4v t Mini-Marenki / Jasper (KADO) 1.30,4ake -- 01.34,2ake
10. 4v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 37,2a -- 01.34,4ake
11. 5v o Routavaara I.F. / Jani (KADO) 1.32,1ake -- 01.34,5ake x
Hylätty
4v t Taikasumun Sävel / Ivan (DS) 35,5aly -- - hll
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 5v t Pompeji Alma / Leopold (Team Ninitra) 27,3 -- 01.27,2ake
2. 9v o Iki-Uuvetti / Kalevi (DS) 28,2ke -- 01.28,2ake x
3. 7v t Repolan Amelia / johanna (RuKoLi) 29,1aly -- 01.28,3ake x
4. 8v o K.B. Murheenkryyni / meeri (SnRa) 27,3 -- 01.28,5ake
5. 5v t Duanin Salmari / Minna (DS) 28,1ke -- 01.28,5ake
6. 6v o Valtarian Ryöväri / siinau (RuKoLi) 27,2ake -- 01.28,6ake x
7. 8v o Snillin Eversti / mikko (SnRa) 27,3 -- 01.29,2ake
8. 6v o AH Muninn / janne (SnRa) 27,3 -- 01.29,4ake
9. 5v o Snillin Tornihuhu / Joni (KADO) 1.28,3ake -- 01.30,1ake x
10. 5v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,3 -- 01.30,4ake
Hylätty
5v o Boheemi I.F. / (PoRa) 28,2aly -- - hml
5v t Iki-Vässi / Joonatan (KADO) 1.29,1ke -- - hml
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 7v o Iki-Veksi / Veikka (KADO) 1.24,4ake -- 01.24,2ake x
2. 7v t Duanin Reeta / Miina (DS) 26,1ke -- 01.24,3ake xx
3. 6v t Purnin Lusmuri / Joel (KADO) 1.24,5ake -- 01.24,3ake x
4. 6v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.24,3ake
5. 8v o Tierran Darude / Janne (DS) 26,3ke -- 01.24,4ake
6. 6v t Ruskoliljan Lumina / mikko (RuKoLi) 26,5ake -- 01.24,4ake
7. 6v o Duanin Valpuri / Taavi (HTC) 25,3aly -- 01.25,2ake
8. 6v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- 01.25,3ake
9. 9v t Purnin Varjoviesti / Fiona (HTC) 24,4ake -- 01.25,4ake x
10. 7v o Joopajoo K / Jere (KADO) 1.25,3ake -- 01.27,5ake
11. 6v o Purnin Tosikeikari / Ebba (Team Ninitra) 25,4a -- 01.27,6ake
Hylätty
6v o Rinssi I.F. / Eino (HTC) 24,2ake -- - hyl
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 6v o Rannikkojannu / Jalle (KADO) 1.21,5ake -- 01.23,3ake x
2. 11v o Purnin Vaatimus / Marko (Team Ninitra) 22,1a -- 01.23,4ake x
3. 10v o Snillin Valloittaja / meeri (SnRa) 22,3a -- 01.24,2ake
4. 9v o O.R. Casanova / janne (SnRa) 22,2a -- 01.25,3ake
5. 10v t Carbonaran Rallatus / Gunborg (Team Ninitra) 23,2a -- 01.25,4ake
6. 11v t Utukuu / Hertta (Team Ninitra) 22,2a -- 01.26,2ake
7. 10v t Hetekka / Janne (KADO) 1.21,1ake -- 01.26,3ake
8. 7v o Pami-Jimi / Jimi (KADO) 1.22,3ake -- 01.26,4ake x
9. 8v t Snillin Joseliina / mikko (SnRa) 21,5a -- 01.26,5ake x
Hylätty
11v o O.O. Onni / (PoRa) 22,3ke -- - hll
7v t Suven Suhina / Anniina N. (Kestrel) 23,5ake -- - hpl
7v t Sannike / Miikku (Kestrel) 21,4ake -- - hll
12.9.2015
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v t Jovanka / mikko (RuKoLi) 39,1ly -- 01.41,3ake
2. 3v o Hämypoika / Mikko (PiRa) 1.45,1ke -- 01.41,4ake x
3. 3v o Purnin Uskoma / Lovisa (Team Ninitra) 43,2 -- 01.41,4ake xx
4. 3v t Hovivalhe / Jonna (KADO) 1.39,2ake -- 01.42,2ake
5. 3v t Häilyvä / Anamaria (KADO) 1.40,2ake -- 01.44,3ake
6. 3v o Iki-Lennu / Fiona (HTC) 52,2ke -- 01.44,6ake
7. 3v t Snillin Helima / Jesper (KADO) 1.43,5ke -- 01.46,4ake
8. 3v o Iki-Asko / (PoRa) 39,1aly -- 01.46,5ake x
9. 3v o Savun Hurjan Hauska / Riina (DS) 49,1ke -- 01.46,6ake xx
10. 3v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 43,5 -- 01.47,5ake xx
Hylätty
3v o Pika-Ristikko / johanna (RuKoLi) 44,4aly -- - hml
3v o Repolan Vandaali / siinau (RuKoLi) 37,2ly -- - hml
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v t Savun Kranaatti / Aino (PiRa) 1.36,4ly -- 01.31,2ake
2. 4v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 35,2a -- 01.31,3ake xx
3. 5v t Snillin Tulikki / Milja (KR) 30,4ake -- 01.31,5ake x
4. 4v t Taikasumun Sävel / Ivan (DS) 35,5aly -- 01.32,1ake xx
5. 5v t Ajatelma I.F. / Janne (DS) 43,1ke -- 01.32,2ake
6. 4v o O.R. Hottiferi / Fiona (HTC) 38,4aly -- 01.32,5ake
7. 4v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 37,2a -- 01.33,2ake
8. 4v o Selväpäivä / Valtteri (KADO) 1.30,4ke -- 01.34,4ake
9. 5v o Routavaara I.F. / Jani (KADO) 1.32,1ake -- 01.34,4ake
10. 4v t Mini-Marenki / Jasper (KADO) 1.30,4ake -- 01.34,4ake
Hylätty
4v t Sota Lotta / Taavi (HTC) 36,3ake -- - hll
4v o Hörtteli / siinau (RuKoLi) 31,2aly -- - hll
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 6v o Valtarian Ryöväri / siinau (RuKoLi) 27,2ake -- 01.27,1ake
2. 5v o Boheemi I.F. / (PoRa) 28,2aly -- 01.27,3ake
3. 6v o AH Muninn / janne (SnRa) 27,3 -- 01.27,5ake
4. 8v o K.B. Murheenkryyni / meeri (SnRa) 27,3 -- 01.27,5ake
5. 9v o Iki-Uuvetti / Kalevi (DS) 28,2ke -- 01.27,6ake
6. 7v t Repolan Amelia / johanna (RuKoLi) 29,1aly -- 01.28,2ake
7. 5v t Iki-Vässi / Joonatan (KADO) 1.29,1ke -- 01.28,3ake
8. 5v o Snillin Tornihuhu / Joni (KADO) 1.28,3ake -- 01.28,5ake
9. 5v t Duanin Salmari / Minna (DS) 28,1ke -- 01.29,1ake
10. 8v o Snillin Eversti / mikko (SnRa) 27,3 -- 01.29,3ake x
11. 5v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,3 -- 01.29,4ake
Hylätty
5v t Pompeji Alma / Leopold (Team Ninitra) 27,3 -- - hml
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 6v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- 01.24,6ake
2. 8v o Tierran Darude / Janne (DS) 26,3ke -- 01.25,2ake
3. 6v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.25,4ake
4. 6v t Ruskoliljan Lumina / mikko (RuKoLi) 26,5ake -- 01.25,5ake
5. 7v o Iki-Veksi / Veikka (KADO) 1.24,4ake -- 01.25,6ake
6. 7v o Joopajoo K / Jere (KADO) 1.25,3ake -- 01.26,2ake
7. 9v t Purnin Varjoviesti / Fiona (HTC) 24,4ake -- 01.26,3ake x
8. 7v t Duanin Reeta / Miina (DS) 26,1ke -- 01.27,3ake
9. 6v o Purnin Tosikeikari / Ebba (Team Ninitra) 25,4a -- 01.27,4ake
Hylätty
6v t Purnin Lusmuri / Joel (KADO) 1.24,5ake -- - hll
6v o Rinssi I.F. / Eino (HTC) 24,2ake -- - hml
6v o Duanin Valpuri / Taavi (HTC) 25,3aly -- - hyl
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 11v o O.O. Onni / (PoRa) 22,3ke -- 01.23,2ake
2. 9v o O.R. Casanova / janne (SnRa) 22,2a -- 01.23,3ake
3. 10v o Snillin Valloittaja / meeri (SnRa) 22,3a -- 01.23,4ake x
4. 10v t Carbonaran Rallatus / Gunborg (Team Ninitra) 23,2a -- 01.24,2ake
5. 11v t Utukuu / Hertta (Team Ninitra) 22,2a -- 01.24,3ake
6. 8v t Snillin Joseliina / mikko (SnRa) 21,5a -- 01.24,5ake
7. 6v o Rannikkojannu / Jalle (KADO) 1.21,5ake -- 01.25,1ake
8. 7v t Suven Suhina / Anniina N. (Kestrel) 23,5ake -- 01.25,3ake
9. 10v t Hetekka / Janne (KADO) 1.21,1ake -- 01.26,1ake
10. 11v o Purnin Vaatimus / Marko (Team Ninitra) 22,1a -- 01.26,2ake
Hylätty
7v t Sannike / Miikku (Kestrel) 21,4ake -- - hyl
7v o Pami-Jimi / Jimi (KADO) 1.22,3ake -- - hyl
- Vastuuhenkilö: Elisa virtuaalielisa@gmail.com
- Viimeinen osallistumispäivä: 9.9.2015 klo 14:00
- Tulokset arvotaan ravikoneella
- 3 hevosta / lähtö / talli
- Sama hevonen vain 1 lähtö / ravit
- Sama ohjastaja / 1 hevonen / lähtö (keksityt kuskit sallittuja)
- Alle 4 os. / lähtö = juostaan rutiinina
Pisteiden jako: 10p - 8p - 6p - 4p - 3p - 2p - loput 1p
Osallistuminen keskusteluun (ei vaadi rekisteröitymistä)
haluttu lähtö
ikä skp Nimi / Ohjastaja (Seura) enn. --
Lähdöt
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
P: 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e - 100e
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
P: 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
P: 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e - 300e
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
P: 7000e - 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
P: 7000e - 5000e - 3000e - 1000e - 700e - 500e
10.9.2015
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v o Iki-Asko / (PoRa) 39,1aly -- 01.41,2ake x
2. 3v t Jovanka / mikko (RuKoLi) 39,1ly -- 01.41,4ake x
3. 3v o Purnin Uskoma / Lovisa (Team Ninitra) 43,2 -- 01.42,2ake
4. 3v o Repolan Vandaali / siinau (RuKoLi) 37,2ly -- 01.42,5ake
5. 3v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 43,5 -- 01.42,6ake xx
6. 3v o Hämypoika / Mikko (PiRa) 1.45,1ke -- 01.44,3ake
7. 3v o Savun Hurjan Hauska / Riina (DS) 49,1ke -- 01.44,5ake
8. 3v t Hovivalhe / Jonna (KADO) 1.39,2ake -- 01.45,5ake x
9. 3v o Pika-Ristikko / johanna (RuKoLi) 44,4aly -- 01.45,5ake
10. 3v t Snillin Helima / Jesper (KADO) 1.43,5ke -- 01.46,5ake
Hylätty
3v t Häilyvä / Anamaria (KADO) 1.40,2ake -- - hpl
3v o Iki-Lennu / Fiona (HTC) 52,2ke -- - hml
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v t Sota Lotta / Taavi (HTC) 36,3ake -- 01.31,2ake x
2. 4v o Hörtteli / siinau (RuKoLi) 31,2aly -- 01.31,2ake
3. 4v t Savun Kranaatti / Aino (PiRa) 1.36,4ly -- 01.31,5ake
4. 4v o O.R. Hottiferi / Fiona (HTC) 38,4aly -- 01.32,6ake
5. 4v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 35,2a -- 01.33,2ake
6. 5v t Snillin Tulikki / Milja (KR) 30,4ake -- 01.33,4ake xx
7. 5v t Ajatelma I.F. / Janne (DS) 43,1ke -- 01.33,6ake x
8. 4v o Selväpäivä / Valtteri (KADO) 1.30,4ke -- 01.34,2ake
9. 4v t Mini-Marenki / Jasper (KADO) 1.30,4ake -- 01.34,2ake
10. 4v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 37,2a -- 01.34,4ake
11. 5v o Routavaara I.F. / Jani (KADO) 1.32,1ake -- 01.34,5ake x
Hylätty
4v t Taikasumun Sävel / Ivan (DS) 35,5aly -- - hll
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 5v t Pompeji Alma / Leopold (Team Ninitra) 27,3 -- 01.27,2ake
2. 9v o Iki-Uuvetti / Kalevi (DS) 28,2ke -- 01.28,2ake x
3. 7v t Repolan Amelia / johanna (RuKoLi) 29,1aly -- 01.28,3ake x
4. 8v o K.B. Murheenkryyni / meeri (SnRa) 27,3 -- 01.28,5ake
5. 5v t Duanin Salmari / Minna (DS) 28,1ke -- 01.28,5ake
6. 6v o Valtarian Ryöväri / siinau (RuKoLi) 27,2ake -- 01.28,6ake x
7. 8v o Snillin Eversti / mikko (SnRa) 27,3 -- 01.29,2ake
8. 6v o AH Muninn / janne (SnRa) 27,3 -- 01.29,4ake
9. 5v o Snillin Tornihuhu / Joni (KADO) 1.28,3ake -- 01.30,1ake x
10. 5v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,3 -- 01.30,4ake
Hylätty
5v o Boheemi I.F. / (PoRa) 28,2aly -- - hml
5v t Iki-Vässi / Joonatan (KADO) 1.29,1ke -- - hml
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 7v o Iki-Veksi / Veikka (KADO) 1.24,4ake -- 01.24,2ake x
2. 7v t Duanin Reeta / Miina (DS) 26,1ke -- 01.24,3ake xx
3. 6v t Purnin Lusmuri / Joel (KADO) 1.24,5ake -- 01.24,3ake x
4. 6v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.24,3ake
5. 8v o Tierran Darude / Janne (DS) 26,3ke -- 01.24,4ake
6. 6v t Ruskoliljan Lumina / mikko (RuKoLi) 26,5ake -- 01.24,4ake
7. 6v o Duanin Valpuri / Taavi (HTC) 25,3aly -- 01.25,2ake
8. 6v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- 01.25,3ake
9. 9v t Purnin Varjoviesti / Fiona (HTC) 24,4ake -- 01.25,4ake x
10. 7v o Joopajoo K / Jere (KADO) 1.25,3ake -- 01.27,5ake
11. 6v o Purnin Tosikeikari / Ebba (Team Ninitra) 25,4a -- 01.27,6ake
Hylätty
6v o Rinssi I.F. / Eino (HTC) 24,2ake -- - hyl
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 6v o Rannikkojannu / Jalle (KADO) 1.21,5ake -- 01.23,3ake x
2. 11v o Purnin Vaatimus / Marko (Team Ninitra) 22,1a -- 01.23,4ake x
3. 10v o Snillin Valloittaja / meeri (SnRa) 22,3a -- 01.24,2ake
4. 9v o O.R. Casanova / janne (SnRa) 22,2a -- 01.25,3ake
5. 10v t Carbonaran Rallatus / Gunborg (Team Ninitra) 23,2a -- 01.25,4ake
6. 11v t Utukuu / Hertta (Team Ninitra) 22,2a -- 01.26,2ake
7. 10v t Hetekka / Janne (KADO) 1.21,1ake -- 01.26,3ake
8. 7v o Pami-Jimi / Jimi (KADO) 1.22,3ake -- 01.26,4ake x
9. 8v t Snillin Joseliina / mikko (SnRa) 21,5a -- 01.26,5ake x
Hylätty
11v o O.O. Onni / (PoRa) 22,3ke -- - hll
7v t Suven Suhina / Anniina N. (Kestrel) 23,5ake -- - hpl
7v t Sannike / Miikku (Kestrel) 21,4ake -- - hll
12.9.2015
Lähtö 1 - Ryhmäajo 2100m, 3-vuotiaat
1. 3v t Jovanka / mikko (RuKoLi) 39,1ly -- 01.41,3ake
2. 3v o Hämypoika / Mikko (PiRa) 1.45,1ke -- 01.41,4ake x
3. 3v o Purnin Uskoma / Lovisa (Team Ninitra) 43,2 -- 01.41,4ake xx
4. 3v t Hovivalhe / Jonna (KADO) 1.39,2ake -- 01.42,2ake
5. 3v t Häilyvä / Anamaria (KADO) 1.40,2ake -- 01.44,3ake
6. 3v o Iki-Lennu / Fiona (HTC) 52,2ke -- 01.44,6ake
7. 3v t Snillin Helima / Jesper (KADO) 1.43,5ke -- 01.46,4ake
8. 3v o Iki-Asko / (PoRa) 39,1aly -- 01.46,5ake x
9. 3v o Savun Hurjan Hauska / Riina (DS) 49,1ke -- 01.46,6ake xx
10. 3v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 43,5 -- 01.47,5ake xx
Hylätty
3v o Pika-Ristikko / johanna (RuKoLi) 44,4aly -- - hml
3v o Repolan Vandaali / siinau (RuKoLi) 37,2ly -- - hml
Lähtö 2 - Ryhmäajo 2100m, 30,0 aikaiset ja hitaammat
1. 4v t Savun Kranaatti / Aino (PiRa) 1.36,4ly -- 01.31,2ake
2. 4v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 35,2a -- 01.31,3ake xx
3. 5v t Snillin Tulikki / Milja (KR) 30,4ake -- 01.31,5ake x
4. 4v t Taikasumun Sävel / Ivan (DS) 35,5aly -- 01.32,1ake xx
5. 5v t Ajatelma I.F. / Janne (DS) 43,1ke -- 01.32,2ake
6. 4v o O.R. Hottiferi / Fiona (HTC) 38,4aly -- 01.32,5ake
7. 4v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 37,2a -- 01.33,2ake
8. 4v o Selväpäivä / Valtteri (KADO) 1.30,4ke -- 01.34,4ake
9. 5v o Routavaara I.F. / Jani (KADO) 1.32,1ake -- 01.34,4ake
10. 4v t Mini-Marenki / Jasper (KADO) 1.30,4ake -- 01.34,4ake
Hylätty
4v t Sota Lotta / Taavi (HTC) 36,3ake -- - hll
4v o Hörtteli / siinau (RuKoLi) 31,2aly -- - hll
Lähtö 3 - Ryhmäajo 2100m, 27,0-29,9 aikaiset
1. 6v o Valtarian Ryöväri / siinau (RuKoLi) 27,2ake -- 01.27,1ake
2. 5v o Boheemi I.F. / (PoRa) 28,2aly -- 01.27,3ake
3. 6v o AH Muninn / janne (SnRa) 27,3 -- 01.27,5ake
4. 8v o K.B. Murheenkryyni / meeri (SnRa) 27,3 -- 01.27,5ake
5. 9v o Iki-Uuvetti / Kalevi (DS) 28,2ke -- 01.27,6ake
6. 7v t Repolan Amelia / johanna (RuKoLi) 29,1aly -- 01.28,2ake
7. 5v t Iki-Vässi / Joonatan (KADO) 1.29,1ke -- 01.28,3ake
8. 5v o Snillin Tornihuhu / Joni (KADO) 1.28,3ake -- 01.28,5ake
9. 5v t Duanin Salmari / Minna (DS) 28,1ke -- 01.29,1ake
10. 8v o Snillin Eversti / mikko (SnRa) 27,3 -- 01.29,3ake x
11. 5v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,3 -- 01.29,4ake
Hylätty
5v t Pompeji Alma / Leopold (Team Ninitra) 27,3 -- - hml
Lähtö 4 - Ryhmäajo 2100m, 24,0-26,9 aikaiset
1. 6v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- 01.24,6ake
2. 8v o Tierran Darude / Janne (DS) 26,3ke -- 01.25,2ake
3. 6v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.25,4ake
4. 6v t Ruskoliljan Lumina / mikko (RuKoLi) 26,5ake -- 01.25,5ake
5. 7v o Iki-Veksi / Veikka (KADO) 1.24,4ake -- 01.25,6ake
6. 7v o Joopajoo K / Jere (KADO) 1.25,3ake -- 01.26,2ake
7. 9v t Purnin Varjoviesti / Fiona (HTC) 24,4ake -- 01.26,3ake x
8. 7v t Duanin Reeta / Miina (DS) 26,1ke -- 01.27,3ake
9. 6v o Purnin Tosikeikari / Ebba (Team Ninitra) 25,4a -- 01.27,4ake
Hylätty
6v t Purnin Lusmuri / Joel (KADO) 1.24,5ake -- - hll
6v o Rinssi I.F. / Eino (HTC) 24,2ake -- - hml
6v o Duanin Valpuri / Taavi (HTC) 25,3aly -- - hyl
Lähtö 5 - Ryhmäajo 2100m, 23,9 aikaiset ja nopeammat
1. 11v o O.O. Onni / (PoRa) 22,3ke -- 01.23,2ake
2. 9v o O.R. Casanova / janne (SnRa) 22,2a -- 01.23,3ake
3. 10v o Snillin Valloittaja / meeri (SnRa) 22,3a -- 01.23,4ake x
4. 10v t Carbonaran Rallatus / Gunborg (Team Ninitra) 23,2a -- 01.24,2ake
5. 11v t Utukuu / Hertta (Team Ninitra) 22,2a -- 01.24,3ake
6. 8v t Snillin Joseliina / mikko (SnRa) 21,5a -- 01.24,5ake
7. 6v o Rannikkojannu / Jalle (KADO) 1.21,5ake -- 01.25,1ake
8. 7v t Suven Suhina / Anniina N. (Kestrel) 23,5ake -- 01.25,3ake
9. 10v t Hetekka / Janne (KADO) 1.21,1ake -- 01.26,1ake
10. 11v o Purnin Vaatimus / Marko (Team Ninitra) 22,1a -- 01.26,2ake
Hylätty
7v t Sannike / Miikku (Kestrel) 21,4ake -- - hyl
7v o Pami-Jimi / Jimi (KADO) 1.22,3ake -- - hyl